urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spróbuj na innej przeglądarce.
0
W środy mają być skróty na tvn7
0
http://capodeporteslive1.blogspot.com.es/p/4.html na razie dobrze.
0
Próbuje obejrzeć mecz na sts przez telefon ale nie chcę się załadować .Miał też tak ktoś może chodzi o jave?
0
Mi się sędziowanie ogólnie nie podobało w tym dwumeczu ale są inne możliwości wywarcia presji na arbiterze.
3
6. Przegrywamy ławką albo raczej jej brakiem.
0
Warto pod tym kątem również spojrzeć na pierwszy mecz to nie frustracja ale jeden z wątków tego dwumeczu.
1
Dobry mecz,szkoda tego pierwszego.Będzie kozak mecz w 1 kolejce.
0
Na co?
1
Szczęście sprzyja lepszym.
0
Głupio
0
Nie ogląda co go to może interesować.
0
No ale internet masz ludzie... sory wyżej
0
Zdf
3
Ale będą płatne nie dadzą przecież za darmo,na razie to tylko reklama.
0
To stare zdjęcie z meczu z kogutami.
0
Przesadzasz i to bardzo.
1
Zdf
0
Posiadam na ps4
1
Jutro o 5 rano
2
Oby
0
Albo wejdź po prostu na tvp sport z androida.
1
Jest Barca jest impreza!
3
Pięknie serce się raduje. ,do białego rana.
0
Proszę niech ktoś mi napiszę czy Suarez podał rękę Evrze.
1
Duma duma duma...
0
Wstyd być kibicem legi
0
Lewgo chciały wszystkie topowe kluby w Europie oprócz Barcy to o czymś świadczy. Jeśli chodzi o kadrę to jest o poziom wyżej od innych ,zaangażowania nie można mu odmówić .Taktyka innych zespołów jest prosta podwajanie,agresja i łatwo można go wyłączyć z gry bo nie ma kto przejąć ciężaru gry.
0
Nie wszyscy są typowymi napastniami a patrząc na obecną formę Costa,Van Persie ,Rooney,Stuurrigde,Benzema są na pewno słabsi. Dla mnie Lewy jest na poziomie Cavaniego,to moje zdanie wiem że to ciężko wytłumaczyć tak jak mi np.
że Ronaldo jest najlepszym piłkarzem.
0
No dawaj tych 10 tak z ciekawości.