v1shoR
Dołączył/a: sierpień 2011
Osiek
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wy sie tak smiejecie z Khediry, a Messi tez nie gra dzis najlepiej...
0
rodacy. A my zamiast ogladac Polske z Estonia, ogladamy Argentyne - Niemcy? :D Co z nas za patrioci? :D
0
a Messi nie wykorzystal karnego :)
0
brawo!
0
jaaaaaa... Chlopaki prosze was... To jest presezon. Ze Messi ma gorsze dwa mecze to jeszcze nic nie znaczy.
0
Sorry ze pytam. Na kogo gwizdza kibice? I za co?
0
Dla czego powinnismy go miec?
0
2;0 Messi!
0
tomek97 - to chyba dobrze, ze plakal! Przynajmniej wiemy, ze ma uczucia i cos dla niego jego reprezentacja znaczy.
Mimo to ja nie przepadam za nim. Musi sie zastanawiac wczesniej co ma zamiar zrobic. powiedziec.
0
piekna bramka Alvesa!
0
Dziekujemy
0
dla mnie MVP turnieju powinien byc Alba albo Casillas.
0
wachaFCB
Czemu go minusujecie? Ma racje!!! Casillas to najlepszy bramkarz na swiecie i to mu, za to co zrobil na EURO w tym roku sie nalezy. Xavi zagral tylko ostatni mecz ladnie. Z reszta, jak by juz mial dostac pilke, to dostalby ja...
0
Franas , 5 godzin temu:
Jak mamy wygrac, jak my nawet nie wyszlismy z grupy?
Pan pochodzi z Hiszpanii?
0
Wkurzacie mnie. Hiszpania to nie tylko Barcelona!!! Jak ja widze jakies komentarze typu: Srodek pola: Xavi-Fabregas-Sergio i Atak: Iniesta-Pedro-Fabregas, to mnie sciska!!
0
WilliamPedro
Bo powiedzial dobre slowo o Messim i juz go lubisz? Zalosne...
0
Zniesmaczony
Messiemu grozila karlowatosc, dlatego zarzywanie hormonow przez niego bylo wskazane. Wiadomo, nie mial pieniedzy - bo to droga inwestycja, a w tamtych czasach szpitale tego nie przyznawaly za darmo.
Wiem cos na ten temat, bo sam wstrzykuje. Mam w tej chwili 156 cm wzrostu (2 gim) bardzo malo. Brakuje mi hormonu wzrostu, dlatego szpital przynaj mi go za darmo. Biore go, zeby byc taki jak wy. Hormony otwieraja mi droge do normalnego zycia, bo nie wyobrazam sobie miec 160 przez cale zycie.
Jedyne co moze choc troche pomoc Messiemu to, to, ze hormony wzmacniaja kosci....
0
brakuje tu mi Villi : (
0
Dobijaja mnie niektore z komentarzy na dole.
Przeczytacie tytul i od razu piszecie bzdury. Obejrzyjcie sobie filmik, a pozniej piszcie. Wyraznie slychac smiech po tym stwierdzeniu. Chyba ze nie znacie angielskiego...
Zreszta jak mozecie twierdzic, ze Ronaldo jest slaby, jak gra w Realu - druzynie w tej chwili lepszej w La Liga. Cr7 (mimo tego ze tez go nie lubie) jest jednym z najlepszych
0
robert10185
Prosze Cie... Za takich kibicow jak ty po prostu mi wstyd. Zero szacunku do rywala. Tak, dla mnie tez Messi jest lepszy, ale nie pisz takich glupot!!
''Messii robi wszystko na bojisku a krysia potrafi tylko wykorzystywać 100% sytułacje'' - ? Chyba nie ogladasz jego strzalow... Jego stale fragmenty gry sa najskuteczniejsze. Ma silniejszy strzal od Messiego. Moglby byc lepszy od Messiego, ale spala sie w waznych meczach i to jego glowny problem.
I prosze skonczcie z tym ''krysia'', ''zelek'' czy inne tego typu ''przezwiska''. To ze niektorzy kibice Realu sa arogantcy, to nie znaczy, ze my musimy. Prosze, zrob tak, zebym nie musial sie za ciebie wstydzic.
0
troche racji ma.
Badzcie obiektywni...
W tym roku Messi raczej i tak nie ma szans na Zlota Pilke - EURO2012.
0
KazikFCB
Takie komentarze po prostu sa zbedne!
Tak mamy krola footballu, ale on strzela praktycznie sam...
Przydalby sie ktos do pomocy. Mysle, ze we dwoch by sie odnalezli
Jednakze ja bym szukal tez obroncow, bo wiemy co sie dzieje. Ma byc niby niedlugo Neymar, a teraz VP. Biedny Arsenal:D
0
Niefortunne jest niestety to, że kiedy sędziowie popełniają błędy, najczęściej ich ofiarą pada Barça.
Ejj no bez przesady... Nie oszukujmy sie, ale sedzowie czesto dyktowali faule na nasza korzysc... Wiem, poleca sie zaraz minusy (w sumie to mnie to nie obchodzi) ale wyraznie widac na filmikach, jak Barca potrafila nurkowac. Naszczescie juz tego nie robi... Takie ''zagrywki'' jakie teraz piszecie sa bez sensu... Sedziowie sie myla - moze i dobrze dla nas?? Juz nie bedzie, jaka to Barca nie jest... Nie zrozumcie mnie zle
0
dokladnie nadachu!
0
PoprostuMarek
Nie wiem czy to zart, czy co, ale ''nie mow hop za nim nie skoczysz''...
0
a kto nie chce wygrac Ligi Mistrzow??
0
i Green_FCB tez dzieki
0
Shadow_Man, kijopek, LaLigaFan
Wielkie dzięki :)
0
LaLigaFan
Nie robie sobie jaj. Po prostu nie wiem, moze to jest dziwne, ale nie wiem, moglbys mi wytlumaczyc.
ravpelc
Tak tylko, ze jak wpisuje to wyskakuje o jakiś krzewach..
0
przepraszam, wie ktos moze co to jest ''szpaler''?