vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież to faul na Muriqim
0
Camavinga przyjęcie TOP
5
Balde to na ten moment żadne wzmocnienie przy Cancelo, ewentualne poszerzenie ławki
0
@TR3YWAY fur deutschland
6
Najlepsza reklama w historii motoryzacji, wymyślił to geniusz
1
Tymczasem w Sosnowcu
https://shorturl.at/XszF1
2
@kundee @Popitek12 opinia
4
@Kessie chłop ciepły
1
@Kgorecki2500 Blatter ma godnego następcę
0
@Nazio_87 Mam 9 Pro XL, w zeszłym roku nie widziałem sensu przesiadki na 10, pewnie w tym wjedzie 11. Pixele słyną z naturalnych kolorów, a Samsung zatrzymał się w rozwoju od S22
0
@Nazio_87 Który model?
4
Tak. Zamykam temat
0
Ze wzoru Hajto wychodzi mi, że wczoraj powinniśmy zdobyć 4,28 bramki
Niestety, zabrakło szczęścia
0
I cyk mundial bez ciśnienia i poczucia zażenowania
0
@ThePiterros Araujo vibes
2
@QQL5 ale to i tak byłyby 3 mecze xD
0
Mecz do wygrania, baty do przerwy, mam deja vu
0
@FCB_dimiC kto mu powie?
4
Za pierwszą wypłatę kupiłem Samsunga Galaxy S II, miażdżył wszystko w swoim czasie
5
@Deathwing112 Po formie zaprezentowanej z Albanią raczej nie będzie to zaskoczeniem
13
No dzień dobry
Kto rano wstaje temu dokucza niewyspanie
Pozdrawiam cieplutko z zachmurzonego Pomorza
0
@Kgorecki2500 tu też
https://shorturl.at/kBWgC
5
@Kessie i podryw na ziomka
https://shorturl.at/39Ghd
10
Przychodzi mekambe do lekarza, a tam Negreira i mu zbadał zdrowe kolano
Tak było, na szczęście arboleda wziął na siebie
1
@Janas11224 gość nie do końca ogarnia swoje obowiązki, o powrotach do obrony nie wspominając, w tym momencie Rapha jest nie do zastąpienia
0
Rapha wypadnie na 2 miechy to już w sumie jest po sezonie, o ile w lidze jest jakiś margines na błąd tak w LM jesteśmy w dupie bez Niego
3
@macio_944 nie ma kombajnu w mieście - nie ma gry. 0/10
3
Za dużo sytuacji, które szybko nużą nużą
Za dużo ruchów, które niczemu nie służą
Dużo za dużo akcji, które wszystko burzą
Tu które źle wróżą tak jak cisza przed burzą
7
real madryt jest ósmym grzechem głównym
2
@Kgorecki2500 welcome stranger