0

Oby ten koszmar sie nie ziścił.Mam nadzieje ,że nie dojdzie do sprowadzenia tego "Niemca".veb

0

Mam tylko ogromna nadzieje, że jak wróci Leo to Alexis bedzie grał na dotychczasowym poziomie ,bez jakiejkolwiek presji veb

0

Dobre podsumowanie tego pana

0

Xavi co za podanie

0

przerwa a zobaczcie co leci na polsat play buhaha

0

Co to sie dzieje masakra

0

Tello ten sam schemat

0

Alexis takiego chcemy ogladac

0

Durda komentuje Barce ciekawie

0

Bez komentarza

0

goooool el zhar bravo

0

Kur.... ramos 1;1

0

Baba goool

0

"Ten to sie zbiera do strzału jak........no słabo sie zbiera " L.Orłowski hehe

0

Portero Barcy naprawde ma fenomenalny okres, oby świetne występy pozostały do końca rozgrywek veb

0

Nic dodac, nic ując veb

0

Mam taka nadzieje ,lecz to dopiero 2 lepsze wystepy .Widac ze potrzebuje gry ktora daje mu pewnosc oby jak najdluzsza veb

0

Song sie nagra ulala



0

Cesc bravo

0

Zaraz mnie jasny grom z jasnego nieba i siarczyste pioruny strzelą !!! dlaczego nie ma po raz kolejny silnego Songa? ..... o to jest pytanie ... Niestety lecz chłop powienien uciekac i nie pisze to po raz pierwszy . A pisanie, że jeszcze sie nagra ,jest poprostu smieszne veb oby po 3pkt

0

Tak zdaje sobie sprawe, że juz zakonczył kariere, lecz warto o nim wspomniec .

0

Brakuje mi wybitnego obroncy. Pan Oleguer Presas.Bardzo przyjemny artykul veb


0

Portero z charakterem, którego ciężko bedzie zastąpić veb

0

ale zapasy

0

Costaaa bravo

0

Valdes ma wybuchowy temperament nie od dzis wiadomo, że to bramkarz z charakterem , lecz ta sytuacja mnie zaciekawiła z meczu z RSS

0

Pique na grzybach i slabsza forma wszystko jasne :)

0

No Bartra niezle

0

Poprostu super Messi uraz mam nadzieje że nie powazny a my gramy naprawde słabo oby tata cos poradził veb

0

cos z messim super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?