0

Nie nie bialy i nie przypisuj mnie do tych białych scierw !!!
Czekam z radością na bana a prawda w oczy kole .
redakcja wielkie gówno robi tylko i kopiuje artykuły z oficjalnej strony plus dodaje gówniane info typu pudelek sportowy .

0

2

Jakoś w Paryżu tego nie pokazał .

0

M N S to brzmi lepiej i tez w takiej kolejności przyszli do klubu .

0

ALe mogli powiedzieć cescowi nigdzie nie idziesz i sprzedać Pedro I tyle w temacie .

0

Z tobą to na pewno nie !!!
Tam gdzie Guardiola tam i drużyna mistrzów czyt. Germany na MŚ .

0

0

Dlaczego Niemcom w półfinale MŚ nie strzelił ? ???
albo strzela w towarzyskich albo jak mu Leo patelnie wyłoży albo się sam przewraca .
Tak do końca Neymar mnie jeszcze nie przekonuje i nie jest aż taki genialny jak piszesz .

1

Tez mam nadzieje , ze w wtorek ma old trafford będzie lepiej bo tam bede .

0

Może troszkę tak ale ibre to raczej mr.president chciał bardziej a poza tym jakich on piłkarzy ze szkółki powyciagal i ile oni nam dali wiec to rekompensuje te nieudane transfery .

0

Fajnie to obejrzeć i powspominać to co miało się okazję obejrzeć na żywo zwłaszcza mnie porusza a było tego trochę ...żałuję tylko do dziś , że do Londynu pod stadion nie pojechałem w 2011 nie pojechałem ...bo biletu niestety nie udało się kupić .
Vamos

1

On i kilku zamożnych ludzi z Barcelony te długi zaczęli spłacać i postawili Barce na nogi o aspekcie sportowym nie będę wspominał bo to był mega sukces .

0

A później pojawił się ten pener i klamca rosel i bylo jak jest i będzie gorzej ...

0

Wróci ale tyle goli juz nigdy nie będzie strzelał tzn . Około 50 w sezonie we wszystkich rozgrywkach a Neymar nigdy nie będzie tak dowodził Barca bo po prostu nie jest aż taki dobry i decydujący !!!

0

0

A ty powinieneś poddać się eutanazji !!!

0

Leszek Orłowski nc+ ,przegląd slortowy swoją głupota i debilnym komentarzem dorównuje 99% gimbazeri na tej stronie !!!

1

Ty lepiej pierdolnij se baranka w ścianę i se tylko pogorszysz bo u ciebie juz za późno na lekarzy i na poprawe .

0

Sezonowiec na stronie






Ha ha ha ha

1

Sezonowiec i gimb-owiec !!!

0

Nie jestem twoim kolega hala gimbie .fuck off.

0

Hala hala hala weź juz stąd wypierdalaj !!!

0

Masche nie jest ani lepszym stoperem od Piqe ani lepszym DM od Busqetsa.

0

Są i gimby i to madryckie

0

Ty lepiej wypieprzaj stąd pierdolony polaczku .kim ty qurwa jesteś ?

0

Ogólnie bez podniety tym meczem pod koniec miesiąca się przekonamy jaka jest formą. real za ciekawe tez nie gra i nie ma w tym miesiącu silnych przeciwników także ten mecz to niewiadomą .Ja bym zaczął el clasico z Suarezem w 1szym składzie bo wielcy piłkarze nie potrzebują dużo czasu a Suarez strzelić nie musi a doświadczenie ma dużo więcej od Munira Sandro czy Pedro i jest lepszy .

0

Messi na jeden po długim krosie od Piqe z własnej połowy .Drugi gol Munir piętka przy asyście obrońcy do Neymara .Ogólnie patrząc na podania to różnica nie jest taka duża jak zawsze no ale wiadomo bylo jak dla mnie , że wygramy raczej kilkoma golami i raczej na zero z tyłu .

2

Trzeba było sprzedać Pedro za minimum 15mln€ do Anglii Alvesa za 10mln€ nie kupować Vermalena za około 20 mln i Douglasa za 4 mln € by było 40-40mln € na Marquiniosa młodego w miarę perspektywicznego obrońcę plus Piqe Bartra Matthieu i línia obrony jak się patrzy .Montoya i Adriano na prawą .Alba i Matthieu na lewą lub Adriano .4 stoperów jak nic plus w razie w Masche no ale LE wie lepiej .
Cesca tez trzeba było nie sprzedawać za to Xaviego mógł no ale LE wie lepiej .
Zobaczymy na koniec sezonu albo w lutym juz zobaczymy .

0

Lepiej Piotruś popraw błędy w profilu i chyba już to o Pedro pisałeś .Chciałbyś osiągnąć tyle co Pedro ale to się nigdy nie stanie .

0

Montoya znowu na trybunach no chyba ze kontuzjowany .
Mógłby Masche zagrać ba DM a Adriano na lewej .
Ogólnie uważam , że powinni grać ci co są w najlepszej formie No chyba , że są kontuzjowani a rotację co najwyżej na CDR .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?