0

Już

0

Bierz jeśli zależy ci przede wszystkim na meczach a nie na całej otoczce,ja gram tylko multi i cieszę się kiedy mam czas żeby zagrać parę meczy.

0

Chyba jednak o 21.

0

O której godzinie gramy pierwszy mecz z Valencią?

2

No bo oni są szlachetni kibicują słabszym.

2

Hahaha nie wiedziałem że można być aż tak ograniczonym,frustracja robi swoje.

0

Radwańska wygrywa 1 seta,transmisja na Eurosport 2.Nawet niezły mecz.

0

Hiszpania i Polska.

0

Bo się boją eskalacji konfliktu.

6

Ktoś tu dzisiaj pisał że przez Munira kupon mu nie wejdzie...

1

Sts albo sopcast.

0

Jaki klub tacy kibice ,nie piszę o wszystkich ale coś w tym jest.

0

Według tego terminarza gramy z Arsenalem 28 marca w... piątek.

0

Jak tam samopoczucie?

0

Jesteśmy najlepsi

0

Niestety na tym 2.

0

Może wina banku.

0

Zagrajmy cierpliwie jak to mówi trener cierpiąc z nastawieniem na kontry.Coś jak rewanż z Bayernem.

0

Ja też widziałem po 19 tak jakby spadająca gwiazda tylko że jaśniejsza,kupel tak się spojrzał jakby coś na horyzoncie miało wybuchnąć.

6

Ja na pis, wkurza mnie ta sztuczna nagonka na nich .

1

Słuszna uwaga nie jutro tylko od jutra,szczegół.

0

To dobrze lepiej gramy z kontry.

0

Za 120 minut mecz,ciśnienie rośnie.

0

O spoko kiedy gramy online?

0

Jest artykuł na sport.pl będzie łatwiej.

1

Sepp Blatter zawieszony przez komisję etyki. Sport pl.

0

Już są na miejscu ,wieczorem trening na stadionie.

0

A ten młody obrońca boczny z Arsenalu.

0

Dobry pomysł przydał by mu się taki mecz.

0

No tak ale Artur jest podobnie jak Olkowski w takiej samej więc liczę na doświadczenie i współprace Łukasza z Kubą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?