0

ktos wszystko minusuje. jakis pajac co nie ma co robic

0

seksowne?? Raczej sensowne:D Poprawcie blad przy Alvesu

0

Macie ten Typ FC Barca.com 4-0 powalilo was.

0

W sumie to ten mecz nie jest jakos porywajacy.

0

Typ FCBarça.com: 4:0

Moim zdaniem troche lekcewazenie przeciwnika, To jest Liga Mistrzow, mysle ze wygramy, ale na pewno nie tak wysoko.

Typ v1shoR'a: 3-1

0

bedzie ciezko wygrac ten mecz.

0

aha, sorry nie spojrzalem.

0

EJJ sorry, a o ktorej gra Argentyna?

0

piachuFCB - czy wy oczu nie macie? Wiecej obiektywizmu. Jest wiele zawodnikow ktorzy lepiej wykorzystuja rzuty wolne. Messi na pewno robi to lepiej niz kiedys

0

juliancarax - bez przesady. Robi to narazie na pewno lepiej Cr7.

0

juz 1;1 ;d

0

Stoiczkow. Masz racje. Dla mnie zbedne jest pisanie podczas meczu komentarzy: GOOOL i tak 50 osob napisze. Po co? Jaki to ma cel?? Chyba kazdy oglada i wie. Rozumiem juz komentarze, w ktorych wyrazacie pewna opinie, nawet w czasie meczu, chociaz według mnie po co pisac w trakcie meczu, lepiej go ogladac i skupic sie na grze. Wiadomo Barcelona ma swoj czas, ktory na pewno kiedys minie i polowa z was odejdzie. Taka jest prawda.

0

Messi mogl miec asyste. Fabs ladnie to wymyslil, ale slabo wykonal

0

dzieki. Czyli sie niestety nie zlapie. 16 lat koncze dopiero w lutym nastepnego roku.

0

a jest tu jakies ograniczenie wiekowe, albo cos? Trzeba byc pelnoletnim?

0

Tito dopiero zaczyna, Ogarnijcie sie. Dla mnie zrobil dobrze. Grali w 10 a potrafili jeszcze strzelic bramke i stworzyc pare sytuacji w drugiej polowie!!!! Dla mnie super mecz. Real okazal sie lepszy, bez dwoch zdan, mam nadzieje, ze nastepnym razem Song zagra od 1 min.

0

nie masz* ...

0

przepraszam, ze pytam, ale wypadlo mi z glowy. Wlasnie ogladam powtorke tego meczu i w ktorej minucie Villa trafil do siatki?

0

dobre oceny! Brawo dla Tello i Villi

0

Czysta klotnia! Czy wy tego nie widzicie? Abidal sciska piesc! Mascherano sie z niego smieje. Dobrze, ze sie nie pozabijali...

0

ale tak na zdrowy rozsadek - po co nam on? Barcelona to w tej chwili klub kompletny. Bedzie siedzial na lawie... W ogole co z wychowankami? Przeciez glownie to podzialalo, ze Barcelona jest na szczycie. Niedlugo tez bedziemy tylko kupowac. Arsenalowi sie on bardziej przyda..

Z gory przepraszam, ze to nie ten temat. Jak co to chodzi mi o Songa, ale nie trudno sie domyslec

0

skad macie te wiadomosci?

0

hahaha jaki kibic

0

a my z Estonia przegrywamy:D

0

no Niemcy ladnie :)

0

MESSI O KURDE

0

no piekny gol Di Marii

0

piekna akcja, jednak koniec nie jest piekny :D

0

Messi ladna wymiana z Aguero :)

0

kurde. akurat wylaczylem. Ladny gol?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?