O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Szkoda że Pep nie zapienił sie miejscami z Tito :)
Tito był by pierwszym trenerem a Pep asystentem.

0

he widzę pedro ma urodziny razem z moimi :D Najlepszego :)

0

Brawo są godziny :)

0

jak już to robiliście to przynajmniej godziny podajcie :P

0

mógł by mu wyjechać z bańki :P hehe :)

Zobacz wszystkie

0

dla mnie liczą się dwa puchary - wygrać Ligę i Ligę Mistrzów !!!

a na pierwszym miejscu wygrać z realem i utrzeć i nosa !!!!

0

ibra dobrze gra technicznie, te nie przewidziane zagrania, coś pięknego...

ale i tak Messi jest BOGIEM... :)

0

no podobni z deka :)

0

ehh myślałem że chociaż on nie będzie pajacował z herbem ;/

0

tak z ninnej beczki :)

# 2010-01-06 Barcelona - Sevilla

# Copa del Rey: 1/8

# 2010-01-10 Tenerife - Barcelona

# Primera Division

# 2010-01-13 Sevilla - Barcelona

# Copa del Rey: 1/8

# 2010-01-17 Barcelona - Sevilla

# Primera Division

co za mecze :) ciekawe kto wyjdzie z tego lepiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?