victor
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie ...lepiej dzis zagrac słabo niz z Bilbao.Czasami tak jest, nie zawsze gra sie najwyzszym poziomie .Damy rade veb
0
Dopóki Pedritto bedzie nosił barwy bordowo granatowe ,dopóty bede w niego wierzył veb
0
*Roger
0
Roge Garcia ..... cóż on miał za uderzenie ,świetne zestawienie .Oby dziś pełna pula wpadła veb
0
Miejmy nadzieje ze w tej sytuacji szanse dostanie Miguel Banuz .Oj kontuzje jak narazie nie omijają nawet pilkarzy Barcy B veb.
0
Gratulacje . Trzeba życzyc sukcesów
0
Nie masz pojęcia o czym piszesz
0
Bartra brak słów :) stoper na lata
0
Z całym szacunkiem do Bonano, lecz to był największy partacz jaki stał w katalońskiej bramce.W Realu Murcia robił te same błedy co na Nou Camp veb
0
Bedzie trzeba uważać na El Arabiego. Piekelnie szybki i świetny technicznie.
0
To prawda co zrobić , lecz dla FIFA przepisy to przepisy
0
Pisząc żartobliwie, del Bosque wiedział co robi wprowadzając Reine ( 7 zmiana )
0
A jednak tak długo ehhh oby wrócił w dobrej dyspozycji nasz portero .Szacunek dla C.Ronaldo .Jest niesamowity veb
0
Spokojnie .Terminarz nie taki zły .Wykuruje sie na najwazniejsze mecz vamos Victor
0
Piszecie o tym meczu , a ja obgryzam paznokcie ,martwiac sie o Victora .Oby nic powaznego
0
W pełni zasłużył na powołanie. Dziwie sie że Scolari nie daje mu szansy .Czasami mysle że jest tak dlatego , że boi sie o jego kontuzje ,lecz to tylko moje przymyslenia .Taki zawodnik to skarb veb
0
Przepraszam za te wolne miejsce. Cos szfankuje mi telefon
0
Valdes miał by świetnego konkurenta do rywalizacji jakim jest Hart .Tak jak pisali inni uzytkownicy jeszcze sporo plotek przeczytany gdzie trafi ,lecz nie ukrywam ze miło byłoby zobaczyc naszego portero w PL veb
0
Piekne wspomniena (11:10 Mourinho -Darth Vader:)
0
Z całym szacunkiem, cała trójka prezentuje znacznie lepszy poziom
0
To prawda , że nie przepadam za norodowością Niemiecką, ale to nie jest argument , że sie nie sprawdzi .Ter Stegen to nie bramkarz na poziom Barcy .Uwazam że jest troszke przereklamowany .To jest moje skromne zdanie.Co do zastępcy, to wybrałbym D.Alvesa , Guaite lub Reine .Oczywiście marzeniem jest by do bramki wskoczył wychowanek ale mysle ze to nierealne na ta chwile veb
0
Nie trzeba ogladac tego "Niemca"zeby wiedziec , ze sie nie sprawdzi .To oczywiste veb
0
Zdecydowanie ma papiery , na stopera klasy światowej .Oby jego kariera potoczyła sie zgodnie z oczekiwaniami veb
0
*Sergi
0
Przykro to czytac ale masz racje.Sam chciałbym aby sergio byl w przyszlosci pewnym zawodnikiem podst 11.Ale czy umiejetnosci mu na to pozwolą .Z drugiej
strony jak taki piłkarz ma zaprezentowac swój talent nie grając veb
0
Jedne z lepszych byly w sezonie 2002/2003
0
Mi brakuje unikalnych pustych koszulek veb
0
To co zawsze wyróżniało naszego portero to niesamowicie silny charakter.Niestety jego nastepca bedzie mial zawieszona poprzeczke ktorą ciezko bedzie dostrzec na poczatku veb
0
Nie sadze, że życie prywatne ma związek ze złym stanem zdrowia i grą Leo.Pamel ładnie podsumował veb
0
Osobiście także mam taka nadzieje.Świetna osobowośc jak i portero . A tutaj coś bardziej kreatywnego z Erikiem ( dwa wariaty )