verd95
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to tak... Jako Kibic Barcelony życzę Kibicom Barcelony i nie tylko.. Wszystkiego naj..naj no i naj. Przede wszystkim żeby każdy umiał docenić przeciwnika i kibiców drużyny przeciwnej bo Tak jak My tak i kibice innych drużyn czasami zapominają że mają kibicować swoich a nie obrażać innych. No i Oczywiście sobie i każdemu prawdziwemu cule życze wielu zwycięstw Barcelony i szczęścia w przyszłym roku.
0
trzy, Trzy, TRZY !! - Jeden :D
0
Dla takich chwil.. Warto żyć : )
0
Być Kibicem Barcelony po takich meczch jak ten czy 2:6 3 lata temu jest niesamowite!! I za to Kocham Barcelone:D Lociam ją FCB
0
Mistrzu Wszystkiego naj... Oby tak do końca kariery w BARCELONIE oczywiście
0
Myślę że ten skład bez problemu powinien pokonać xerez. Wiem że w meczu inter - Atalanta nie zagra Milito i Pandev dlatego Barca też musi odpoczywać.
0
Dzięki za wszystko !:D
0
Raul
Nie no za wasze porażki to jest klątwa odpowiedzialna tak a no alcorcón to przypadek 2:0 w derbach zdarza się czwarta porażka z barceloną z rzędu też się zdarza
0
Wydaje mi się że chodzi tutaj o podatki. Już coś takiego miało być ale w końcu nie było strajku. W La liga są jedne z najniższych podatków w tych lepszych ligach. A tak wogule to FC Barcelona ma większe długi coś około 350mln i to wcale normalne nie jest chociaż MU ma chyba 700 a Kórewscy coś koło 500mln
0
ten tytuł odbiera bramkarz który stracił mniej goli a nie który jest lepszy
0
jurgiel real - żal mi totalnie ciebie
żal mi twoich starych i reszte rodziny
Pepe to po meczu z getahe mógłby bokserem zostać
0
lampard najlepszym pomocnikiem ??????
Chyba żeś nigdy w zoo nie był :-))**
!
Ja opstawiałem Ineste za najlepszego pomocnika.
chociarz xavi świetnie zagrał w final.
0
Barca jest the best. Chelsea grała antyfootball