0

no to jedziemy z koniczynkami!!!!

Vamoss Barca.

0

jak dla mnie to on nie jest wart 22 mln

0

jedziemy z nimi !! tylko 3 pkt !!

0

licze na spokojnie zwycięstwo z dobrą grą ofensywną ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?