0

Szkoda że Pep nie zapienił sie miejscami z Tito :)
Tito był by pierwszym trenerem a Pep asystentem.

0

he widzę pedro ma urodziny razem z moimi :D Najlepszego :)

0

Brawo są godziny :)

0

jak już to robiliście to przynajmniej godziny podajcie :P

0

mógł by mu wyjechać z bańki :P hehe :)

0

tak z ninnej beczki :)

# 2010-01-06 Barcelona - Sevilla

# Copa del Rey: 1/8

# 2010-01-10 Tenerife - Barcelona

# Primera Division

# 2010-01-13 Sevilla - Barcelona

# Copa del Rey: 1/8

# 2010-01-17 Barcelona - Sevilla

# Primera Division

co za mecze :) ciekawe kto wyjdzie z tego lepiej :)

0

ORANGE SPORT

17:00 Piłka nożna - KLUBOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: MECZ PÓŁFINAŁOWY: ATLANTE FC - FC BARCELONA

0

orange sport pokaże mecze :) jutro o 17 :)

0

dla mnie błąd sędziego... każdy w takim meczu o taką stawkę zrobił by to samo...

0

Milito, wraca do gry ? :D

0

i to mi sie podoba. większość trenerów tylko obserwuje jak trenują ich zawodnicy.

0

dla mnie liczą się dwa puchary - wygrać Ligę i Ligę Mistrzów !!!

a na pierwszym miejscu wygrać z realem i utrzeć i nosa !!!!

0

hee wygląda jak by głowa nie pasowała do reszty :P

0

ibra dobrze gra technicznie, te nie przewidziane zagrania, coś pięknego...

ale i tak Messi jest BOGIEM... :)

0

no podobni z deka :)

0

lepiej mu w koszulce Barcy :)

0

ehh myślałem że chociaż on nie będzie pajacował z herbem ;/

0

Citko :) na wembley

0

piękny filmik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?