8 maja 2012, 14:49
0
Szkoda że Pep nie zapienił sie miejscami z Tito :) Tito był by pierwszym trenerem a Pep asystentem.
28 lipca 2011, 13:37
he widzę pedro ma urodziny razem z moimi :D Najlepszego :)
11 czerwca 2010, 12:08
Brawo są godziny :)
11 czerwca 2010, 10:28
jak już to robiliście to przynajmniej godziny podajcie :P
29 kwietnia 2010, 10:08
mógł by mu wyjechać z bańki :P hehe :)
31 sierpnia 2009, 14:49
dla mnie liczą się dwa puchary - wygrać Ligę i Ligę Mistrzów !!! a na pierwszym miejscu wygrać z realem i utrzeć i nosa !!!!
24 sierpnia 2009, 11:49
ibra dobrze gra technicznie, te nie przewidziane zagrania, coś pięknego... ale i tak Messi jest BOGIEM... :)
20 sierpnia 2009, 14:45
no podobni z deka :)
28 lipca 2009, 07:28
ehh myślałem że chociaż on nie będzie pajacował z herbem ;/
21 grudnia 2009, 15:27
tak z ninnej beczki :) # 2010-01-06 Barcelona - Sevilla # Copa del Rey: 1/8 # 2010-01-10 Tenerife - Barcelona # Primera Division # 2010-01-13 Sevilla - Barcelona # Copa del Rey: 1/8 # 2010-01-17 Barcelona - Sevilla # Primera Division co za mecze :) ciekawe kto wyjdzie z tego lepiej :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Szkoda że Pep nie zapienił sie miejscami z Tito :)
Tito był by pierwszym trenerem a Pep asystentem.
0
he widzę pedro ma urodziny razem z moimi :D Najlepszego :)
0
Brawo są godziny :)
0
jak już to robiliście to przynajmniej godziny podajcie :P
0
mógł by mu wyjechać z bańki :P hehe :)
0
dla mnie liczą się dwa puchary - wygrać Ligę i Ligę Mistrzów !!!
a na pierwszym miejscu wygrać z realem i utrzeć i nosa !!!!
0
ibra dobrze gra technicznie, te nie przewidziane zagrania, coś pięknego...
ale i tak Messi jest BOGIEM... :)
0
no podobni z deka :)
0
ehh myślałem że chociaż on nie będzie pajacował z herbem ;/
0
tak z ninnej beczki :)
# 2010-01-06 Barcelona - Sevilla
# Copa del Rey: 1/8
# 2010-01-10 Tenerife - Barcelona
# Primera Division
# 2010-01-13 Sevilla - Barcelona
# Copa del Rey: 1/8
# 2010-01-17 Barcelona - Sevilla
# Primera Division
co za mecze :) ciekawe kto wyjdzie z tego lepiej :)