vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Piszesz to tak jakby Leo w każdym meczu strzelał bramki po 50m dryblingu... Owszem, drużyna jest bardzo widocznie uzależniona od formy Messiego, ale nie dajmy się zwariować, wczoraj dostał 2 świetne podania, które wykończył i chwała mu za to.
0
Dzisiaj Leo hat-trick, więc siedzący przy jednym stole Griezmann chyba nie będzie gorszy... A nie, sorry...
1
"Za kilka dni przedstawimy budżet z rekordowymi przychodami, co pozwoli nam podnosić limit płacowy"
Aha, myślałem, że w końcu zaczną redukować budżet płacowy, bo obecnie wydajemy najwięcej na pensje zawodników.
6
Nic nie zmniejszać, mieli 38 na Nainggolana, a na Rafinhe położyli lachę.
0
Wstyd.
0
Żadne, bo nie mogę ściągnąć na X One.
0
https://bit.ly/2QrxqqL
2
List niby z 2000, a w profilu "Barcelonie kibicuję od: 2001"...
0
Score Hero.
1
Polaczki krzyczą, że wygramy 3:0 :)
0
Po pierwsze szejk podciera się dolarami i zażyczyłby sobie z 500 mln, po drugie Neymar ma umowę z Katarem na MŚ 2022, po trzecie byłaby to potwarz dla całego PSG.
0
Ogólnie "nic się nie stało" i "do boju Polska".
0
Bardzo dobrze, że Ernest zdjął Umtitiego, to co On dzisiaj wyprawiał w obronie to patologia, niech wie, że nie będzie świętą krową dzięki mistrzostwu świata.
1
Aha
33
La Manita 8-2...
1
Łezka się sadzi
0
Umtiti na wakacjach jeszcze
1
Trenejros z La Rambli nie zadowolisz. ;)
0
No właśnie, nie wejdą od razu na boisko i będą filarem zespołu, na to potrzeba czasu i treningów.
2
Płacz, bo nie ma rotacji, gdy drużyna gra raz na tydzień... No ludzie, rotacje zawsze można stosować przy korzystnym wyniku.
0
4-4-3 chyba wliczając sędziego. ;)
2
Popatrz, to tak jak tutaj z Neymarem.
6
Pau Lopez, gość nie rozróżnia nogi przeciwnika od murawy.
0
Grieznann komedia, w sumie tak jak Mbappe czy Ramos.
0
Wystarczy La Rambla, będzie szybciej.
12
Semedo niezły agent.
0
Duże wzmocnienia przy relatywnie małych oslabieniach, najlepsze okno ostatnich lat.
0
Gdy myślenie boli to może być ciężko, typie.
7
To co powiedzieć o Bieberze?