urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Musisz sklonować maca.
2
Komentatorzy jaka żałoba teraz.
2
Śmiało bierz jak masz pewność że oryginały. Buty ciężko zajechać a wygoda rewelacja.
0
Co tu komentować ?Najlepszy pstryczek to kolejne tytuły.
0
Około 700mb
1
Mecz polskiej drużyny musi być na ogólnodostępnym kanale.
1
No niestety takie mamy położenie .Dla mnie to nie są sojusznicy bylibyśmy jak Białoruś teraz.
1
Nie wiem czemu ruskich tak wielbisz, historycznie raczej nie ma za co.Nie mam na myśli relacji takich międzyludzkich.
0
Ja się z Twoją opinią nie zgadzam.
0
Spróbuj z aplikacji tvp stream.
1
Spróbuj zresetować dekoder.
0
Trochę odleciałeś.
0
To legalna firma jak bierzesz tel.na abonament to też robią ksero dowodu. Raczej nie ma czego się bać.
0
To musisz mieć sopcast albo acestrem bezpłatnie reszta raczej mało pewna.Jeśli chodzi o opłacane to nie znam nic godnego polecenia.
0
STS masz całą ligę hiszpańską , niemiecką stabilna transmisja trochę gorsza jakość ale bezpłatnie po zalogowaniu .
0
Nieee,mam nadzieję że to plota.
0
Sport pl,tam zawsze jest problem, trzeba weryfikować.
0
Wiem ale nie powiem
0
Macie głos na Eurosport 2?
0
Załóż sobie konto na stsie ,ewentualnie jakiś sopcast.
1
Alaba marzenie ale nie realne.
4
Co by się nie działo na zawsze Barca ,trzymajcie się.
0
Sporna sytuacja jeśli chciałby namieszać to miał idealną okazje.
0
No właśnie nie,bo nie uznał im prawidłowego gola.
1
Tvn ma jedno zadanie gniesc pis ,ogromna manipulacja.
0
Dzisiaj graliśmy jednym i parę bramek wpadło ale też jestem za grą z dwoma.
0
Z realem gramy za 2 tygodnie.
0
Zbaw nas od złego
1
Zresetuj modem i router, jak nie pomoże to dzwoń na serwis.
0
Już