vanulek7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego tak mu ciśniesz i dlaczego w Polsce tylko takie teksty można przeczytać lub inne tego typu jak gimbaza albo ból dupy matka wie ze ćpiesz wszystkie na poziomie ....Bravo Polsko.
1
Niech lepiej się skupi ta na piłce tak jak Leo a ich ojcowie do paki albo niech przestaną kombinować pazerne gnoje które kosztem dzieci patrzą nagrabic ile się da.
0
1
0
No myślę że się odwoła i chociaż te 4 miesiące zmniejsza na 2 a na Reprezentację mam wyjeb.....
Jeśli ukarali go na podstawie zapisu wideo po meczu to sędziów którzy popełnili te karygodne błędy na tych mistrzostwach tez powinni ich ukarać zakazem sedziowania na najbliższe 2 lata.
Brazylia miała karnego z kapelusza tak jak Hiszpania w pierwszym meczu. Meksykanom 3 prawidłowych goli w 1szym meczu nie uznano i przez to zajęli 2 miejsce w grupie i grają z Holandia z nie chile .
Błędów było więcej ale te skurwysynu skorumpowane z Fifa tego nie zrobią bo to oznaczałoby przyznanie się do swoich błędów.
0
A kim ty kurwa jesteś żeby wygłaszać takie mowy ciciu! ++
0
Co ty idioto tu pieprzysz. Oglądałem mecze Suareza juz w ajaxie i jak przechodził do liverpool u to wiadomo było ze będzie tam "placił" a ty tu takie coś w stylu jak to w Polsce mówią gimbazy ha ha .
1
Dlaczego idealny ?
Podaj jakiś argument bo jedyny jaki mi przychodzi do głowy to dobra gra w powietrzu .
Jest słaby technicznie , mało zwrotny według mnie i słaby ogólnie.
0
To za rok za darmo a jakby udo się teraz to byłby rewanż za thiago choć uważam ze za nim nie ma co płakać bo on nic jeszcze nie osiągnął w dorosłej piłce w przeciwieństwie do Kroosa i Cesca .
1
W czym Koke jest lepszy od Kroosa ?
W niczym a kroosowi kończy się kontrakt za rok wiec można go wyrwać za maks 25mln € jeśli nie ma klauzuli. Suarez bije Sancheza na głowę i jest o klasę lepszy tak jak Messi od Suareza .
0
Wierzę zec chile wyeliminuje Brazil i choć alexisa za grę w Barcie jechałem to życzę mu finału i dobrej gry w Liverpoolu jak się zgodzi bo Suarez niestety jest lepszy .
0
MESSI to tak inteligentny gracz i osoba , znający bardzo dobrze swoje drużyny Barce i Argentyne i zawodników w nich grających i wie na co ich stać i gdy wie w jakiej są formie to wie co i jak ma grać i nie będzie się niepotrzebnie wysilał.
Prawda jest też taka ze Higuain nie gra nic Aguero i Di Maria tez przeciętnie a Leo przeważnie był w tych 2 meczach bardzo cofniety az za bardzo i uważam to za główne powody słabej gry albicelestes.
0
89 to raczej napewno twoja data urodzin i to wszystko wyjaśnia mam na myśli twój komentarz.
0
My juz mamy lepszego prawoskrzydlowego on nazywa się Messi i tam wróci a jak mu nie będzie pasować to za rok Luis E go sprzeda za 150mln € i kupi stopera i pomocnika a resztę na spłatę długów.
0
Zgadzam się w 100% .
Anyway Higuain to drewno a Messi niech się mój ulubiony zawodnik trochę ogarnie i przestanie pierdolic z kim on chciałby grać .
0
Pujol Xavi Cesc Alves Valdes to jest średnio 12mln € z podatkiem na pensje dla każdego czyli już zaoszczędzimy 60mln €.
Sanchez Pedro to kolejne 20mln € z podatkiem zaoszczędzone.
35mln € plus Sanchez i mamy Suareza jeśli to prawda z ta klauzula 65mln € dla Barcy.
25mln € plus Pedro warty25mln € Tello warty 10mln € i mamy Koke .
20mln € plus Alves warty 20 mln € i mamy Marquiniosa.
Matthieu za 10mln € z Valencii na rezerwowego.
Sprzedać Songa za 15mln €.
Kupić prawego obrońcę tylko kogo ????Sprzedać Cuence Afelaya .Wypożyczyć S. Roberto.Bramkarze -Ter Stegen i C.Bravo Obrona lewa strona -Alba Adriano Piqe Bartra Marquinios Mathieu środek obrony plus ewentualnie Masche w razie w .Prawa obrona -Montoya plus nowy nabytek.Defensywny pomocnik -Busi i Masche.Pomocnicy -Iniesta Koke Rakitic i ew.MessiSkrzydło lewa -Neymar lub Iniesta Środek ataku -Messi lub Suarez lub ew Neymar Prawe skrzydło -Suarez lub Messi lub Deloufeu.
0
Nie napisałem ze przyjdzie bo tego nie wiem ale wiem ze dają u nas ciała i tyle.
0
Niby jak ? Z Sancheza pożytku nie ma w Barcie bo Leo go swoim cieniem doskonałości przykrywa a on tego psychicznie nie ogarnia.
1
Dawno dawno temu pod innym nickiem przed usunięciem poprzedniego konta pisałem o Suarezie to gimby mi odpisywaly na tej stronie żebym przestał grać w Fife ....
PS3 posiadam ale piłkę Lubie tylko oglądać a Suarez Ney .Messi to atak marzeń i każdy z nich ma coś do udowodnienia Leo ze się nie skończył Luis potwierdzic ze jest klasy światowej a Ney ze od nich nie odstaje umiejętnościami tylko doświadczeniem.
VEB.
0
Jak to kto redaktorki tej strony czyli piłkarskiej odmiany pudelka bo rzeczy trzeba nazywać po imieniu .
0
Ale nie Niemcy którzy wygrają ten turniej w finale pokonają Holandię która jak do tej pory ma dużo szczęścia a o 3 miejsce Argentyna pokona Brazylię.
1
No i nie zmieni to faktu , że ronaldo to ciota i juz nie długo wyjdzie to na jaw a poza tym ronaldo is finished ha ha ha .
1
Napewno 2 razy 2-1 nie przegraliśmy .było 2-1 w lidze w madrycie 3 dni po przegranej 3-1 na CN w Pucharze .w pierwszym meczu było 1-1.
2
Jeżeli to prawda to są skonczonymi idiotami za gościa który nie potrafi z kilku metrów wpakować piłki do pustej bramki tzn.na 10 szans może ze 2 wykorzysta .Myślę że Borussia za ta cene do Reusa oddala by jeszcze piszczka.
0
dobrze gadasz i słowa NT. Messiego wypowiedziane przez Cesca ostatnio tylko potwierdziły ze Messi się nie zmienił ,jest taki jaki był czyli skromny a ta cała nagonka to tylko przez pismakow i nie piszcie jaki to dobry ronaldo jest poza boiskiem ile wydaje na cele charytatywne itd. a jaki zły jest Leo bo nie wierzę ze wszyscy z otoczenia Leo by kłamali na jego temat w każdym wywiadzie .Leo jest skromny a ronaldo jest indywidualista na boisku i nie tylko i jest strasznym zarozumialcem i arogantem i tak żeby jeszcze to podkreślić i określić po polsku jest pozerem i żeby nie było jest też dobrym piłkarzem.
3
Skończ.
2
Sprzedać szejkom Xaviego za 20 oddać do atletico tello wartego 10 i dołożyć 20 i po sprawie z Koke. Alvesa oddać do psg dopłacić 20 i wziąść marquiniosa.
Do napadu na rezerwę kogoś wysokiego i mathieu z Valencii na rezerwowego stopera i po transferach.
0
Zgadzam się w 100% casillas is shit.
1
Widzę , że we łbie tak samo najebane jak w profilu !!!!
1
23 lata na tym świecie jesteś i rok po twoim urodzeniu zaczolem kibicować Barcy a ty mi tu piszesz po co nam Reus i ze Higuain tylko może coś wnieść w ataku. Pooglądaj mecze Barcy jeszcze tak przez minimum 10 lat i wtedy wróć może coś mądrego napiszesz ....