O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od nigdy i nigdy nie zamierzam

Statystyki

  • Dni w serwisie 5288
  • Liczba komentarzy 29
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

0

Wasz Valdes jest bardzo słaby. Czarną robotę odwala para stoperów. Sam Valdes albo nic nie obroni albo raz czystym fartem. Zero ale to zero umiejętności.
________________
Tak tak zminusujecie mnie, bo to w waszym stylu i powtarzam osobie o nicku dlugi20 - NIE JARA MNIE TO

0

@Kireczka
nie jestem fanem realu. napisałem to pod szyderę

0

real madryt lepszy

Zobacz wszystkie

0

@piquenbauer
gdybyś ty nie był durniem wiedziałbyś, że brudną robotę za tego słabiaka Valdesa wykonuje obrona. A Casillas nawet słabo grając jest dużo lepszy od valdesa. Słabiaku ;x

0

@piquenbauer
nie wiem co to jest puchar zamory i szczerze mam to w dupie bo nie przepadam za ligą hiszpańską

0

real madryt lepszy

0

Po co niektórych komentarzach widać kto naprawdę kibicuje Barcelonie a kto jest zwykłym sezonowcem.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?