0

0

0

Wasz Valdes jest bardzo słaby. Czarną robotę odwala para stoperów. Sam Valdes albo nic nie obroni albo raz czystym fartem. Zero ale to zero umiejętności.
________________
Tak tak zminusujecie mnie, bo to w waszym stylu i powtarzam osobie o nicku dlugi20 - NIE JARA MNIE TO

0

@Kireczka
nie jestem fanem realu. napisałem to pod szyderę

0

real madryt lepszy

0

@piquenbauer
nie wiem co to jest puchar zamory i szczerze mam to w dupie bo nie przepadam za ligą hiszpańską

0

@piquenbauer
gdybyś ty nie był durniem wiedziałbyś, że brudną robotę za tego słabiaka Valdesa wykonuje obrona. A Casillas nawet słabo grając jest dużo lepszy od valdesa. Słabiaku ;x

0

@Geble
i to samo bedzie z Guardiolą. ;x

0

@Jaho
nie wygłaszaj swojego zdania bo cię zminusują a potem dostaniesz komentarz po niżej pewnego poziomu ( to poziom 9-letniego dziecka ). naprawdę są lepsze strony z Barceloną to jest tylko wylęgarnia bezmyślnych dzieci

0

@dlugi20
robię to co wy ;x dokladnie to co wy. wy jestescie dzieciakami i tego nie zmienisz. nie jara mnie minusowanie tylko wiedzialem ze tak bedzie. co ma mnie w tym jarac? dam za przyklad news o tytule " Abidal w Arsenalu?" chyba jakos tak. Napisałem, że jest za słaby na ARsenal. a wy co? minusujecie. to przepraszam bardzo jak mam to odbierac? ze ja jestem dzieciakiem a wy kim?
A admin co? napisalem jak jest i komentarz ponizej pewnego poziomu? a jaki to poziom? dzieci z downem? Geez. Wy uwazacie ze barcelona to taka cudowna druzyna co nigdy nie przegrywa, a tu smutna prawda otoz tak nie jest. Wiecie czemu nie lubię barcelony? głównie przez was. odpychacie mnie i nie tylko tymi swoimi pojebanymi komentarzami. wiekszosc z was nawet nie zna histori tego klubu i sie smiecie nazywac "kibicami"? Też nie wiem po co tu zaglądam, chyba po to żeby się z was pośmiać bo te komentarze są bardzo zabawne a wy dzieci sami w sobie jesteście żałośni i komentarze są na poziomie strony rm.pl. tyle w temacie

0

0

Stelios
przecież farsa wygrała tak samo jak napoli z chelsea. to jest zalosne jak wy ta druzyne faworyzujecie. to jeden z glownych powodow dla ktorych nikt was nie lubi

0

0

ShawnC -> przykład jednego z wielu sezonowców na tej stronie

0

tutaj z niektórymi idzie porozmawiać i akceptujecie jak się chociaż w małym stopniu oczerni Barce, a na rm.pl to są takie matoły i dzieciarnia, że jedno złe słówko i masz bana ;x fajnie by jeszcze było gdyby nie było tutaj tylu sezonowców..

0

Znacie to przysłowie? " Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ". Wasz problem polega na tym, że wy byście chcieli, żeby Barca non-stop wygrywała. Ilu z was wie, że to nie możliwe? Podejrzewam, że niewielu.

0

Po co niektórych komentarzach widać kto naprawdę kibicuje Barcelonie a kto jest zwykłym sezonowcem.

0

Nie kibicuje ani wam ani tym z madrytu. jednak muszę przyznać, że Pepe to cham boiskowy jakich mało. Takie przeprosiny nic mu nie dadzą, bo wszyscy wiemy, że to i tak się powtórzy i to nie raz.
Pzdr :)

0

to bale jest a robina van persiego nie ma. buahaha co za matoly to zrobily?

0

byl dobry ale wy go zniszczyliscie i jego ego. liczyl ze bedzie tu grac i sie przeliczyl

0

wy to żałośnie jesteście. jedno złe słowo i minusujecie. wg mnie abidal jest słaby i stary i my go nie chcemy i wenger go nie sprowadzi. po co on nam? ławke rezerwowych mamy. co do meczu z leeds - spojrzcie na sklad potem powiedzcie ze mamy problemy kadrowe.

0

my go akurat nie chcemy

0

hahah.. jaka ściema

0

@zloty
ja jako kibic Arsenalu powiem Ci, że w życiu nie czułem się tak jak teraz. tego się nie da opisać. To przecudowne, że wejdzie na boisko taki zawodnik jak Henry, z tą klasą, stylem, techniką i robi taką różnicę nawet w takim wieku. Powrót Henrego to chwila na którą warto czekać.

0

Henry do was nie dojdzie.

0

Jakie to szczęście, że nas (aRsenal) kocha dużo dużo bardziej niż was i by do was nie doszedl :)

0

haha po raz pierwszy sedzia jest sprawiedliwy?

0

@oper21
yy nie? on ma na myśli to, że Real jest lepszy.

0

czytam te wasze komentarze i widzę, że niektórzy z was nie rozumie idei jego wypożyczenia. Otóż polega to na tym, że Thierry ma załatać dziurę, która powstanie gdy Gervinho i Chamakh wyjadą na Puchar Narodów Afryki. Pozwolę sobie przytoczyć niedawny wywiad Henrego, w którym wyraźnie powiedział, że doszedł do Arsenalu nie po to, aby gwiazdorzyć czy wygryźć ze składu Robina, ale po to, żeby pomóc Arsenalowi w trudnej chwili. Sam powiedział, że nie ma nic do udowodnienia i jeśli będzie trzeba to wystąpi, a jeśli nie to nie. Wiadomo, że to już nie ten dwudziestoparoletni piłkarz. Gość ma za sobą wspaniałą karierę, ale transfer definitywny, o którym była mowa niżej, w ogóle nie wchodzi w grę. On przyszedł do Arsenalu jako taka "pomocna dłoń". Jego zadaniem nie będzie wychodzenie od pierwszych minut tylko wejście wtedy, gdy nadjedzie taka sytuacja bez innego wyjścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?