0

Spokojnie ...lepiej dzis zagrac słabo niz z Bilbao.Czasami tak jest, nie zawsze gra sie najwyzszym poziomie .Damy rade veb

0

Dopóki Pedritto bedzie nosił barwy bordowo granatowe ,dopóty bede w niego wierzył veb

0

*Roger

0

Roge Garcia ..... cóż on miał za uderzenie ,świetne zestawienie .Oby dziś pełna pula wpadła veb

0

Miejmy nadzieje ze w tej sytuacji szanse dostanie Miguel Banuz .Oj kontuzje jak narazie nie omijają nawet pilkarzy Barcy B veb.

0

Gratulacje . Trzeba życzyc sukcesów

0

Nie masz pojęcia o czym piszesz

0

Bartra brak słów :) stoper na lata

0

Z całym szacunkiem do Bonano, lecz to był największy partacz jaki stał w katalońskiej bramce.W Realu Murcia robił te same błedy co na Nou Camp veb

0

Bedzie trzeba uważać na El Arabiego. Piekelnie szybki i świetny technicznie.

0

To prawda co zrobić , lecz dla FIFA przepisy to przepisy

0

Pisząc żartobliwie, del Bosque wiedział co robi wprowadzając Reine ( 7 zmiana )

0

A jednak tak długo ehhh oby wrócił w dobrej dyspozycji nasz portero .Szacunek dla C.Ronaldo .Jest niesamowity veb

0

Spokojnie .Terminarz nie taki zły .Wykuruje sie na najwazniejsze mecz vamos Victor

0

Piszecie o tym meczu , a ja obgryzam paznokcie ,martwiac sie o Victora .Oby nic powaznego

0

W pełni zasłużył na powołanie. Dziwie sie że Scolari nie daje mu szansy .Czasami mysle że jest tak dlatego , że boi sie o jego kontuzje ,lecz to tylko moje przymyslenia .Taki zawodnik to skarb veb

0

Przepraszam za te wolne miejsce. Cos szfankuje mi telefon

0

Valdes miał by świetnego konkurenta do rywalizacji jakim jest Hart .Tak jak pisali inni uzytkownicy jeszcze sporo plotek przeczytany gdzie trafi ,lecz nie ukrywam ze miło byłoby zobaczyc naszego portero w PL veb





0

Piekne wspomniena (11:10 Mourinho -Darth Vader:)

0

Z całym szacunkiem, cała trójka prezentuje znacznie lepszy poziom

0

To prawda , że nie przepadam za norodowością Niemiecką, ale to nie jest argument , że sie nie sprawdzi .Ter Stegen to nie bramkarz na poziom Barcy .Uwazam że jest troszke przereklamowany .To jest moje skromne zdanie.Co do zastępcy, to wybrałbym D.Alvesa , Guaite lub Reine .Oczywiście marzeniem jest by do bramki wskoczył wychowanek ale mysle ze to nierealne na ta chwile veb

0

Nie trzeba ogladac tego "Niemca"zeby wiedziec , ze sie nie sprawdzi .To oczywiste veb

0

Zdecydowanie ma papiery , na stopera klasy światowej .Oby jego kariera potoczyła sie zgodnie z oczekiwaniami veb

0

*Sergi

0

Przykro to czytac ale masz racje.Sam chciałbym aby sergio byl w przyszlosci pewnym zawodnikiem podst 11.Ale czy umiejetnosci mu na to pozwolą .Z drugiej
strony jak taki piłkarz ma zaprezentowac swój talent nie grając veb

0

Jedne z lepszych byly w sezonie 2002/2003

0

Mi brakuje unikalnych pustych koszulek veb

0

To co zawsze wyróżniało naszego portero to niesamowicie silny charakter.Niestety jego nastepca bedzie mial zawieszona poprzeczke ktorą ciezko bedzie dostrzec na poczatku veb

0

Nie sadze, że życie prywatne ma związek ze złym stanem zdrowia i grą Leo.Pamel ładnie podsumował veb

0

Osobiście także mam taka nadzieje.Świetna osobowośc jak i portero . A tutaj coś bardziej kreatywnego z Erikiem ( dwa wariaty )

veb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?