Nie nie bialy i nie przypisuj mnie do tych białych scierw !!!
Czekam z radością na bana a prawda w oczy kole .
redakcja wielkie gówno robi tylko i kopiuje artykuły z oficjalnej strony plus dodaje gówniane info typu pudelek sportowy .
90% gimbusow co się zowia sezonowcami wogóle nie ma pojęcia jakie ważne gole pedrito strzelał dla nas .Pisze dla nas bo jestem SOCI FCB i ma do tego prawo . Szacun Pedro .Średnio gol co 3 mecze .
W Barcelonie UNICEF nigdy nie był sponsorem tylko organizacja , która była przez nas co roku sponsorowana w kwocie kilku mln dolarów co roku tak dla ścisłości.
Po co on nam jak gra przeciętnie .W Barcelonie będzie większa presją niż w meczu z Brazylia i jak tak mu się będą nogi platać to ja tego nie widzę.
Są dużo lepsi za mniej.
Komentarze
0
Nie nie bialy i nie przypisuj mnie do tych białych scierw !!!
Czekam z radością na bana a prawda w oczy kole .
redakcja wielkie gówno robi tylko i kopiuje artykuły z oficjalnej strony plus dodaje gówniane info typu pudelek sportowy .
0
2
Jakoś w Paryżu tego nie pokazał .
0
M N S to brzmi lepiej i tez w takiej kolejności przyszli do klubu .
0
ALe mogli powiedzieć cescowi nigdzie nie idziesz i sprzedać Pedro I tyle w temacie .
11
Matka wie ze ćpiesz ?
10
90% gimbusow co się zowia sezonowcami wogóle nie ma pojęcia jakie ważne gole pedrito strzelał dla nas .Pisze dla nas bo jestem SOCI FCB i ma do tego prawo .
Szacun Pedro .Średnio gol co 3 mecze .
7
W Barcelonie UNICEF nigdy nie był sponsorem tylko organizacja , która była przez nas co roku sponsorowana w kwocie kilku mln dolarów co roku tak dla ścisłości.
7
Po co on nam jak gra przeciętnie .W Barcelonie będzie większa presją niż w meczu z Brazylia i jak tak mu się będą nogi platać to ja tego nie widzę.
Są dużo lepsi za mniej.
7
Cały czas nim jesteś.