2

Przecież to faul na Muriqim

0

Camavinga przyjęcie TOP

5

Balde to na ten moment żadne wzmocnienie przy Cancelo, ewentualne poszerzenie ławki

0

@TR3YWAY fur deutschland

6

Najlepsza reklama w historii motoryzacji, wymyślił to geniusz


1

Tymczasem w Sosnowcu
https://shorturl.at/XszF1

2

4

@Kessie chłop ciepły

1

@Kgorecki2500 Blatter ma godnego następcę

0

@Nazio_87 Mam 9 Pro XL, w zeszłym roku nie widziałem sensu przesiadki na 10, pewnie w tym wjedzie 11. Pixele słyną z naturalnych kolorów, a Samsung zatrzymał się w rozwoju od S22

0

@Nazio_87 Który model?

4

Tak. Zamykam temat

0

Ze wzoru Hajto wychodzi mi, że wczoraj powinniśmy zdobyć 4,28 bramki
Niestety, zabrakło szczęścia

0

I cyk mundial bez ciśnienia i poczucia zażenowania

0

@ThePiterros Araujo vibes

2

@QQL5 ale to i tak byłyby 3 mecze xD

0

Mecz do wygrania, baty do przerwy, mam deja vu

0

@FCB_dimiC kto mu powie?

4

Za pierwszą wypłatę kupiłem Samsunga Galaxy S II, miażdżył wszystko w swoim czasie

5

@Deathwing112 Po formie zaprezentowanej z Albanią raczej nie będzie to zaskoczeniem

13

No dzień dobry
Kto rano wstaje temu dokucza niewyspanie
Pozdrawiam cieplutko z zachmurzonego Pomorza

0

5

10

Przychodzi mekambe do lekarza, a tam Negreira i mu zbadał zdrowe kolano
Tak było, na szczęście arboleda wziął na siebie

1

@Janas11224 gość nie do końca ogarnia swoje obowiązki, o powrotach do obrony nie wspominając, w tym momencie Rapha jest nie do zastąpienia

0

Rapha wypadnie na 2 miechy to już w sumie jest po sezonie, o ile w lidze jest jakiś margines na błąd tak w LM jesteśmy w dupie bez Niego

3

@macio_944 nie ma kombajnu w mieście - nie ma gry. 0/10

3

Za dużo sytuacji, które szybko nużą nużą
Za dużo ruchów, które niczemu nie służą
Dużo za dużo akcji, które wszystko burzą
Tu które źle wróżą tak jak cisza przed burzą

7

real madryt jest ósmym grzechem głównym

2

@Kgorecki2500 welcome stranger

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?