vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"Niech się Barca cieszy że na dwumecz brakuje nam kluczowych zawodników bo byśmy ich zjedli już na camp nou"
1
https://bit.ly/2WozL8v
1
Materazzi albo Gattuso.
0
Dokładnie :)
1
Zidane poradził sobie z kolegą Ramosem, w profesjonalnej piłce nie ma miejsca na koleżeństwo.
0
Oby nie za szybko tak jak Henry.
7
W skali głupoty na pewno.
7
Nie mierz ludzi swoją miarą.
1
Boję się dnia, w którym zakończy karierę...
18
A tu cyk, Rakitić i Suarez w podstawowej 11 żeby nie zgubili rytmu meczowego :P
89
Wolę 3-0 niż 4-1, bo Salah był blisko.
0
Nawet jeśli to nie rozegra pełnego meczu, Dembele wejdzie w drugiej.
0
Dzisiaj główną niewiadomą jest forma Coutinho/Dembele, poza tym chciałbym zobaczyć też Vidala w podstawowej 11, prezentował się świetnie w ostatnich spotkaniach.
0
W końcu znalazł nowe wyzwania, MMA z kibicami.
0
Może pora pomyśleć o zmianie dostawcy, ta Interu też jest obleśna.
0
...
0
Wygrywając teraz ligę zapewniamy sobie tydzień odpoczynku między meczami z Liverpoolem, coś nie do przecenienia.
1
Ta, odrobina szczęścia i Romę byśmy przeszli...
3
Przykre, że bez Leo nie potrafimy ograć ligowego średniaka z dolnej części tabeli.
79
Brazylijczycy mają chyba nakazane by uważać Pelego za najlepszego.
0
I ten Fabregas na 9, to były czasy :)
0
Zlatan jest mistrzem Holandii, Włoch, Hiszpanii i Francji, ale o tym też się nie wspomina.
4
Im szybciej tym lepiej przed LM.
0
Dzisiaj wszyscy jesteśmy nietoperzami.
https://bit.ly/2KWPKsZ
0
Ultraśmiesznie.
0
Od kiedy mecz przegrywa się w 6 minucie?
2
Słabsza noga, główka, siła fizyczna. W tym jest lepszy.
0
Ciężko powiedzieć za co wygrywa się ZP, w zeszłym sezonie Leo zdobył Złoty But, Varane miał najwięcej trofeów, a wygrał Modrić :)
0
Czeka na Barce ;)
26
Wczoraj Busquets rozbawił mnie pod koniec meczu. Stracił piłkę przed własnym polem karnym i machał rękoma do sędziego :)