v1shoR
Dołączył/a: sierpień 2011
Osiek
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ktos wszystko minusuje. jakis pajac co nie ma co robic
0
seksowne?? Raczej sensowne:D Poprawcie blad przy Alvesu
0
Macie ten Typ FC Barca.com 4-0 powalilo was.
0
W sumie to ten mecz nie jest jakos porywajacy.
0
Typ FCBarça.com: 4:0
Moim zdaniem troche lekcewazenie przeciwnika, To jest Liga Mistrzow, mysle ze wygramy, ale na pewno nie tak wysoko.
Typ v1shoR'a: 3-1
0
bedzie ciezko wygrac ten mecz.
0
aha, sorry nie spojrzalem.
0
EJJ sorry, a o ktorej gra Argentyna?
0
piachuFCB - czy wy oczu nie macie? Wiecej obiektywizmu. Jest wiele zawodnikow ktorzy lepiej wykorzystuja rzuty wolne. Messi na pewno robi to lepiej niz kiedys
0
juliancarax - bez przesady. Robi to narazie na pewno lepiej Cr7.
0
juz 1;1 ;d
0
Stoiczkow. Masz racje. Dla mnie zbedne jest pisanie podczas meczu komentarzy: GOOOL i tak 50 osob napisze. Po co? Jaki to ma cel?? Chyba kazdy oglada i wie. Rozumiem juz komentarze, w ktorych wyrazacie pewna opinie, nawet w czasie meczu, chociaz według mnie po co pisac w trakcie meczu, lepiej go ogladac i skupic sie na grze. Wiadomo Barcelona ma swoj czas, ktory na pewno kiedys minie i polowa z was odejdzie. Taka jest prawda.
0
Messi mogl miec asyste. Fabs ladnie to wymyslil, ale slabo wykonal
0
dzieki. Czyli sie niestety nie zlapie. 16 lat koncze dopiero w lutym nastepnego roku.
0
a jest tu jakies ograniczenie wiekowe, albo cos? Trzeba byc pelnoletnim?
0
Tito dopiero zaczyna, Ogarnijcie sie. Dla mnie zrobil dobrze. Grali w 10 a potrafili jeszcze strzelic bramke i stworzyc pare sytuacji w drugiej polowie!!!! Dla mnie super mecz. Real okazal sie lepszy, bez dwoch zdan, mam nadzieje, ze nastepnym razem Song zagra od 1 min.
0
nie masz* ...
0
przepraszam, ze pytam, ale wypadlo mi z glowy. Wlasnie ogladam powtorke tego meczu i w ktorej minucie Villa trafil do siatki?
0
dobre oceny! Brawo dla Tello i Villi
0
Czysta klotnia! Czy wy tego nie widzicie? Abidal sciska piesc! Mascherano sie z niego smieje. Dobrze, ze sie nie pozabijali...
0
ale tak na zdrowy rozsadek - po co nam on? Barcelona to w tej chwili klub kompletny. Bedzie siedzial na lawie... W ogole co z wychowankami? Przeciez glownie to podzialalo, ze Barcelona jest na szczycie. Niedlugo tez bedziemy tylko kupowac. Arsenalowi sie on bardziej przyda..
Z gory przepraszam, ze to nie ten temat. Jak co to chodzi mi o Songa, ale nie trudno sie domyslec
0
skad macie te wiadomosci?
0
hahaha jaki kibic
0
a my z Estonia przegrywamy:D
0
no Niemcy ladnie :)
0
MESSI O KURDE
0
no piekny gol Di Marii
0
piekna akcja, jednak koniec nie jest piekny :D
0
Messi ladna wymiana z Aguero :)
0
kurde. akurat wylaczylem. Ladny gol?