vanulek7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma rację bo tylko idioci którzy "kibicuja " realowi interesują się życiem , kariera i innymi rzeczami związanymi z tym pedancikiem - narcyzikiem .Żaden szanujący sie prawdziwy kibic Barcy nie powinien interesować się tym kimś co najwyżej przed meczem z realem .
0
A czy Chaplin grał z gołym torsem ?!!!
0
Z villareal to ty link wrzuciłes i widocznie krótko Barcy kibicujesz.dziadek31 ma rację to było z atletico .
0
Ten gol dobry jest ale ja pamiętam lepszego było to w la liga chyba pod koniec ostatniego sezonu Ronniego w Barcy , wszedł z ławki chyba ,nie pamiętam kto mu podał i jaki mecz ale ktoś mu podał aż z pod lini bocznej na wysokości pola karnego , piłka leciała wzdłuż pola karnego a Ronnie się złożył do przewrotki idealnie trafił w piłkę i taka bomba poszła ze szok .
0
0
0
Co do 1 tak a do 2 nie bo ten cuadrado jest sredniakiem nie wiem co wy w nim widzicie .Choć Alves juz słabszy to jego poziomu on nie osiągnie nigdy .
2
Największym ŚMIECIEM to jesteś TY imbecylu bez szkoły !!!
2
1
On wręcz musi pokazywać ale za to nie MUSI NIC NIKOMU UDOWADNIAĆ.
11
Matka wie ze ćpiesz ?
1
Nicki czyt. pseudonimy kolejnych idiotów zakladajacych konta na tej stronie poziomem dorównują co niektórym redaktorkom czyli wszystko na poziomie .
0
Że na ciebie krzyczeli to już wiem i jak widać nie pomogło to tym bardziej uważam , że nie powinno się krzyczeć wkońcu to nie zwierzęta tylko homo sapiens.
0
Że statystyk wynikało , że Messi przebiegł średnio w meczu prawie 9 kilometrów i to nie jest mało nawet licząc 3 dogrywki.
0
Nie powinien to zlac.
2
3
Galàcticos ha ha ha transfery za ponad pół miliarda euro i po jednym tytule w lidze lidze mistrzów i super pucharze hiszpanii plus 2 puchary hiszpanii .
Bravo dla pereza i jego śmiesznego galacticos.
4
Wydali 81mln €.
0
Lewa strona środek lub defensywny pomocnik to pozycję na których gra a więc po co porównanie do D.Alvesa cieciu .Wogóle to widziałeś Daniego w akcji z czasów Sewilli albo Barcy najlepszych czasów ? Pewnie nie bo jesteś sezonowcem.
4
Katalonczyk w Katalonii nikt nie mówi i pisze Visca el Barça i Visca el Catalunya tylko
VISCA BARÇA Y VISCA CATALUNYA Z bez el .
Z El to możesz pisać np.el polaco.
0
Największy autorytet ma i najlepszy jest Messi.Najdluzej gra Iniesta .Masche jestem pewny , że będzie grał więcej ale NA PEWNO nie będzie grał w każdym meczu wiec nie może i nie powinien być kapitanem.
Jechałem go też bo grał na środku obrony a tam z racjii swojego wzrostu i zwrotnosci przeciwko silnym drużynom spisywał się kiepsko choć nie zawsze ale tak było.
0
Co mnie obchodzi real i ronaldo.Jesli nawet był to w pojedynczym meczu a nie na stałe .Myślę , że hierarchia musi zostać zachowana i to , że ktoś nie krzyczy na innych motywujące ich vide Iniesta czy Messi to nie znaczy , że nie jest dobre.
VEB
0
Głupszy jednak jesteś niż by się mogło wydawać .
1
Nie zgadzam sie z toba bo ktoś kto gra w tej drużynie 5 lat nie może być kapitanem.Nie zgadzam się też z opinią , że wygryzl by busiego i , że jest lepszy .Masche zagrał dobre mistrzostwa i się ciesze ale ...
1
Tak gimbusku żebyś skończył ....ze sobą !!!!
0
skoro taki dobry to zobacz co w jedo wieku i w jakich ligach grali odpowiednio Messi i c.ronaldo.
1
ney kosztowal 57,1 mln
1
troche sie spoznili z tym info o tej reklamie bo juz jakis czas jest.
0
Widzę , że masz poważny problem z głową i bardzo złe wspomnienia z gimnazjum .Widocznie strasznie musieli cie tam gnebic lub cały czas to robią i masz kompleksy .
Jak jesteś tak kozak to podaj z jakiego jesteś miasta i mogę nawet furmanka przyjechać i ustawic sie z toba gdziekolwiek ,skopać ci ten pusty łeb dosłownie bez skrupułów skoro tak głośno szczekasz kundlu. Takiś mądry w cyberprzestrzeni ciekawe jak by było w realu .Jeśli chcesz to mogę ci podać swój adres i możesz z tatusiem i mamusia lub kolegami z gimnazjum przyjechać .
Jak chcesz z kimś skończyć to skończ ze sobą popapranću.
0
Niedługo będę w PL wiec mogę podjechać i ci to ręcznie wytłumaczyć zjebie genetyczny.
Kończ waśç i wstydu oszczędź sobie samemu .
gimbie w czasach kiedy Ja chodziłem do szkoły gimnazjów nie było a ty pewnie dopiero co to gimnazjum kończysz 5 rok pod rząd .
Zamilcz .....gimbusku ha ha ha