0

Vw
Od lewej Alba Masche Piqe Alves
Busi
Xavi Cessc
INIESTA Messi Neymar

0

Ale to było w tamtym sezonie. Zgodzę się też ze w poprzednim sezonie byliśmy uzależnieni od Leo jak nigdy wcześniej. Ale końcówkę sezonu graliśmy bez Leo i średnia bramek na mecz była powyżej 3.W tym sezonie tez nieźle sobie radzili bez niego i wygrali El clásico z lekko kontuzjowanym Leo.
Leo jest najlepszy i nie rozumiem co wam odpierdala w ostatnim czasie .Jak nie może strzelić to podaje.Jak z Valencia nie podał i przegraliśmy to jego wina.Neymar nigdy nie będzie taki jak Messi .Mają inny styl ok ale nigdy nie strzeli tyle goli i asyst co Leo ale wiem , że zajdzie wysoko.

0

Brawo stopa z tymi zakompleksionymi gimbami nie ma co dyskutować. Co oni wogóle tutaj robią.

0

A ja olewam ciebie i real i kibiców realu i pepe ta małpe. W niedziele Leo I BARÇA pokaże wam miejsce w szyku i choć w tabeli real po porażce będzie wciąż przed nami to i tak będziemy śmiać się ostatni jak to mówi przysłowie.
A teraz won stąd kmieciu na stronę rmpl zakompleksiony baranie.

0

I po co te gowniane plotki wogóle komentujcie .Żal ha ha ha

0

O widzę znafca przez duże Z się znowu wymadrza. Ten sam , który głosił wszem i wobec, że szity manchester nas rozjedzie. Odpierdol sie od Leo .Ty i wszyscy inni znafcy wiecie lepiej jak jest w drużynie i łykacie ploteczki jak jak ryba przynętę. Jakoś wszyscy zawodnicy za zadowoleni i chwała Leo no ale qurwa znafcy z Polski wiedzą wszystko lepiej z destro na czele .

0

0

Mauerinho@
Twoja gadka o tym ze BARÇA gra tylko na Messiego jest poprostu tak śmieszna jak ty !!!
Poogladaj więcej meczy i wróć z ponownie z wnioskami tumoku.

0

Co ten thiago robi w Monachium?
Nic lepiej niż w Barcy nie gra zwłaszcza w ważnych meczach i przeciwko silnym drużynom a w bundeslidze takowych nie .ma poza bayernem no i ta liga jest słabsza od la liga.

0

0

Ogarnij sie gimbusie !!!!
Za tydzień to my BARÇA ro jedziemy ten śmieszny wielki od kilku sezonów real .
A ty w czasie meczu będziesz juz spał.
"8 meczów na żywo przeciwko reial madrid w tym final copa del rey ".

0

Tylko jeden bo w lidze odpuścily oba zespoły ten mecz bo 3 dni później grali fina copa a w lidze BARÇA miała już tytuł zapewniony.Z kolei w lidze mistrzów Messi ich skarcił w madrycie i muł po tym meczu powiedział im ze juz nie awansują . w rewanżu mecz był pod naszą kontrola.
Mecz ligowy przed finałem był do wygrania ale sędzia dał tam koncert wtedy nie odgwizdujac ewidentnego karnego no i poza tym BARÇA miała już tytuł zapewniony jak juz wcześniej pisałem.

0

No kurcze może i miał trudna sytuacje i szczerze mu współczuję ale nie wiem czy zauważyłeś ze kilka razy piłka mu oddkoczyla i kilka razy źle przyjmował wiec uważam ze gdyby nie ta trudna sytuacja to pewnie by to się nie zdarzyło ale i tak don Andrés jest moim drugim ulubionym zawodnikiem po Leo.

0

Powiedz no mi ile ty masz lat skoro kibicujesz Barçie od 82r? .
Tak z ciekawości pytam don .

0

BARÇA BYŁA JEST I BĘDZIE WIELKA I ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE.
MES QUÉ UN CLUB.

0

Śmieją się z anglii i jej drużyn i piłkarzy i dobrze i mieszkam w anglii i wiem ze oni też się ze wszystkich śmieją i z nasz Polaków tez .
City nie zajękło .
destro gdzie jesteś podobno city miało nas rozjechac i glosiles to już przed 1 meczem gdzie jesteś destro.

0

Zdecydowanie songa bo to drewno.

0

0

No przecież nie jako filip z konopi .

0

A według ciebie tego gola zdobywał jako zawodnik FC Barcelony czy La Roja ?

0

Nie żebym był fanem angielskiej ale ostatnio klocil się ze mną taki łeb w pracy co interesuje się piłką 6 lat tzn.jest w Anglii tyle i jak przyjechał to zaczął kibicować Liverpoolowi. Ja interesuje się piłką jakieś 25 lat.Z Barça jestem od około 18. Wracając do tematu wszystko ładnie podane na tacy.

0

58930 tylu jest kibiców na CN.
Po raz stwierdzam że nasi piłkarze są bardzo zmotywowani na silnych przeciwników a słabych jakby trochę lekceważyli.

0

Ancelotti wpuścił młodzież na ostatnie 30 minut miało być .

0

Przez ten remis mecz z realem będzie ciekawy i wierzę , że go wygrany.
Tak z innej beczki gdyby real tak shalke nie cisnął w środę i ancelotti zdąży BBC i wpuścił 2 na ostatnie 3 minut to real na bank by wygrał ten mecz dzisiaj.
Kolejny wniosek to taki ze nie tylko Tata popełnia błędy .Było wyraźnie widać ze żelusie z realu bb byli poprostu zmęczeni i zremisowali bo niewykorzystane sytuacje w piłce się mszcza i to się dzisiaj poraź kolejny sprawdziło.

0

Zgadzam się i dodam , że przez ten remis mecz z realem będzie ciekawy i wierzę , że go wygrany.
Tak z innej beczki

0

Ah te słowniki w telefonach.wygra miało by .

0

real raczej sogra stawiam na wynik 1-2 .Barça wygra dziś 5-0.
Vamooooooooooos Barça.

0

Każdy sądzi po sobie.

0

Standardowe odpowiedzi gimbusów jakich wielu w Polsce i tu też.
Nie gram w Fife i pro choć mam ps3.
Uwielbiam oglądać i analizować .
Co wam nie pasuje .
Wiem ze Y.TOURE to ciężki temat ale z Fabregasem było podobnie.
Może nigdy nie wróci ok.Suarez lepszy przynajmniej o klasę i na bank odejdzie po sezonie z Liverpoolu.
Tello Cuenca i Montoya kariery napewno nie zrobią u nas.Moze Móntoya będzie grał ale nigdy nie będzie podstawowym graczem i to są fakty !!!
Masche jest za wolny i za niski !!!.
Może się to nie podobać ale to prawda.
Powtarzam z Y.Toure pewnie byłoby bardzo ciężko ale Suarez jest w zasięgu tak samo jak Reina.
No i zapomniałem że song idzie odbudować man shit utd .
Krzyż mu na drogę.

0

Transfery na przyszły sezon :
Ter Stegen i wypożyczyć z Liverpoolu Reine.
Kupić albo lepiej wymienic Suareza i zaproponować Liverpoolowi Sáncheza Tello Cuenca i Montoya albo Maschersno lub Masche sprzedać do Napoli.
Wysłać Zubiego do Manchesteru na tajne rozmowy z Y.Toure .
Kupić Lukaku.
Dlaczego takie.
Uważam że nie możemy pozwolić żeby Suarez przeszedł do realu.Ssnchez jest dobry ale Suarez bije go na głowę.
Opcje w ataku nieskończone.
Y.Toure ustawił bym na środku obrony z Piqe i powiedział bym mu żeby atakował tak jak teraz w city.Gdy on byłby z przodu Busi by się cofał do obrony.
Tello stanął w miejscu i u nas już furory nie zrobi.Curnce skończyły kontuzję.
Montoya tez raczej kariery nie zrobi.
Nie możemy wydawać pieniędzy na napastnika to możemy się wymienić .Ci piłkarze których wymieniłem juz wielkiej kariery u nas nie zrobią.
Mamy jeszcze Deloufe na wypożyczeniu tak samo jak Rafinie i tego pierwszego wypożyczylbym jeszcze na pół roku albo cały sezon. S.roberto tez bym wypożyczyl do C.Vigo np.
Musimy kupić tez w miarę wysokiego , szybkiego i zwinnego stopera .
Musimy się starać sprzedawać piłkarzy za dobre pieniądze albo się wymieniać bezgotówkowo.
To który z bramkarzy byłby pierwszym zadecydowały tata .Jeśli Ter Stegen odrazu pokazalby pewność siebie to mógłby być 1 bramkarzem jeśli nie to byłby nim Reina.
Jeśli chodzi o Y.Toure to najpierw pogadalbym z nim i użył argumentów typu ze z City nic nie osiągnie ze Guardioli juz w Barcelonie nie ma itp.
Mam nadzieje ze ligę angielską wygra Arsenal a puchar anglii tez ktoś inny byle nie city.w lidze mistrzów juz prawie odpadli wiec pozostaje im tylko puchar ligi i z takimi argumentami myślę że można by .
Obrońca ...myślę że ktoś sprawdzony la Liga by się nadal ale kto tak do końca nie wiem, byle nie david Luiz.
VEB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?