4 grudnia 2010, 22:34
0
seb118 www.livesocore.com i nie zadawaj więcej takich pytań
4 grudnia 2010, 22:03
Lechu tak trudno wejść na http://www.fcbarca.com/main.php?goto=terminarz jak już siedzisz na fcbarca.com?
15 listopada 2010, 16:21
he he he
12 listopada 2010, 16:12
@viskovleen P&R zamknięty jest w poniedziałki, możliwe, że w Soprano na przymorzu będzie transmisja
27 października 2009, 21:24
Mihajlovic to był cham i prostak, ale wolne potrafił strzelać, to racja!
6 maja 2009, 23:35
mielismy MEGA SZCZESCIE trzeba to uczciwie przyznac, na szczescie jestem tego zdania ze szczescie sprzyja lepszym ;) :)
21 grudnia 2008, 20:13
specjalista od ciezkich sytuacji :D
16 września 2009, 20:21
czy dobrze wczoraj zauważyłem, że na żadnym kanale nie było skrótów (no chyba, że 'n' ale tego nie mam)?
4 stycznia 2009, 02:12
przeciez messi nie gral, spryciarzu ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
seb118 www.livesocore.com i nie zadawaj więcej takich pytań
0
Lechu tak trudno wejść na http://www.fcbarca.com/main.php?goto=terminarz jak już siedzisz na fcbarca.com?
0
he he he
0
@viskovleen P&R zamknięty jest w poniedziałki, możliwe, że w Soprano na przymorzu będzie transmisja
0
Mihajlovic to był cham i prostak, ale wolne potrafił strzelać, to racja!
0
mielismy MEGA SZCZESCIE trzeba to uczciwie przyznac, na szczescie jestem tego zdania ze szczescie sprzyja lepszym ;)
:)
0
specjalista od ciezkich sytuacji :D
0
czy dobrze wczoraj zauważyłem, że na żadnym kanale nie było skrótów (no chyba, że 'n' ale tego nie mam)?
0
seb118 www.livesocore.com i nie zadawaj więcej takich pytań
0
przeciez messi nie gral, spryciarzu ;)