urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po prostu jest moda anty pis.Komuś na tym bardzo zależy, wystarczy wejść sobie na jakiś onet lub wp i policzyć ile jest artykułów z pretensjami do rządu. Częściowo zasłużonych ale w większości naciąganych.
0
Dokładnie tak a później działasz już spontanicznie.
0
Tak strzał a krzyżyk to podanie .Polecam też używać R2 specjal ale nie wiem jak to ma się do klawiatury bo ten przycisk pełni tylko jedną funkcję. Przydaje się i przy strzałe i właśnie w takich przepychankach w obronie.
0
Trzymasz i patrzysz co się dzieje jak jesteś już przy tym zawodniku to próbuj ciałem ,biegiem lub krzyżkiem odebrać mu piłkę.
0
Wtedy zawodnicy twojej drużyny będący w pobliżu skupiają się na piłce a nie obronie strefowej .Atakują zawodnika który ma piłkę.Dalej masz kontrolę nad swoim graczem jak przejmiesz piłkę to po prostu ją wykopie. Trzeba w odpowiednim momencie puścić kwadrat.
0
Kwadrat pressing na ps4 .
0
Ja dzisiaj ściągnąłem musi być. Nie mam teraz dostępu do konsoli ale leciałem jakoś w prawo i było.
1
Chodzi o szybkość Internetu im więcej wykorzystasz tym słabsza prędkość. Czyli dużej będą Ci się wczytywały strony.
2
http://smaczna-strona.pl/podsmazane-kopytka-z-warzywami/ .Super wyszły polecam.
2
Pomidory koktajlowe ,cukinia plus pestki dyni .Wszystko smażysz i dodajesz jakieś zioła.
0
Może sam się odniesie to wyjaśni .Nie potrzeba papugi ale dziękujemy za troskę.
3
Ktoś jest Januszem bo piję piwo którego Ty nie lubisz.Brawo Ty.
0
Jak ma duży gabaryt to możesz dostać tylko awizo.
0
A wiadomo czy la liga w tym sezonie będzie na stsie?
1
Stopki todo ja kupiłem na allegro.
1
Gorzej z terminarzem jedni by mieli krótką przerwę inni za długo by czekali .Mogło by to przedłużyć mistrzostwa.
0
Tvp sport
0
Człowiek ringu
2
Ale Rakitic jakie meczycho.
0
Tylko że Lechia gra na wyjeździe.
0
A nie ma transmisji na eleven.
7
Dokładnie tak szkoda że popsułeś zabawę .Czekałem aż się bardziej nakręcą.
2
Zasłużyli, taka gorzka prawda. Mam nadzieje że wygrają puchar i mistrza .Przed sezonem brał bym w ciemno taki obrót sprawy .Na zawsze Barca głowa do góry.
0
Barcelona nie istnieje w tym spotkaniu, prawda. Zaczynam się martwić.
0
Pytanie do posiadaczy aplikacji mobilnej sts.Mozecie obejrzeć jakiś mecz na żywo? Bo ja nawet takiego nie mogę znaleźć same przyszłe zdarzenia.
0
No raczej w każdym rozwiniętym kraju jest socjalne.Wiesz że w Niemczech na dziecko w wieku gimnazjalnym dostaje się z 1,5 tysiąca. Słyszałeś o niżu demograficznym w Polsce.
0
A skąd wiesz że się kończą, bo gospodarka idzie do przodu między innymi dzięki 500 plus które ją napędza.
0
Nie wiem jaki ma to związek ale w zakładzie produkcyjnym na czterobrygadówce. Czyli praca też w niedziele i wiem ile oznacza wolna niedziela.
0
Mam inne zdanie. Dajmy na to masz 3000 na rękę twoja żona 2.500 macie jedno dziecko które chodzi do przedszkola. Spodziewacie się drugiego twoja wybranka na zwolnieniu może gdzieś być do 1,5 roku a po tym czasie zostajecie z jedną wypłatą. Więc te 500 zł trochę daję. Nie wiem skąd takie zdanie że tylko patologia na tym korzysta.
1
No widzisz a moja mama np.bardzo się cieszy .Pracuję jako sprzedawca.