0

nie ważne ile nie ważne jak tylko liczą się 3 pkt, oby ten nowy rok był taki sam ja i jeszcze ten 2010 ;) a nawet i lepszy ;)

VeB !

0

Kamil94

dokładnie goście maja jakąś obsesje na tle Barcy ;) no cóż nikt nic nie poradzi ze gwiazdeczki jak przyjdzie co do jakiegoś większego meczu to mają gówno w majtkach ;]

0

kiedy jakies foto ?:D

0

afe5834

i co Cię real obchodzi? niech sobie wygra 10-0 ;]

0

bardzo dobra decyzja Pepa,to się ceni, należy mu się !:)

VV

Alves-Puyol-Fontas-Abidal/Maxwell

Busquets-Xavi-Iniesta

Pedro-Villa-Afellay

0

hahaha dzieci z Madrytu się podniecają na swojej stronie xd

w stylu(mają kryzys) hahaha nie moge tych dzieci, żal !

a co do meczu to spokojnie w Bilbao każdy remis bramkowy daje awans a nie licze żeby nasza wielka Barca przegrala ani żeby było 0-0 :)

Vamoss!!

0

na cyfrze pewnie nie ma??? ;/

0

weezer

zgadzam się z Tobą w 100%

0

jak dla mnie to najlepszy skład ;]

3 pkt!

0

Oni sa za młodzi żeby przejśc wielką Barce ;] Moim zdaniem pewny awans ;)

Rewanż u siebie to luz :D

0

mógłbym to oglądać cały dzień

0

Moim zdaniem najtrudniejszym rywalem do grania byłby Arsenal, maja tam młodych chłopaków którzy są głodni zwycięstw, oglądam ich mecze to naprawdę mnie zaskakują grają bardzo dobrze piłką.

Wie ktoś kiedy będzie losowanie LM i LE ?

P.S chciałbym żeby Nasri trafił do nas ;)

Co do wczorajszego meczu to jak dla mnie Bartra to będzie zastępca Alvesa w razie 'wu' (oczywiście jak dla mnie Alves może grać d końca kariery w Barcelonie) no a następce C.Puyola już znamy :D oczywiście Fontas, bardzo dobry zawodnik.Gratki oczywiście dla całej cantery!!

Teraz: Sociedad = 3 pkt !

Vamosss`

0

chyba was poj[edit] ! ;/

busqets jest zajebisty !!!!

0

szkoda tylko casillasa bo on z tym klubem już nic nie osiągnie a jest dobrym bramkarzem

0

jak dla mnie to ramos już nie powienien zagrać w reprezentacji Hiszpanii !! Niech sie nauczy przegrywać ;/ cfel

0

POEZJA! W końcu pokazaliśmy komu należy się fotel lidera w Primera Division ;] Taką Barcelone chcemy oglądac, tego sie nie da opisać to trzeba koniecznie obejrzeć jeszcze raz ;]!! Ogólnie mówiąc upokorzenie realu ;] Pozdro dla fanów Barcy!!

Vamosss!!

0

BARCA GOLA real DO PRZEDSZKOLA !!!!

Będzie ciężko ale musimy dać rade i pokazać komu należy się fotel lidera!! VAMOSSS`

0

co do busquetsa i mascherano to moim zdaniem numerem jeden jest busquets, on umie sklepać doskonale rozumie sie z zespołem i w ogole a masche to typowy walczak na wyspy, w GD jak dla mnie to oczywiscie busquets ;)

0

oo to co chciałem zobaczyć Iniesta na środku ;] w kóncu bd więcej zagrożenia dla bramki przeciwnika(choć nie mówie ze było mało jak grał na skrzydle, ale jego pozycja t środek pomocy) będzie roz[edit]dolka

0

no własnie jest któryś z tych kanałów na cyfrze?????????

0

i jeszcze messiego w prezencie? hahahah, te niektóre plotki są żałosne ;]

0

na N to wiem ze jest ale pytam czy któryś z tych kanałów jest na cyfrze +?? wie ktoś może?

0

własnie, czy któryś z tych programów znajduję się na cyfrze + ??

0

a moim zdaniem Barca nie straci gola, Kopenhaga pewnie zaparkuje autobus w polu karnym i bd liczyła na kontre ;/ trzeba byc czujnym w obronie,mysle ze Valdes nie będzie miał dużo roboty ;)

3-0 Vamos!

0

pierwsza połowa to bylo niestety nieporozumienie.. druga o wiele lepsza, więcej klepki itp itd Iniesta man of the match oczywiście ;) ale moim zdaniem iniesta powinien grać w środku razem z xavim i busquetsem wtedy stwarzamy sobie więcej sytuacji 100%-owych.Cieszy powrót pedro, kilka razy zabawil się z obrońcami Valenci, gra sie ozywiła po jego wejściu ;)

Niestety dzisiaj Messi zagral słaby mecz, troche irytuje ale bądźmy dobrej myśli może z Kopenhagą coś upier[edit] ;)

ważne 3 pkt ! Visca el Barca !!

0

valencie zasłuzenie jest na pozycji lidera, graja bardzo dobra piłke, no a niestety my dzisiaj słabo ;/

mysle ze odbrobimy straty

0

to jak w końcu? Xavi gra od 1 minuty czy nie??

0

Boźan dzisiaj strzeli ;D wygramy 1-0

0

VV

Alves,Pique,Puyol,Maxwel

(Thiago)Xavi Iniesta Busquets

Messi,Villa,Nolito

fajnie by było jakby takim składem wyszli ;]

0

liczą się tylko 3 pkt!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?