vanulek7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Google ci odpowie .
2
Jeśli wytrzyma do 15 minty el clasico to pobije rekord .
0
A za co szanuje beckhama !!! Dal ci prace w Anglii i byłeś jego ogrodnikiem czy jak
0
Chyba się z chuj em na łby pusto głowy pozmieniałeś jak dla pedalka się rekordy nie liczą .co zrobil po strzeleniu 15 gola w zeszłym sezonie w LM .co zawsze albo w większości mówi w wywiadach ...pobiłem rekord....strzeliłem tyle goli...
Słyszałeś żeby Messi sam z siebie po odebraniu nagrody mówił takie rzeczy bo ja NIGDY !!!
0
I tylko w tym był dobry zero dryblingu zmysłu gry tylko długie dokładne wrzutki i wolne tak samo jak rooney na siłę promowany przez angoli bo jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma i w te ms Anglia wkońcu grała tak jak większość angoli chciała żeby grała czyli jak Hiszpania i z grupy nie wyszli ha ha
0
Dlatego ze ich tak upokarza i jest wychowankiem !!!
0
100 asyst według pewnego źródła juz miał przed tym meczem .
1
Wiecie jaka jest różnica między MESSIM a c.ronaldo ???
Messi-asha porównują do Pele I Maradony a c.ronaldo do Messi-asha
Ha ha ha
0
Chyba muchomora zjadłes jak ktoś w nba miał 55 pkt średnia .
Sprawdź zanim napiszesz takie bzdury .
0
No i obaj nie zczailiscie bazy jesli mowie lub pisze o kim w sensie , że gdzieś idzie itp. To ok poszedłes ale mi chodziło raczej o to gamonie -poloniści od siedmiu boleści !!! , że on przesadził bo Rooney to poprostu dobry pilkarz i napisałem to na luzie także nie spinac tak dupe czek bo zyleczka pęknie ha haJak ma się top 15 do pierwszego lub drugiego lub trzeciego ?
0
Z tym Rooney em to poszłeś po bandzie !!!
0
Za to Jordan 6 finałów 6 tytułów i 6 MVP Finalow 100% !!!!
Niech LE sie w ten sposób nie wypowiada bo dal dupy w tym wypadku !!
0
Leo 401 goli i 167 asyst w 525 oficjalnych meczach dla Barçy I Argentyny. !!!@
0
Ogarnij sie !!!+!!
0
Wyjdź gimbusie !!!!
0
Burek a ty gowniarzu 14 letni zamknij jape .
0
Barça Guardioli może nie funkcjonowała w 2 pierwszych meczach ale grali ładnie dla oka a teraz nie grają a LE jest za transfery rozliczany lub będzie i z wyniku wiadomo też ale gra Barcy mi się nie podoba .Nie ma tego błysku i nawet Suarez tego nie zmieni no ale może z czasem będzie lepiej ...oby
0
Masz racje ENRIQUE coś ty zrobil.
0
Enrique wyleci z hukiem bo gra jest marna , nie barcelonska i nudna .Poza Messim, Bravo , Alba reszta zawodzi !!!Gra ma być skuteczna i widowiskowa a jak narazie to w czasie meczy jest nudno , nie mówię że zawsze ale tak niestety jest.W el clasico zawsze mi się podobało jak nasi grali z klepki szybko na jeden kontakt teraz tego nawet z Suarezem niestety nie będzie .
2
A ty nawet nie równasz się z największymi idiotami na tej stronie TY ICH BIJESZ WSZYSTKICH RAZEM WZIĘTYCH NA GŁOWĘ !!!!
0
Neymar gra padake i to jest fakt a gole , które strzelił do tej pory w tym sezonie to były "patelnie" i nawet ja bym to wcisnął. Cały ciężar spoczywa na Leo.
Brakuje kogoś pokroju Cesca bo Xavi juz się w Barcy skończył a Iniesta niestety jak narazie i oby tylko nie miał przeblyskow przez caly sezon a Rakitic jest dobry w defensywie a atak to już nie ta magia .
0
Na porównanie jeszcze za wcześnie ale LE jest w uprzywilejowanej sytuacji w porównaniu do Taty bo miał kasę na transfery.Myślę , że LE nic więcej by nie zrobił w zeszłym sezonie i dlatego nie podjął wyzwania a jestem pewny , że po rezygnacji Śp.Tito pytali go a on odmówił wiec wykombinowali Tate i dali mu taki skład jaki był i to w połowie okresu przygotowawczego i to z Roura na czele wiec zgadzam się z tym dziennikarzem .
0
Gdzie do tych szmaciarzy jak mogłeś .Ciekawe czy LE wogóle z nim rozmawiał przed odejściem
.Bez niego i jak Iniesta nie zacznie grać to Messi będzie musiał caly czas asystowac , rozgrywać i na końcu strzelać .
0
s real juz nie zrobi punktów do el clasico a wtedy stracą napewno i mogę się założyć o to z każdym !!!
0
Jaka prowokacja takie ma zdanie i ja trochę je podzielam .Nie sprzedali by Fabsa to nie musiałby tego robić Leo tylko Fabs a tak momentami widać ewidentnie ze Leo nie ma z kim grać bo Ney tylko czasem utrzymuje poziom tak samo jak Iniesta , który jest jakiś mało widoczny w tych meczach .Leo gra zajebiście ale to jest to , że wszyscy lub większość mówi ze Rakitic taki wspaniały ale nie ma tej magí co fabs i nie potrafi tak grać z Messim .Ogólnie meczem nie ma się co podniecać bo graliśmy z ogórkiem i to z przewagą .
0
Bez padnięty panie i panowie graliśmy prawdopodobnie z najsłabsza drużyna w la liga i to przez większość czasu osłabiona po czerwonej kartce.
Tak sobietet myślę , że gdyby nie Messi to byłoby 2-0 a tak dokładniej analizując to gra Barcy jest nudna przynajmniej w tym meczu była do momentu strzelenia gola i ostatnie 20 minut to napewno mimo strzelenia goli.
LE powiedział , że 1-0 wygrane go cieszą a mnie nie .Rozumiem , że nie zawsze można wysoko wygrywać ale bez Messiego t drużyna byłaby przeciętna .
Na szczęście on jest ale nie tak to sobie wyobrażałem .Inni strzelają te gole bo Leo wykłada takie patelnie , że i ja bym strzelił .Ney ogólnie zawodzi , lata po tym boisku wszędzie zamiast trzymać swoją stronę .Matthieu wczoraj pokazał zły football i oby to nie była jego prawdziwa twarz .Rakitic może strzelił pięknego gola i ciężko pracował ale popełniał tez mnóstwo błędów .Pedro gola strzelił i to wszystko , nie chce go krytykować ale czas działa na jego niekorzyść niestety .Nie podoba mi się , że Messi musi grać aż tak głęboko ale gdyby tak nie grał to teraz zamiast 12 pkt mielibyśmy przynajmniej 4 mniej.Nie mamy porządnego rozgrywającego (poza Messim), który by to ogarnial , niema prawie wogóle szybkiej tak pięknej dla oka tiki taki .Pamiętajcie , że graliśmy z przewagą zawodnika prawie cały mecz i , że to była słabiutka drużyna wiec bez padnięty .
0
Pocą sie twoje śmierdzące nogi nocą !
0
Piqe tez za swego syna zdecydował.
0
Ale będzie za mną ha ha
0
Dzisiaj będzie 4-0