vanulek7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vw
Od lewej Alba Masche Piqe Alves
Busi
Xavi Cessc
INIESTA Messi Neymar
0
Ale to było w tamtym sezonie. Zgodzę się też ze w poprzednim sezonie byliśmy uzależnieni od Leo jak nigdy wcześniej. Ale końcówkę sezonu graliśmy bez Leo i średnia bramek na mecz była powyżej 3.W tym sezonie tez nieźle sobie radzili bez niego i wygrali El clásico z lekko kontuzjowanym Leo.
Leo jest najlepszy i nie rozumiem co wam odpierdala w ostatnim czasie .Jak nie może strzelić to podaje.Jak z Valencia nie podał i przegraliśmy to jego wina.Neymar nigdy nie będzie taki jak Messi .Mają inny styl ok ale nigdy nie strzeli tyle goli i asyst co Leo ale wiem , że zajdzie wysoko.
0
Brawo stopa z tymi zakompleksionymi gimbami nie ma co dyskutować. Co oni wogóle tutaj robią.
0
A ja olewam ciebie i real i kibiców realu i pepe ta małpe. W niedziele Leo I BARÇA pokaże wam miejsce w szyku i choć w tabeli real po porażce będzie wciąż przed nami to i tak będziemy śmiać się ostatni jak to mówi przysłowie.
A teraz won stąd kmieciu na stronę rmpl zakompleksiony baranie.
0
I po co te gowniane plotki wogóle komentujcie .Żal ha ha ha
0
O widzę znafca przez duże Z się znowu wymadrza. Ten sam , który głosił wszem i wobec, że szity manchester nas rozjedzie. Odpierdol sie od Leo .Ty i wszyscy inni znafcy wiecie lepiej jak jest w drużynie i łykacie ploteczki jak jak ryba przynętę. Jakoś wszyscy zawodnicy za zadowoleni i chwała Leo no ale qurwa znafcy z Polski wiedzą wszystko lepiej z destro na czele .
0
0
Mauerinho@
Twoja gadka o tym ze BARÇA gra tylko na Messiego jest poprostu tak śmieszna jak ty !!!
Poogladaj więcej meczy i wróć z ponownie z wnioskami tumoku.
0
Co ten thiago robi w Monachium?
Nic lepiej niż w Barcy nie gra zwłaszcza w ważnych meczach i przeciwko silnym drużynom a w bundeslidze takowych nie .ma poza bayernem no i ta liga jest słabsza od la liga.
0
0
Ogarnij sie gimbusie !!!!
Za tydzień to my BARÇA ro jedziemy ten śmieszny wielki od kilku sezonów real .
A ty w czasie meczu będziesz juz spał.
"8 meczów na żywo przeciwko reial madrid w tym final copa del rey ".
0
Tylko jeden bo w lidze odpuścily oba zespoły ten mecz bo 3 dni później grali fina copa a w lidze BARÇA miała już tytuł zapewniony.Z kolei w lidze mistrzów Messi ich skarcił w madrycie i muł po tym meczu powiedział im ze juz nie awansują . w rewanżu mecz był pod naszą kontrola.
Mecz ligowy przed finałem był do wygrania ale sędzia dał tam koncert wtedy nie odgwizdujac ewidentnego karnego no i poza tym BARÇA miała już tytuł zapewniony jak juz wcześniej pisałem.
0
No kurcze może i miał trudna sytuacje i szczerze mu współczuję ale nie wiem czy zauważyłeś ze kilka razy piłka mu oddkoczyla i kilka razy źle przyjmował wiec uważam ze gdyby nie ta trudna sytuacja to pewnie by to się nie zdarzyło ale i tak don Andrés jest moim drugim ulubionym zawodnikiem po Leo.
0
Powiedz no mi ile ty masz lat skoro kibicujesz Barçie od 82r? .
Tak z ciekawości pytam don .
0
BARÇA BYŁA JEST I BĘDZIE WIELKA I ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE.
MES QUÉ UN CLUB.
0
Śmieją się z anglii i jej drużyn i piłkarzy i dobrze i mieszkam w anglii i wiem ze oni też się ze wszystkich śmieją i z nasz Polaków tez .
City nie zajękło .
destro gdzie jesteś podobno city miało nas rozjechac i glosiles to już przed 1 meczem gdzie jesteś destro.
0
Zdecydowanie songa bo to drewno.
0
0
No przecież nie jako filip z konopi .
0
A według ciebie tego gola zdobywał jako zawodnik FC Barcelony czy La Roja ?
0
Nie żebym był fanem angielskiej ale ostatnio klocil się ze mną taki łeb w pracy co interesuje się piłką 6 lat tzn.jest w Anglii tyle i jak przyjechał to zaczął kibicować Liverpoolowi. Ja interesuje się piłką jakieś 25 lat.Z Barça jestem od około 18. Wracając do tematu wszystko ładnie podane na tacy.
0
58930 tylu jest kibiców na CN.
Po raz stwierdzam że nasi piłkarze są bardzo zmotywowani na silnych przeciwników a słabych jakby trochę lekceważyli.
0
Ancelotti wpuścił młodzież na ostatnie 30 minut miało być .
0
Przez ten remis mecz z realem będzie ciekawy i wierzę , że go wygrany.
Tak z innej beczki gdyby real tak shalke nie cisnął w środę i ancelotti zdąży BBC i wpuścił 2 na ostatnie 3 minut to real na bank by wygrał ten mecz dzisiaj.
Kolejny wniosek to taki ze nie tylko Tata popełnia błędy .Było wyraźnie widać ze żelusie z realu bb byli poprostu zmęczeni i zremisowali bo niewykorzystane sytuacje w piłce się mszcza i to się dzisiaj poraź kolejny sprawdziło.
0
Zgadzam się i dodam , że przez ten remis mecz z realem będzie ciekawy i wierzę , że go wygrany.
Tak z innej beczki
0
Ah te słowniki w telefonach.wygra miało by .
0
real raczej sogra stawiam na wynik 1-2 .Barça wygra dziś 5-0.
Vamooooooooooos Barça.
0
Każdy sądzi po sobie.
0
Standardowe odpowiedzi gimbusów jakich wielu w Polsce i tu też.
Nie gram w Fife i pro choć mam ps3.
Uwielbiam oglądać i analizować .
Co wam nie pasuje .
Wiem ze Y.TOURE to ciężki temat ale z Fabregasem było podobnie.
Może nigdy nie wróci ok.Suarez lepszy przynajmniej o klasę i na bank odejdzie po sezonie z Liverpoolu.
Tello Cuenca i Montoya kariery napewno nie zrobią u nas.Moze Móntoya będzie grał ale nigdy nie będzie podstawowym graczem i to są fakty !!!
Masche jest za wolny i za niski !!!.
Może się to nie podobać ale to prawda.
Powtarzam z Y.Toure pewnie byłoby bardzo ciężko ale Suarez jest w zasięgu tak samo jak Reina.
No i zapomniałem że song idzie odbudować man shit utd .
Krzyż mu na drogę.
0
Transfery na przyszły sezon :
Ter Stegen i wypożyczyć z Liverpoolu Reine.
Kupić albo lepiej wymienic Suareza i zaproponować Liverpoolowi Sáncheza Tello Cuenca i Montoya albo Maschersno lub Masche sprzedać do Napoli.
Wysłać Zubiego do Manchesteru na tajne rozmowy z Y.Toure .
Kupić Lukaku.
Dlaczego takie.
Uważam że nie możemy pozwolić żeby Suarez przeszedł do realu.Ssnchez jest dobry ale Suarez bije go na głowę.
Opcje w ataku nieskończone.
Y.Toure ustawił bym na środku obrony z Piqe i powiedział bym mu żeby atakował tak jak teraz w city.Gdy on byłby z przodu Busi by się cofał do obrony.
Tello stanął w miejscu i u nas już furory nie zrobi.Curnce skończyły kontuzję.
Montoya tez raczej kariery nie zrobi.
Nie możemy wydawać pieniędzy na napastnika to możemy się wymienić .Ci piłkarze których wymieniłem juz wielkiej kariery u nas nie zrobią.
Mamy jeszcze Deloufe na wypożyczeniu tak samo jak Rafinie i tego pierwszego wypożyczylbym jeszcze na pół roku albo cały sezon. S.roberto tez bym wypożyczyl do C.Vigo np.
Musimy kupić tez w miarę wysokiego , szybkiego i zwinnego stopera .
Musimy się starać sprzedawać piłkarzy za dobre pieniądze albo się wymieniać bezgotówkowo.
To który z bramkarzy byłby pierwszym zadecydowały tata .Jeśli Ter Stegen odrazu pokazalby pewność siebie to mógłby być 1 bramkarzem jeśli nie to byłby nim Reina.
Jeśli chodzi o Y.Toure to najpierw pogadalbym z nim i użył argumentów typu ze z City nic nie osiągnie ze Guardioli juz w Barcelonie nie ma itp.
Mam nadzieje ze ligę angielską wygra Arsenal a puchar anglii tez ktoś inny byle nie city.w lidze mistrzów juz prawie odpadli wiec pozostaje im tylko puchar ligi i z takimi argumentami myślę że można by .
Obrońca ...myślę że ktoś sprawdzony la Liga by się nadal ale kto tak do końca nie wiem, byle nie david Luiz.
VEB