uwielbiam_kaczke
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
Wasz Valdes jest bardzo słaby. Czarną robotę odwala para stoperów. Sam Valdes albo nic nie obroni albo raz czystym fartem. Zero ale to zero umiejętności.
________________
Tak tak zminusujecie mnie, bo to w waszym stylu i powtarzam osobie o nicku dlugi20 - NIE JARA MNIE TO
0
@Kireczka
nie jestem fanem realu. napisałem to pod szyderę
0
real madryt lepszy
0
@piquenbauer
nie wiem co to jest puchar zamory i szczerze mam to w dupie bo nie przepadam za ligą hiszpańską
0
@piquenbauer
gdybyś ty nie był durniem wiedziałbyś, że brudną robotę za tego słabiaka Valdesa wykonuje obrona. A Casillas nawet słabo grając jest dużo lepszy od valdesa. Słabiaku ;x
0
@Geble
i to samo bedzie z Guardiolą. ;x
0
@Jaho
nie wygłaszaj swojego zdania bo cię zminusują a potem dostaniesz komentarz po niżej pewnego poziomu ( to poziom 9-letniego dziecka ). naprawdę są lepsze strony z Barceloną to jest tylko wylęgarnia bezmyślnych dzieci
0
@dlugi20
robię to co wy ;x dokladnie to co wy. wy jestescie dzieciakami i tego nie zmienisz. nie jara mnie minusowanie tylko wiedzialem ze tak bedzie. co ma mnie w tym jarac? dam za przyklad news o tytule " Abidal w Arsenalu?" chyba jakos tak. Napisałem, że jest za słaby na ARsenal. a wy co? minusujecie. to przepraszam bardzo jak mam to odbierac? ze ja jestem dzieciakiem a wy kim?
A admin co? napisalem jak jest i komentarz ponizej pewnego poziomu? a jaki to poziom? dzieci z downem? Geez. Wy uwazacie ze barcelona to taka cudowna druzyna co nigdy nie przegrywa, a tu smutna prawda otoz tak nie jest. Wiecie czemu nie lubię barcelony? głównie przez was. odpychacie mnie i nie tylko tymi swoimi pojebanymi komentarzami. wiekszosc z was nawet nie zna histori tego klubu i sie smiecie nazywac "kibicami"? Też nie wiem po co tu zaglądam, chyba po to żeby się z was pośmiać bo te komentarze są bardzo zabawne a wy dzieci sami w sobie jesteście żałośni i komentarze są na poziomie strony rm.pl. tyle w temacie
0
0
Stelios
przecież farsa wygrała tak samo jak napoli z chelsea. to jest zalosne jak wy ta druzyne faworyzujecie. to jeden z glownych powodow dla ktorych nikt was nie lubi
0
0
ShawnC -> przykład jednego z wielu sezonowców na tej stronie
0
tutaj z niektórymi idzie porozmawiać i akceptujecie jak się chociaż w małym stopniu oczerni Barce, a na rm.pl to są takie matoły i dzieciarnia, że jedno złe słówko i masz bana ;x fajnie by jeszcze było gdyby nie było tutaj tylu sezonowców..
0
Znacie to przysłowie? " Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ". Wasz problem polega na tym, że wy byście chcieli, żeby Barca non-stop wygrywała. Ilu z was wie, że to nie możliwe? Podejrzewam, że niewielu.
0
Po co niektórych komentarzach widać kto naprawdę kibicuje Barcelonie a kto jest zwykłym sezonowcem.
0
Nie kibicuje ani wam ani tym z madrytu. jednak muszę przyznać, że Pepe to cham boiskowy jakich mało. Takie przeprosiny nic mu nie dadzą, bo wszyscy wiemy, że to i tak się powtórzy i to nie raz.
Pzdr :)
0
to bale jest a robina van persiego nie ma. buahaha co za matoly to zrobily?
0
byl dobry ale wy go zniszczyliscie i jego ego. liczyl ze bedzie tu grac i sie przeliczyl
0
wy to żałośnie jesteście. jedno złe słowo i minusujecie. wg mnie abidal jest słaby i stary i my go nie chcemy i wenger go nie sprowadzi. po co on nam? ławke rezerwowych mamy. co do meczu z leeds - spojrzcie na sklad potem powiedzcie ze mamy problemy kadrowe.
0
my go akurat nie chcemy
0
hahah.. jaka ściema
0
@zloty
ja jako kibic Arsenalu powiem Ci, że w życiu nie czułem się tak jak teraz. tego się nie da opisać. To przecudowne, że wejdzie na boisko taki zawodnik jak Henry, z tą klasą, stylem, techniką i robi taką różnicę nawet w takim wieku. Powrót Henrego to chwila na którą warto czekać.
0
Henry do was nie dojdzie.
0
Jakie to szczęście, że nas (aRsenal) kocha dużo dużo bardziej niż was i by do was nie doszedl :)
0
haha po raz pierwszy sedzia jest sprawiedliwy?
0
@oper21
yy nie? on ma na myśli to, że Real jest lepszy.
0
czytam te wasze komentarze i widzę, że niektórzy z was nie rozumie idei jego wypożyczenia. Otóż polega to na tym, że Thierry ma załatać dziurę, która powstanie gdy Gervinho i Chamakh wyjadą na Puchar Narodów Afryki. Pozwolę sobie przytoczyć niedawny wywiad Henrego, w którym wyraźnie powiedział, że doszedł do Arsenalu nie po to, aby gwiazdorzyć czy wygryźć ze składu Robina, ale po to, żeby pomóc Arsenalowi w trudnej chwili. Sam powiedział, że nie ma nic do udowodnienia i jeśli będzie trzeba to wystąpi, a jeśli nie to nie. Wiadomo, że to już nie ten dwudziestoparoletni piłkarz. Gość ma za sobą wspaniałą karierę, ale transfer definitywny, o którym była mowa niżej, w ogóle nie wchodzi w grę. On przyszedł do Arsenalu jako taka "pomocna dłoń". Jego zadaniem nie będzie wychodzenie od pierwszych minut tylko wejście wtedy, gdy nadjedzie taka sytuacja bez innego wyjścia.