No to tak... Jako Kibic Barcelony życzę Kibicom Barcelony i nie tylko.. Wszystkiego naj..naj no i naj. Przede wszystkim żeby każdy umiał docenić przeciwnika i kibiców drużyny przeciwnej bo Tak jak My tak i kibice innych drużyn czasami zapominają że mają kibicować swoich a nie obrażać innych. No i Oczywiście sobie i każdemu prawdziwemu cule życze wielu zwycięstw Barcelony i szczęścia w przyszłym roku.
Nie no za wasze porażki to jest klątwa odpowiedzialna tak a no alcorcón to przypadek 2:0 w derbach zdarza się czwarta porażka z barceloną z rzędu też się zdarza
Komentarze
0
No to tak... Jako Kibic Barcelony życzę Kibicom Barcelony i nie tylko.. Wszystkiego naj..naj no i naj. Przede wszystkim żeby każdy umiał docenić przeciwnika i kibiców drużyny przeciwnej bo Tak jak My tak i kibice innych drużyn czasami zapominają że mają kibicować swoich a nie obrażać innych. No i Oczywiście sobie i każdemu prawdziwemu cule życze wielu zwycięstw Barcelony i szczęścia w przyszłym roku.
0
trzy, Trzy, TRZY !! - Jeden :D
0
Dla takich chwil.. Warto żyć : )
0
Być Kibicem Barcelony po takich meczch jak ten czy 2:6 3 lata temu jest niesamowite!! I za to Kocham Barcelone:D Lociam ją FCB
0
Mistrzu Wszystkiego naj... Oby tak do końca kariery w BARCELONIE oczywiście
0
Dla takich chwil.. Warto żyć : )
0
ten tytuł odbiera bramkarz który stracił mniej goli a nie który jest lepszy
0
Dzięki za wszystko !:D
0
Raul
Nie no za wasze porażki to jest klątwa odpowiedzialna tak a no alcorcón to przypadek 2:0 w derbach zdarza się czwarta porażka z barceloną z rzędu też się zdarza
0
lampard najlepszym pomocnikiem ??????
Chyba żeś nigdy w zoo nie był :-))**
!
Ja opstawiałem Ineste za najlepszego pomocnika.
chociarz xavi świetnie zagrał w final.