urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetna praca dzięki za wszystkie filmiki.
0
Za wcześnie.
0
Będzie dobrze to nasz sezon,bardzo w to wierzę.
4
Musisz wiedzieć że głosy oddają tu fioletowi.
0
Nie ma żadnego znaczenia,lont odpalony.
0
Chodziło mi o to dzisiejsze świętowanie a mecz Barcy jutro
0
Dzisiaj?
0
Ja mam 30 dychy na karku,teksty typu hala dzieciaku,szczeniaku czy coś tam o pieluchach nie świadczą o twojej dojrzałości.
1
No pokazałeś tym komentarzem że wiek to nie wszystko.
0
A dla mnie masz kompleks Roberta,jak nie widzisz jego pracy w kadrze to gratuluję. Ten tytuł z tym golem oznaczał całą akcje zespolu i tak napisali portugalscy dzienikarze.Co do sytuacji z Jakubem to czemu obwiniasz Lewego.
0
Wygramy wszystko do końca.
1
Barca gra 5 czy 6
maja
2
To był najlepszy Bayern i niestety najsłabsza Barca na przestrzeni ostatnich lat.
0
Dla mnie najgorzej to Bayern nie chcę żeby real był w lepszej sytuacji na końcówkę rozgrywek ligowych.
2
Ale chodzi tylko o ten rok a nie sezon.
3
Przy równej liczbie bramek.
0
Gospodarz dostał teoretycznie najslabszego przeciwnika.
0
Do mś w 2002 15 znaków.
1
Derby Mediolanu.
1
Przesadzasz nie da się każdego meczu zagrać perfekcyjnie.
3
Chyba dla ciebie.
0
Tvp sport legalnie bezpłatnie.
2
Ale z Żewłakowem dla równowagi...
0
Tvp sport legalnie.
0
real ma przewagę ,sędzia pomaga
0
A kogo to interesuje?
0
Pasował by tam.
0
Magia magia magia
0
Dobrze grają morda się cieszy
0
No tak ale tu chodziło o tą jedną sytuację.