urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już
0
Bierz jeśli zależy ci przede wszystkim na meczach a nie na całej otoczce,ja gram tylko multi i cieszę się kiedy mam czas żeby zagrać parę meczy.
0
Chyba jednak o 21.
0
O której godzinie gramy pierwszy mecz z Valencią?
2
No bo oni są szlachetni kibicują słabszym.
2
Hahaha nie wiedziałem że można być aż tak ograniczonym,frustracja robi swoje.
0
Radwańska wygrywa 1 seta,transmisja na Eurosport 2.Nawet niezły mecz.
0
Hiszpania i Polska.
0
Bo się boją eskalacji konfliktu.
6
Ktoś tu dzisiaj pisał że przez Munira kupon mu nie wejdzie...
1
Sts albo sopcast.
0
Jaki klub tacy kibice ,nie piszę o wszystkich ale coś w tym jest.
0
Według tego terminarza gramy z Arsenalem 28 marca w... piątek.
0
Jak tam samopoczucie?
0
Jesteśmy najlepsi
0
Niestety na tym 2.
0
Może wina banku.
0
Zagrajmy cierpliwie jak to mówi trener cierpiąc z nastawieniem na kontry.Coś jak rewanż z Bayernem.
0
Ja też widziałem po 19 tak jakby spadająca gwiazda tylko że jaśniejsza,kupel tak się spojrzał jakby coś na horyzoncie miało wybuchnąć.
6
Ja na pis, wkurza mnie ta sztuczna nagonka na nich .
1
Słuszna uwaga nie jutro tylko od jutra,szczegół.
0
To dobrze lepiej gramy z kontry.
0
Za 120 minut mecz,ciśnienie rośnie.
0
O spoko kiedy gramy online?
0
Jest artykuł na sport.pl będzie łatwiej.
1
Sepp Blatter zawieszony przez komisję etyki. Sport pl.
0
Już są na miejscu ,wieczorem trening na stadionie.
0
A ten młody obrońca boczny z Arsenalu.
0
Dobry pomysł przydał by mu się taki mecz.
0
No tak ale Artur jest podobnie jak Olkowski w takiej samej więc liczę na doświadczenie i współprace Łukasza z Kubą.