0

Świetna praca dzięki za wszystkie filmiki.

0

Za wcześnie.

0

Będzie dobrze to nasz sezon,bardzo w to wierzę.

4

Musisz wiedzieć że głosy oddają tu fioletowi.

0

Nie ma żadnego znaczenia,lont odpalony.

0

Chodziło mi o to dzisiejsze świętowanie a mecz Barcy jutro

0

Dzisiaj?

0

Ja mam 30 dychy na karku,teksty typu hala dzieciaku,szczeniaku czy coś tam o pieluchach nie świadczą o twojej dojrzałości.

1

No pokazałeś tym komentarzem że wiek to nie wszystko.

0

A dla mnie masz kompleks Roberta,jak nie widzisz jego pracy w kadrze to gratuluję. Ten tytuł z tym golem oznaczał całą akcje zespolu i tak napisali portugalscy dzienikarze.Co do sytuacji z Jakubem to czemu obwiniasz Lewego.

0

Wygramy wszystko do końca.

1

Barca gra 5 czy 6
maja

2

To był najlepszy Bayern i niestety najsłabsza Barca na przestrzeni ostatnich lat.

0

Dla mnie najgorzej to Bayern nie chcę żeby real był w lepszej sytuacji na końcówkę rozgrywek ligowych.

2

Ale chodzi tylko o ten rok a nie sezon.

3

Przy równej liczbie bramek.

0

Gospodarz dostał teoretycznie najslabszego przeciwnika.

0

Do mś w 2002 15 znaków.

1

Derby Mediolanu.

1

Przesadzasz nie da się każdego meczu zagrać perfekcyjnie.

3

Chyba dla ciebie.

0

Tvp sport legalnie bezpłatnie.

2

Ale z Żewłakowem dla równowagi...

0

Tvp sport legalnie.

0

real ma przewagę ,sędzia pomaga

0

A kogo to interesuje?

0

Pasował by tam.

0

Magia magia magia

0

Dobrze grają morda się cieszy

0

No tak ale tu chodziło o tą jedną sytuację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?