20 kwietnia 2013, 21:55
0
MasterFCB, pardon, ale napastnika rozlicza się ze strzelonych bramek, a tutaj Alexis jest za barcelońską 7.
2 marca 2013, 20:16
This team never gives up!
2 marca 2013, 19:25
Gallaret, mogłabym się podpisać pod każdym Twoim zdaniem! Sama prawda!
2 marca 2013, 19:09
http://24.media.tumblr.com/25f62dd5bba5c05a6d6b96489e6b2f9c/tumblr_mj1mgrAumA1qgqej8o1_1280.jpg a mówiliście o Albie ; P
2 marca 2013, 19:08
Renowacji to się możemy spodziewać, kiedy przyjdzie NOWY trener.
2 marca 2013, 17:46
Uratujmy tylko ten 1 pkt, o nic więcej nie proszę.
2 marca 2013, 17:48
Jesteśmy na dnie, a od dna można się tylko odbić! Nie traćmy w nich wiary! Nie stawiajmy na nich krzyżyka!
2 marca 2013, 18:39
Wszelkie zmiany trzeba zacząć od zmiany prowadzącego drużynę.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
MasterFCB, pardon, ale napastnika rozlicza się ze strzelonych bramek, a tutaj Alexis jest za barcelońską 7.
0
This team never gives up!
0
Gallaret, mogłabym się podpisać pod każdym Twoim zdaniem! Sama prawda!
0
http://24.media.tumblr.com/25f62dd5bba5c05a6d6b96489e6b2f9c/tumblr_mj1mgrAumA1qgqej8o1_1280.jpg a mówiliście o Albie ; P
0
Renowacji to się możemy spodziewać, kiedy przyjdzie NOWY trener.
0
Uratujmy tylko ten 1 pkt, o nic więcej nie proszę.
0
Renowacji to się możemy spodziewać, kiedy przyjdzie NOWY trener.
0
Jesteśmy na dnie, a od dna można się tylko odbić! Nie traćmy w nich wiary! Nie stawiajmy na nich krzyżyka!
0
Wszelkie zmiany trzeba zacząć od zmiany prowadzącego drużynę.
0
http://24.media.tumblr.com/25f62dd5bba5c05a6d6b96489e6b2f9c/tumblr_mj1mgrAumA1qgqej8o1_1280.jpg a mówiliście o Albie ; P