1

@PuszkinFan mamy kota Raphe

0

Brakuje tylko żółtek dla mbopa i męczennika

5

Carreras pali na 2 metry i krzyczy, że spalony xd

0

Kane jakie drewno z piłką przy nodze

3

Jak czyści Cię Trent to wiedz, że słabo Ci idzie xd

2

Turecki meesi jak się sadzi

0

"mamy 15 lig miszczuf"
gwiżdżemy na hymn lm
XD

1

@AmigoBlancos najwyżej Arboleda weźmie na siebie

4

To co, dziś Olise zapomina jak się biega, a Kane wali bomby w oświetlenie stadionu

6

Ferran Torres proszę Państwa
https://shorturl.at/12GWI

7

Kibice reżimowych klubików z madrytu szczekają, a Flickwagen nie wrzucił nawet czwórki

0

Makrela w formie

0

Oby to był ostateczny sygnał dla makreli, że czas zawijać żagle

0

Arboleda weźmie na siebie

1

@norbi77 wręcz można odskoczyć przy remisie

3

rmtv: syn negreiry nie dał różnego, po którym łunin strzeliłby przewrotką z 60 metra
escandalo

1

Kończ funkcjonariuszu

2

Byłoby miło zwiększyć przewagę przed materacami, ale penalti a favor del real madrid loading

2

Przecież to faul na Muriqim

0

Camavinga przyjęcie TOP

5

Balde to na ten moment żadne wzmocnienie przy Cancelo, ewentualne poszerzenie ławki

0

@TR3YWAY fur deutschland

6

Najlepsza reklama w historii motoryzacji, wymyślił to geniusz


1

Tymczasem w Sosnowcu
https://shorturl.at/XszF1

2

4

@Kessie chłop ciepły

1

@Kgorecki2500 Blatter ma godnego następcę

0

@Nazio_87 Mam 9 Pro XL, w zeszłym roku nie widziałem sensu przesiadki na 10, pewnie w tym wjedzie 11. Pixele słyną z naturalnych kolorów, a Samsung zatrzymał się w rozwoju od S22

0

@Nazio_87 Który model?

4

Tak. Zamykam temat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?