urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co wpisz player i oglądasz po zalogowaniu legalnie i bez ścin.
0
Player pl dostępny po zalogowaniu.
0
Dopiero wróciłem do domu co Leo jest na ławce?
0
Niepotrzebnie dałeś się sprowokować,nawet on tak nie myśli.Taki ślepak na aferę.
4
Jak komuś się nudzi polecam mecz Polska Argentyna zrobiła się prawdziwa wojna.
0
Na polsat sport extra leci Hiszpania.
0
To wciśnij sobie r2 przy zwodzie i puść bieg to twoje nawyki z fify a to jest inna gra.
1
Dla mnie niech każdy robi to co lubi .Ja tylko bronie pesa bo dużo osób wypowiada się w ogóle nie grając w tą grę.Ja w pesa gram tylko online i nie wiem jak można się nudzić musisz mieć stalowe nerwy .Może kiedyś nasze szlaki się przetną w meczu online na którymś z tych klasyków.
0
A dla mnie każdy pes lepszy od poprzedniego,trudniejszy nie znaczy gorszy.W zeszłym roku sprawdziłem demo fifa bo wyszło wcześniej, nie powiem pozytywne wrażenie po czwartym meczu zdałem sobie sprawę że nie używałem sprintu.No i czar prysł w ogóle nie grając w tą grę wygrywałem na najwyższym poziomie różnicą paru bramek.Na odwrót to byłoby niemożliwe ,żeby opanować pesa potrzeba czasu. Demko Konami na 2016 rok sprawdziłem miazga.
0
Jeszcze emocje nie opadły ,widać było że jest zawiedziony.
0
A teraz pomyśl ze mają mistrza i superpuchar,was legionistów rozpiera duma tylko nikt po za wami tego nie podziela.
0
Aha teraz kapuje.
0
A na białej ile,tak z ciekawości?
1
Nic nie zrozumiałem.
2
Za tydzień?
1
Za tydzień to są eliminacje do Euro 2016.
0
Sędzia kalosz i tyle w temacie oby się takie sytuacje nie powtarzały.
2
Co to da
0
Że liga będzie ustawiona pod real
0
Jest
0
Ale mi ciśnienie podnosi ten sędzia.
0
Ja też za nimi nie przepadam ale mam kumpla co tam pracuje i oni bardzo się wstydzą drugiej wojny światowej.
0
Na razie na telefonie i ps 4 nie działa ciekawe jak będzie we wrześniu .
0
Za większą kase nie wychodzi źle.
1
Turan bardziej do środka pomocy.
0
Po zalogowaniu w tel. komunikat aby obejrzeć pobierz darmową aplikację,brak słów.
0
Co za bezsens na tel nie na ps4 nie a na smarttv i na pcecie?To jak oglądać we wrześniu?
1
Podłączam się do pytania na aplikację w telefonie jest tylko dla abonentów jednego operatora?
3
Dobrze może będzie grał więcej.
1
Już kiedyś się pytali,co wy tam palicie.