vanulek7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czym się tak podniecacie człowiek jak każdy inny!!!
0
Nie żebym go bronił albo oskarżał ale zanim ty to zrobisz to poznaj fakty!!!!!!!!!!
Messi nigdy nie prosił o podwyżkę!!!!
0
Masz rację. Ja juve nigdy nie lubiłem.
0
To pomyśl ,mecz w kraju Basków z Katalonczykami i co z tego, że faul oczywisty, ja ich trochę rozumiem. Przywiązanie do regionu jest u nich ogromne więc zawsze są za swoimi.No i wiadomo, że jestem po stronie Barcy, sędziego i Andrésa ale odpowiadam tobie.
0
Szkoda, że Paolo Maldini nie pojechał na MŚ w Niemczech 06 bo prawdopodobnie byłby kapitanem i napewno jak wiadomo teraz wygrałby a miał wtedy 38.Nie pojechał, kapitanem był cannavaro co cały sezon grał padake w realu a na MŚ dobrze i wygrał złotą piłkę, tak tak obrońca a nie geniusz RONALDINHO trzeci raz pod rząd.Chyba ktoś mocno tego nie chciał i patrząc na tamtą sytuację to stwierdzam, że jak 13 stycznia wygra żeluś płaczus to będzie to skandal. Jak nie LEO MESSI to conajwyzej ribery.
0
Wypowiedzi potwierdzają przedział wiekowy 12-16 z ankiety o polskich fanach FCB. Brakuje tylko wpisu mikimessi tego "szczura".
0
Kompany jest słaby, wolny, ocięrzały i przy Leo, Neyu czy Alexisie nie będzie wiedział gdzie skręcić.Ty miki najlepiej już qurwa wyjdź!!!
0
Co z tego jak mogliśmy mieć za grosze Reine a V.V sprzedać za 10mln
0
Tylko, że za 1.5 roku kończy mu się umowa i jej nie przedłuży.I co teraz? Twoja teza legła w gruzach tak samo ja tego buca mou!!!
0
Ha nie pluje ale uważam, że jest za słaby i technicznie i wogole.
Tyle w temacie.
0
Obrazu po przerwie świątecznej.
W meczu z elche zagra ogon a później z pół godziny z getafe w Pucharze i od 1m z atletico w lidze.
0
Wez sie ogarnij.W lutym wszyscy najlepsi beda dostepni I zniszczymy city!
Wiem , że nie mozna ich lekcewazyc ale napewno nie możemy sie ich bac tzn.Barca nie powinna i druzyna napewno tez tak mysli.
Wróci Leo i będziemy niszczyć.
VEB
0
Typowy gimbaziarsko- gowniarski tekst!!!
0
Ej znafco a na ilu meczach byłeś.? Wielki fan.
Ja jestem za Barca od czasów Romario, Stoichkova,Laudrupa...
Od 2001 obejrzałem wszystkie mecze jakie cyfra+ ,obecnie nc+ i tvp, polsat transmitowały plus te co w Internecie.Byłem też kilkanaście razy na CN i raz w Valencii na finale pucharu króla .
Thiago miał wiele szans pokazania ile jest wart i w Barcelonie nie podobał i takich przed nim było już kilkunastu także nie zgadzam się!
Poszedł do Bayernu bo sianko, bo mistrzostwa świata, bo Guardiola dobrze żyje z Del Bosqe i kasa też.
Jest dobry ale Xaviemu, Iniescie i Fabsowi nie dorównuje.Ten ostatni w 2008 zdobywał mistrza Europy seniorów i był w jego wieku i wiele wniósł do tej drużyny i tak to zakończę.
0
Tello na lewa za s.roberto a fabs na srodek pola
0
Faktem miało być , ah te smarfony i te klawiatury.
0
Z tego co mi wiadomo to , to sam Rossel powiedział,że skoro cr7 dostal podwyżkę a Messi jest najlepszy na świecie to tez musi dostać i zarabiac najwięcej.Kolejnym famtem jest to ,że Leo nie prosił o podwyżkę.
0
proste
0
ZGADZAM SIE W 100% PRZEREKLAMOWANY GOSC I WYPOWIADA SIE JAK "FLAGA NA WIETRZE "
tzn.,że szybko zmienia zdanie raz w jedna ,potem w druga a jak przejdzie do realu do w nastepna co nie !!!
0
Najwięcej jest na stronie ale dla Hiszpanii i Portugali w części sklepu online dla reszty Europy jest troszkę mniej ale ogólnie i tak jest więcej niż w Fcbotiga.
0
A po co ci koszulka z tego sklepu?
Czym ona się różni od takiej z allegro.? Niczym! Kupić na allegro i zabrać i zrobić sobie numer w sklepie klubowym tylko a inne rzeczy można ze strony kupić, są przeceny bardzo często, wiem to bo ja mam już wszystko od skarpetek, getrow, majtek, koszulek, ręczników, toreb,flag, szalikow,czapek no na koniec kartę SOCI.Rzeczy w fcbotika są dwa razy droższe.
0
dzieciaki skoro wydajecie tak duzo w Polsce na dragi ,na sterydy i na inne uzywki ,na jakis wypad w weekend do klubu, po kilkaset zlotych w duzych miastach a nie byliscie jeszcze w Barcelonie, w miescie waszej ukochanej druzyny to co z was za kibice ?
jestescie ,95 % z tej strony tylko sezonowcami i tyle !!!
sa tanie loty i mozna wszystko ladnie zaplanowac a wy ciagle swoje .
urazenie poczuja sie tylko ci ,ktorych to dotyczy a jest ich 95 % !!!
0
Fan Man utd
0
Ty najlepiej się wypowiadaj na stronie prześcieradeł imbecylu.
0
A ja uważam, że w dwumeczu się po nich przejdziemy i FCBSOCI też tak uważa!!
0
I co za gimby mnie już zminusowały ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
0
Wystarczy, że raz zanotuje stratę tak jak z Arsenalem i z tego padnie gol i będzie git.
A ty sezonowcu wypie....aj!!!
0
Tak Na pierwszy rzut oak wychodzi mi, że wszystkie drużyny, które są rozstawione i grają rewanżu u siebie awansują dalej i tak też £10 obstawie.Cieszę się, że Barca ma man City bo wkoncu na jakimś meczu Barcy w Anglii będę. Do Manchesteru mam pół godzinki autem pytanie tylko czy uda się załatwić bilety.