0

Tos ty padalec a nie kibic Barçy .Ja mam rodzine dzieci i każdy wyjazd i inne rzeczy są ustalane według kalendarza Barcy !!!!!!!!@@!!!!!!!!!!!

0

Dlaczego zegar pokazuje w prawym górnym rogu prawie nie godziny do meczu jak jest 18.10 ???
Coś nie halo redakcjo.

2

Bo to gimby sezonowcy i maja nasrane we lbach i do prawdziwych kibiców Barcy im bardzo daleko.Za chwile jak coś przegrają to pół składu będą wymieniać zwalniać Zubiego i innych .
I tak wkółko.

0

Oto lista powołanych prost z oficjalnej strony.
Ter Stegen, C. Bravo, Montoya, Piqué, Rakitic, Sergio, Xavi, Pedro, A. Iniesta, Messi, Neymar, Mascherano, Douglas S., Jordi Alba, Sergi Roberto, Dani Alves, Mathieu, Sandro and Munir.

0

Spójrz na statystyki !!! I odszczekaj !!

3

Kogo to obchodzi co hala dzieci piszą po co tam zaglądasz ile masz lat ? 5 ? !!!

0

No właśnie stronę zmienili a z linkami to epoka KAMIENIA ŁUPANEGO.

0

Ha ha ha stosuje wasze teksty .nigdy wcześniej takich tekstów nie używałem ale fani realu i 90% Barcy z tej strony to gimby i się od was nauczyłem .
Ja meliski nie potrzebuje bo się nie denerwuje tylko się nabijam ha ha ha .gdybym palił to teraz bym skręcił i wyśmiał ale i bez tego się da.

0

Co to qurwa gimby strona o białych prześcieradłach czy co !!!!

Pier...li sie wam juz w głowach !!!
Chcecie o tych ścierach pisać to wypad na ich stronę .
Koniec ......

0

Komentarz usunięty

0

No proszę stuk puk i madrycki troll się pojawia na jak zawołanie !!!

0

Ty masz coś nie tak pod kopułą !!!!

0

Żuty Żuty Żuty i kapitan żbik ha ha ha

0

Poczekam i zobaczymy czy odszczekacie bo poziomu fabsa nie osiagnie.

0

Nie będzie i zrozumcie to bo tacy piłkarze jak a Messi są raz na 50 lat ale tacy jak Xavi i Iniesta tez raz na 20-30 i do tego Iloma wychowankami graliśmy to , to właśnie napawało mnie ogromną dumą .
Chciałbym ale to już było i nie wróci więcej ...
Może Bayern miał 3 finały w 4 lata (tylko jeden wygrany ) ale nikt tak nie zdominował europejskich boisk jak Barça.

0

A Ivan nie strzeli tyle goli i nie ma i nie bedzie mial (nie trenowal w la masii)aż takiego zgrania z reszta z tej szkółki no poziom sorry chciałbym ale nie ten co fabs .

0

Szkoda ze nie kupiła Barça Reusa ale z opcja przyjscia za rok.Myślę ze ribery juz się skończył o ile wogóle się zaczął i Bayern za rok kupi Reusa na Bank .Pisze to bo Iniesta ma już 30 lat i różnie może być .Rakitic jest dobry ale tiki taki takiej jak za Pepa juz chyba nie będzie no chyba ze Messi definitywnie będzie cofniety jak w Argentynie a w ataku Ney Suarez i jakiś dobry skrzydłowy no chyba , że Munir podoła wyzwaniu .Mimo to i tak został by tylko Messi w pomocy z tych magicznych piłkarzy .Pożyjemy zobaczymy może tez wszystko wygrają ale tiki taki takiej jak za Pepa juz nie będzie .

0

Ty omnibus jak się skończy ropa to nikt tam nie przyleci czaisz!!

3

Dobrze Kasiu dobrze ci rasisci powinni wypieprzac stąd gdzie pieprz rośnie !!!

0

A mayweather to idiota co czytać nie umie i jest penerem i co z tego ze ma miliony jak się skończą to zdechnie sam jak bezpanski pies.

0

Katalonia jest lepsza jest zajebista i dlatego a francowcy niech się pałuja.

0

United powinni Rooneya tego podlaka wywalic a żeluś niech spierdala i tak wiecznie będzie 2 a złota piłkę wygrał w ostatnim roku tylko dlatego , że o tym czasie w zeszłym roku i wcześniej też Messi był kontuzjowany !!!!

2

Pewnie były większe -wyższe bo Valdes Cesc Alexis to już kilka melonów mniej z podatkiem +- według mnie 45mln €.

0

Nie., nie wyklucza cie no i o tym pisałem właśnie , że chociaż po polsku powinieneś czytać ze zrozumieniem i uważniej bo info gdzie jest mecz transmitowany zawsze jest podawane w jęz polskim.

0

Teraz mamy Suareza Rakitica objawił się Munir jest Matthieu także nie ma co porównywać !!!

0

Czyli Messi może 499 i 500 dla Barcy w pucharach no i ten drugi to będzie jego 400 gol w karierze w oficjalnych meczach .

0

Po Messim to może tAK.

0

Nie denerwuje mnie tylko irytuje jak juz.
Jak jest kibicem FCB i nie zna angielskiego hiszpańskiego czy katalonskiego to chociaż po polsku mógłby czytać ze zrozumieniem !!!
Zawsze jest napisane gdzie jest transmisja czy na oficjalnej stronie czy tutaj !!!!
Wszystkie inne transmisje są nielegalne i nigdy nie widziałem czy czytałem o takowych na YT !!!
Coś jeszcze ???

3

Kolejny omnibus co się qurwa urwał z choinki .prawa do LM kosztują miliony euro a ten się pyta czy YT będzie transmisja .qurwa ręce opadają po takich komentach.

0

Ter Stegen
Montoya Bartra Piqe Adriano
Rakitic Masche Xavi
Ney Messi Munir

Tak by mogli zagrać apoel jest słaby przez co pewnie będą się bronić i mnie 3-0 w zupełności wystarczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?