1

Musisz sklonować maca.

2

Komentatorzy jaka żałoba teraz.

2

Śmiało bierz jak masz pewność że oryginały. Buty ciężko zajechać a wygoda rewelacja.

0

Co tu komentować ?Najlepszy pstryczek to kolejne tytuły.

0

Około 700mb

1

Mecz polskiej drużyny musi być na ogólnodostępnym kanale.

1

No niestety takie mamy położenie .Dla mnie to nie są sojusznicy bylibyśmy jak Białoruś teraz.

1

Nie wiem czemu ruskich tak wielbisz, historycznie raczej nie ma za co.Nie mam na myśli relacji takich międzyludzkich.

0

Ja się z Twoją opinią nie zgadzam.

0

Spróbuj z aplikacji tvp stream.

1

Spróbuj zresetować dekoder.

0

Trochę odleciałeś.

0

To legalna firma jak bierzesz tel.na abonament to też robią ksero dowodu. Raczej nie ma czego się bać.

0

To musisz mieć sopcast albo acestrem bezpłatnie reszta raczej mało pewna.Jeśli chodzi o opłacane to nie znam nic godnego polecenia.

0

STS masz całą ligę hiszpańską , niemiecką stabilna transmisja trochę gorsza jakość ale bezpłatnie po zalogowaniu .

0

Nieee,mam nadzieję że to plota.

0

Sport pl,tam zawsze jest problem, trzeba weryfikować.

0

Wiem ale nie powiem

0

Macie głos na Eurosport 2?

0

Załóż sobie konto na stsie ,ewentualnie jakiś sopcast.

1

Alaba marzenie ale nie realne.

4

Co by się nie działo na zawsze Barca ,trzymajcie się.

0

Sporna sytuacja jeśli chciałby namieszać to miał idealną okazje.

0

No właśnie nie,bo nie uznał im prawidłowego gola.

1

Tvn ma jedno zadanie gniesc pis ,ogromna manipulacja.

0

Dzisiaj graliśmy jednym i parę bramek wpadło ale też jestem za grą z dwoma.

0

Z realem gramy za 2 tygodnie.

0

Zbaw nas od złego

1

Zresetuj modem i router, jak nie pomoże to dzwoń na serwis.

0

Już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?