6 maja 2012, 11:48
0
Gracies Pep!!!
6 maja 2012, 11:28
dzięki
6 maja 2012, 11:05
jak nazywała się ta piosenka która leciała w tle gdy wszyscy byli na środku
6 maja 2012, 10:35
Jesteś wielki!!! VeB
27 kwietnia 2012, 17:05
Gràcies per tot PEP!!! Era się skończyła
22 kwietnia 2012, 10:47
co do pepa on chyba stracił koncepcje prowadzenia tej drużyny szkoda
22 kwietnia 2012, 11:06
po ostatnich meczach uważam że we wtorek barca będzie przeważać ale chelsea się obroni i awansuje.
27 kwietnia 2012, 16:51
GRÀCIES PER TOT
27 kwietnia 2012, 16:57
GRÀCIES PER TOT !!! Visca el Barca
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Gracies Pep!!!
0
dzięki
0
jak nazywała się ta piosenka która leciała w tle gdy wszyscy byli na środku
0
Jesteś wielki!!!
VeB
0
Gràcies per tot PEP!!!
Era się skończyła
0
co do pepa on chyba stracił koncepcje prowadzenia tej drużyny szkoda
0
Jesteś wielki!!!
VeB
0
po ostatnich meczach uważam że we wtorek barca będzie przeważać ale chelsea się obroni i awansuje.
0
GRÀCIES PER TOT
0
GRÀCIES PER TOT !!!
Visca el Barca