0

Gracies Pep!!!

0

dzięki

0

jak nazywała się ta piosenka która leciała w tle gdy wszyscy byli na środku

0

Jesteś wielki!!!
VeB

0

Gràcies per tot PEP!!!
Era się skończyła

0

nikt nie będzie leszy od Guardioli

0

GRÀCIES PER TOT !!!
Visca el Barca

0

GRÀCIES PER TOT

0

po ostatnich meczach uważam że we wtorek barca będzie przeważać ale chelsea się obroni i awansuje.

0

co do pepa on chyba stracił koncepcje prowadzenia tej drużyny szkoda

0

Wczoraj coś się skończyło.Wielka era niezwyciężonej Barcy została zakończona. Świat się zmienia nic już nie będzie takie jak wcześniej.

0

świetny pomysł

0

jesteśmy z tobą

0

Dobry zawodnik pasuje na skrzydło piekielnie szybki. Najlepszego!!!

0

myślę że się uda

0

młodzież z barcy b powinna wystarczyć może alba dla pewności

0

poziom sędziowania w tym sezonie jest naprawdę na niskim ten mecz to potwierdza

0

nie pasował do stylu barcelony

0

może będzie trenował barce b

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?