v7
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MasterFCB, pardon, ale napastnika rozlicza się ze strzelonych bramek, a tutaj Alexis jest za barcelońską 7.
0
This team never gives up!
0
Gallaret, mogłabym się podpisać pod każdym Twoim zdaniem! Sama prawda!
0
http://24.media.tumblr.com/25f62dd5bba5c05a6d6b96489e6b2f9c/tumblr_mj1mgrAumA1qgqej8o1_1280.jpg a mówiliście o Albie ; P
0
Renowacji to się możemy spodziewać, kiedy przyjdzie NOWY trener.
0
Wszelkie zmiany trzeba zacząć od zmiany prowadzącego drużynę.
0
Roura to już by się nie pogrążał, naprawdę.
0
Pomijając formę, taktykę, ustawienia... My jesteśmy "złamani" psychicznie. Brakuje nam hartu, serca do walki, woli zwycięstwa. Nie wiem, gdzie to uleciało, nie wiem czemu, ale potrzebny jest ktoś, kto pomoże nam wstać z kolan, ktoś, kto przypominać będzie Pepa.
0
FC Barcelona fan,
widzę, stąd komentarz, że jesteśmy na dnie. Czyż nie tak?
0
Jesteśmy na dnie, a od dna można się tylko odbić! Nie traćmy w nich wiary! Nie stawiajmy na nich krzyżyka!
0
Uratujmy tylko ten 1 pkt, o nic więcej nie proszę.
0
Pedro gra lepiej? Wolne żarty ;)
0
Zresztą, powtórzę, co i większość pisze - Villa POWINIEN grać na szpicy, nie na skrzydle.
0
barcatikitaka,
gra, jak trener ma nóż na gardle. Kto jak kto, ale on niezbyt wiele spotkań do tej pory rozegrał, dlatego nie można wymagać od zawodnika, żeby strzelał gole, bo wcześniej nie dostawał szans na grę, więc nie ma równej formy.
0
Nie rozumiem, jak można mieć jakiekolwiek pretensje do piłkarza, który praktycznie w ogóle nie gra. Tak, chodzi mi o Guaje.
0
Przynajmniej cokolwiek próbuje ;P
0
A w opinii co poniektórych... Messi się wypalił?
0
Niestety, mamy poważny kryzys, ALE niżej już upaść nie możemy.