urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie nawet robisz reklamę Widzewowi.Niech tak
będzie.
0
Mi chodzi tylko o to że to nie jest miejsce na leczenie waszych kompleksów.
0
Miałbyś to gdzieś ale robisz komuś na złość. Już kiedyś miałem zacząć temat i miałem odpuścić ale ciekawość wzięła górę. No nic młody jesteś może kiedyś dojrzejesz.
0
A tak po za tym z szacunku do innych użytkowników tej strony moim zdaniem mógłbyś go zmienić. Jesteś na stronie Barcelony więc...
3
Dał bym Ci ale przez twój avatar nie mogę...
0
Brak słów
6
Na jakości wykonania,różnicy w dźwięku nie będzie.
0
Być może ja tylko ostrzegam, bo kiedyś znajomy wtopił.
0
Ale uważaj na te cyfrówki z allegro. Bo tam kupujesz konto a nie grę na to konto ściągasz grę i jest ryzyko że to konto po pewnym czasie zostanie zablokowane i po pesie.
0
Takie bardziej na Facebooka niż tutaj, no ale to La Rambla.
0
Na yt to nie wiem ale będzie na tvp3 i na tvp sport.pl .
2
Idę na browar bo nie mogę o tym myśleć.
2
Wykończe się nerwowo
0
11 12 kwietnia rewanże tydzień później.
2
Odpuść sobie już te prowokacje. To nie ta strona.
1
Aha
3
Ochłoń trochę.
0
Z takim budżetem to coś z adidasa lub str8 .Str8 oryginal jest jak dla mnie za tą kasę chyba najlepszy ale nie wiem nie znam wszystkich zapachów.
0
Zapowiada się kolejna zmiana epoki.
0
A asysta to co ? Nie udawaj głupiego .
0
Na allegro można ustalić cenne minimalną.
0
Tvp sport
0
Na pewno urlop okolicznościowy ale ile to nie wiem.
0
Człowiek ringu.
0
Jak nie w tv ,to gdzie to obserwujesz?
5
Pamiętam jak kiedyś lis w publicznej zaprosił samych niezależnych ekspertów i zaczął: "co zrobić żeby pis nie dopuścić do władzy" .No i niestety musiałem już przełączyć...
2
A to ten Olbrychski co w tvnie jest ekspertem ostatnio był w tak jest .Co za przypadek ,dziwny zbieg okoliczności.
2
Nie porównuj marszu kodu do miesięcznicy bo to zupełnie co innego. Kod ma problem właśnie z poparciem młodych, do każdego protestu sztucznie się podłącza byle by dokopać rządowi.Nie zastanawia Cię to trochę gdzie był jak był inny rząd.Wtedy nie było powodów do marszu ?Dla mnie to jakaś parodia.
0
Plusy :legalnie, liga hiszpańska i niemiecka transmisja-niezła jakość na tel.
3
Brawo Ty