vanulek7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
żeluś strzelił 9 goli w grupie A rywali mieli łatwych no i 4 w 1/8 przeciwko shalke 04 .ten w finale to wymuszony karny w doliczonym czasie także może i dużo ale jakiegoś super wrażenia nie robi.
Oczywiście żeluś każdy wywiad zaczyna ze on pobił taki taki rekord i takie tam .dlatego tego pozera nie cierpię i niczego mu nie zazdroszczę ma jakiś tam talent 8 go wykorzystuje ale jako człowiek postać rozpoznawalna na świecie jest pozerem !!!
0
Stary ty chyba za dużo palisz żeby w twoim wieku pisać takie rzeczy .Pisze to bez jakiegoś zalu czy czegoś poprostu tak mi się wydaje ale mogę się mylić .
1
On napewno nie będzie niezadowolony jak wygrają LIGĘ I LM a nie pobije rekordu pedałka bo on nie jest taki przede wszystkim dobro drużyny się liczy a ty jako kibic a nie sezonowiec powinieneś to wiedzieć .
0
Tylko na stadionie albo oficjalnej stronie ha ha ale mi się zrymowało.
0
Za dużo by na tym stracili .
1
Odrazu widać mendo żeś biały jak te s.z.m.a.t.y z realu.
0
Techniką napewno odstaje od Piqe i było to widać w kilku sytuacjach w ostatnim meczu.
0
Czy Martino dostal siano na transfery ? Nie wiec i tak dobrze wypadł .
0
To kto zawinił przy 2 pierwszych górach Masche czy Alves ? Masz z wajcha czy jak .
0
Bo bilety są sprzedawane tylko 2 razy w sezonie tzn.były w zeszły wtorek dla soci i ja kupiłem 2 no i będą około 3 dni przed meczem ponownie .
0
Nie Łudzcie sie , że Polska wygra ms w siatkówce wątpię czy zdobędą wogóle medal.ot taki obiektywny komentarz z mojej strony.
0
Trochę więcej szacunku 21 letni gowniarzu.
0
Ja się do nich nie zaliczam .
4
A mi się wydaje , że grali nie z Legia a reprezentacja Warszawy .
0
Wypad na stronę białych sz.m.a.t.
0
Po co tam zaglądasz masz tak samo najebane we łbie jak oni.
0
Z Montoya trochę przesadziłes owszem grał dobrze ale miał kilka naprawdę głupich niebezpiecznych i nie przemyślanych bardzo zagran które wogóle nie powinny były się zdarzyć .Myślę że Alvesa za przynajmniej 10mln do man utd zima powinni sprzedać a Montoya ten Douglas i przecież Adriano jest jeszcze .
1
Nad Alexisem naprawdę nie ma co płakać dzięki temu mamy Munira i Sandro no i Suarez.Za to nad Fabsem owszem.Jestem ciekawy czy LE wogóle z nim rozmawiał bo Fabs odrazu po sezonie powiedział , że chce odejść jeszcze przed MŚ. Mysle , że to jak narazie jedyny błąd LE a Rakitic to jednak nie ten poziom może i jest innym typem zawodnika ale tego co fabs uczyl się latami nie da się wytrenować na kilku treningach i zgrupowaniach.
Jego forma pokazuje , że Liga angielska jest poprostu słabsza. Jestem pewny , że Messi pobił by już w 1 sezonie w Anglii rekord goli i asyst skoro inni tak dobrze sobie tam radzą .
0
Na real sie obstawia , że przegrają ha ha ha i to grubo !!!
A ty wyjazd stąd !!!
0
Białe szmaty są bite 1-2 .Nic tak mnie nie cieszy jak ich porażki nawet jak to był ostatni mecz na kupnonie na którym obstawlem remis i ogólnie z 5£ mógłbym wygrać 613 £ ale co mi tam real przegrywa i tak ma być .Coś mam przeczucie , że Atletico będzie znowu w finale LM ale znowu przegrają tylko tym razem z nami.
2
Już remis i na dodatek City powinni mieć karnego jeszcze .
0
I odpowiedź typu jak twoja cyt"dzieciaku"jest wlasnie na poziomie dzieciaka !!!
Urodziłeś sie niedawno ze pytasz gdzie obejrzec mecz ?!!@
0
Na nc+ go ha ha
Głupie pytanie to i głupia odpowiedz .
0
http://m.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,pilka-nozna-transfery-na-zywo-transfery-w-ligach-zagranicznych-live,artykul,501276,1,972.html
0
Niezła jadaka ha ha dobre ...
Wiem ze miało być jadka .
0
Bo real miał duuuuuzego fuksa i taka prawda .Barça finały wygrywała zdecydowanie a real fuksem ten ostatni.Poza tym mecz z Borussia to tez duży fuks .
3
A ja im nie zazdroszczę bo w grupie niby zawsze raźniej ale trzeba niby robić to co oni chcą a ja wolę po swojemu.Kolejna rzecz to jazda autobusem tyle godzin to porażka .Ryanair tez sprzedaje grupowe bilety .
0
Do kurtis_w
tego co tym białym szmaciarz om kibicuje i się wielce mądruje :
Napisze ci tylko jedno zdanie .
Skoro twoim zdaniem Hiszpania taka normalna a Katalonia i katalonczycy to mniejszość ale wciąż Hiszpania , wciąż jeden i ten sam kraj to dlaczego takie qurwa jak gen franco i jego poprzednicy ich tak gnebili i zabijali ?!!!
PS.Kiedyś oglądałem kanał przyrodniczy , płynęli łódka po rzece na której wystawała tylko wierza kościoła .Prowadzący program pyta przewodnika -Hiszpana co się tutaj stało a on opowiedział jak to qurwa gen franco kazał wysadzić tame i zalać miasto .Wszyscy starsi mieszkańcy poprostu zostali w swoich domach i zgineli pod wodą która się lala z za wysadzonej tamy.
A teraz won stąd pierdolo.... idioto.
Masz nieźle łeb potargany ze wogóle tutaj zaglądasz .
0
Damian11 chłopcze opanuj się z tym Montoya i gdzie masz Iniesta i Ter Stegen po kontuzji na pewno nie wyjdzie w 1szym.
0
CN ale tym razem loty mi nie pasowaly wiec nc+.