O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

0

No to tak... Jako Kibic Barcelony życzę Kibicom Barcelony i nie tylko.. Wszystkiego naj..naj no i naj. Przede wszystkim żeby każdy umiał docenić przeciwnika i kibiców drużyny przeciwnej bo Tak jak My tak i kibice innych drużyn czasami zapominają że mają kibicować swoich a nie obrażać innych. No i Oczywiście sobie i każdemu prawdziwemu cule życze wielu zwycięstw Barcelony i szczęścia w przyszłym roku.

0

trzy, Trzy, TRZY !! - Jeden :D

0

Dla takich chwil.. Warto żyć : )

0

Być Kibicem Barcelony po takich meczch jak ten czy 2:6 3 lata temu jest niesamowite!! I za to Kocham Barcelone:D Lociam ją FCB

0

Mistrzu Wszystkiego naj... Oby tak do końca kariery w BARCELONIE oczywiście

Zobacz wszystkie

0

Dla takich chwil.. Warto żyć : )

0

ten tytuł odbiera bramkarz który stracił mniej goli a nie który jest lepszy

0

Dzięki za wszystko !:D

0

Raul

Nie no za wasze porażki to jest klątwa odpowiedzialna tak a no alcorcón to przypadek 2:0 w derbach zdarza się czwarta porażka z barceloną z rzędu też się zdarza

0

lampard najlepszym pomocnikiem ??????

Chyba żeś nigdy w zoo nie był :-))**

!

Ja opstawiałem Ineste za najlepszego pomocnika.

chociarz xavi świetnie zagrał w final.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?