0

No to tak... Jako Kibic Barcelony życzę Kibicom Barcelony i nie tylko.. Wszystkiego naj..naj no i naj. Przede wszystkim żeby każdy umiał docenić przeciwnika i kibiców drużyny przeciwnej bo Tak jak My tak i kibice innych drużyn czasami zapominają że mają kibicować swoich a nie obrażać innych. No i Oczywiście sobie i każdemu prawdziwemu cule życze wielu zwycięstw Barcelony i szczęścia w przyszłym roku.

0

trzy, Trzy, TRZY !! - Jeden :D

0

Dla takich chwil.. Warto żyć : )

0

Być Kibicem Barcelony po takich meczch jak ten czy 2:6 3 lata temu jest niesamowite!! I za to Kocham Barcelone:D Lociam ją FCB

0

Mistrzu Wszystkiego naj... Oby tak do końca kariery w BARCELONIE oczywiście

0

Myślę że ten skład bez problemu powinien pokonać xerez. Wiem że w meczu inter - Atalanta nie zagra Milito i Pandev dlatego Barca też musi odpoczywać.

0

Dzięki za wszystko !:D

0

Raul

Nie no za wasze porażki to jest klątwa odpowiedzialna tak a no alcorcón to przypadek 2:0 w derbach zdarza się czwarta porażka z barceloną z rzędu też się zdarza

0

Wydaje mi się że chodzi tutaj o podatki. Już coś takiego miało być ale w końcu nie było strajku. W La liga są jedne z najniższych podatków w tych lepszych ligach. A tak wogule to FC Barcelona ma większe długi coś około 350mln i to wcale normalne nie jest chociaż MU ma chyba 700 a Kórewscy coś koło 500mln

0

ten tytuł odbiera bramkarz który stracił mniej goli a nie który jest lepszy

0

jurgiel real - żal mi totalnie ciebie

żal mi twoich starych i reszte rodziny

Pepe to po meczu z getahe mógłby bokserem zostać

0

lampard najlepszym pomocnikiem ??????

Chyba żeś nigdy w zoo nie był :-))**

!

Ja opstawiałem Ineste za najlepszego pomocnika.

chociarz xavi świetnie zagrał w final.

0

Barca jest the best. Chelsea grała antyfootball

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?