0

seb118 www.livesocore.com i nie zadawaj więcej takich pytań

0

Lechu tak trudno wejść na http://www.fcbarca.com/main.php?goto=terminarz jak już siedzisz na fcbarca.com?

0

he he he

0

@viskovleen P&R zamknięty jest w poniedziałki, możliwe, że w Soprano na przymorzu będzie transmisja

0

Mihajlovic to był cham i prostak, ale wolne potrafił strzelać, to racja!

0

czy dobrze wczoraj zauważyłem, że na żadnym kanale nie było skrótów (no chyba, że 'n' ale tego nie mam)?

0

uffff cale szczescie

Zlatanowi bufonowi mowimy stanowecze NIE

tak samo jak parowkowym skrytozercom

0

czy gdzies oprocz shopu Barcy, mozna kupic ta koszulke??

0

czarls puziol, najlepszy !!!

0

Puyol najlepszy na boisku !!! brawo

0

ahahahha Szpakowski: "czarls puziol" :D:D:D:D:

Campeones :D

0

mielismy MEGA SZCZESCIE trzeba to uczciwie przyznac, na szczescie jestem tego zdania ze szczescie sprzyja lepszym ;)

:)

0

przeciez ten zadufany w sobie bufon rozpieprzyl by ta druzyne w jeden sezon :D

0

hehe same niespodzianki w trojmiescie na gran derby ;) najpierw wpadam do piwiarni a tam mi mowia ze mecz przeniesiony o_O ok no to lece lapac taksowke, przyjezdzam uff 0:0 tylko 9 minut w plecy, ogladamy kibicujemy, druga polowa 9 minut minelo padl odbraz :D do konca nie udalo sie odratowac, na szczescie kumpel relacjonowal mi przez telefon

pozdrawiam w ogole bardzo milych kibicow z trojmiasta, i mega koksa madritiste :D:D

0

Pep rzadzi :)

0

Piqué rosnie nam wielki obronca, a pomyslec ze jest w moim wieku o_O, co dopiero bedzie za pare lat kiedy tak naprawde pilkarz (obronca) osiaga szczyt :) brawo

btw. Pep moj idol :)

0

"Barcelona prowadzona była przez niego niczym Izraelici do Ziemi Obiecanej, a kolejni rywale rozstępowali się przed nim niczym Morze Czerwone przed biblijnym przywódcą."

jakby Stec'a czytal o_O, taki sam poziom, Panowie rownajcie do tych na gorze, nie do tych na dole.

0

lol bojan

0

ale podanie alvesa o_O

0

przeciez messi nie gral, spryciarzu ;)

0

specjalista od ciezkich sytuacji :D

0

lol nagle nie maja formy, poprostu villareal gra dobrze

0

lol, jak to nie wpadlo o_O

0

hotalinho ok dzieki dziala przez link na stronce ;)

0

hotalinho kanal jest wylaczony :|

0

to jest brat Kalu

0

dzieki za skrot ;)

0

gumis_1221, 21501 soccer2 na TVU

0

By mod:

Ban!

0

miazga o_O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?