3

"Niech się Barca cieszy że na dwumecz brakuje nam kluczowych zawodników bo byśmy ich zjedli już na camp nou"

1

1

Materazzi albo Gattuso.

0

Dokładnie :)

1

Zidane poradził sobie z kolegą Ramosem, w profesjonalnej piłce nie ma miejsca na koleżeństwo.

0

Oby nie za szybko tak jak Henry.

7

W skali głupoty na pewno.

7

Nie mierz ludzi swoją miarą.

1

Boję się dnia, w którym zakończy karierę...

18

A tu cyk, Rakitić i Suarez w podstawowej 11 żeby nie zgubili rytmu meczowego :P

89

Wolę 3-0 niż 4-1, bo Salah był blisko.

0

Nawet jeśli to nie rozegra pełnego meczu, Dembele wejdzie w drugiej.

0

Dzisiaj główną niewiadomą jest forma Coutinho/Dembele, poza tym chciałbym zobaczyć też Vidala w podstawowej 11, prezentował się świetnie w ostatnich spotkaniach.

0

W końcu znalazł nowe wyzwania, MMA z kibicami.

0

Może pora pomyśleć o zmianie dostawcy, ta Interu też jest obleśna.

0

...

0

Wygrywając teraz ligę zapewniamy sobie tydzień odpoczynku między meczami z Liverpoolem, coś nie do przecenienia.

1

Ta, odrobina szczęścia i Romę byśmy przeszli...

3

Przykre, że bez Leo nie potrafimy ograć ligowego średniaka z dolnej części tabeli.

79

Brazylijczycy mają chyba nakazane by uważać Pelego za najlepszego.

0

I ten Fabregas na 9, to były czasy :)

0

Zlatan jest mistrzem Holandii, Włoch, Hiszpanii i Francji, ale o tym też się nie wspomina.

4

Im szybciej tym lepiej przed LM.

0

Dzisiaj wszyscy jesteśmy nietoperzami.

https://bit.ly/2KWPKsZ

0

Ultraśmiesznie.

0

Od kiedy mecz przegrywa się w 6 minucie?

2

Słabsza noga, główka, siła fizyczna. W tym jest lepszy.

0

Ciężko powiedzieć za co wygrywa się ZP, w zeszłym sezonie Leo zdobył Złoty But, Varane miał najwięcej trofeów, a wygrał Modrić :)

0

Czeka na Barce ;)

26

Wczoraj Busquets rozbawił mnie pod koniec meczu. Stracił piłkę przed własnym polem karnym i machał rękoma do sędziego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?