victor
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby ten koszmar sie nie ziścił.Mam nadzieje ,że nie dojdzie do sprowadzenia tego "Niemca".veb
0
Mam tylko ogromna nadzieje, że jak wróci Leo to Alexis bedzie grał na dotychczasowym poziomie ,bez jakiejkolwiek presji veb
0
Dobre podsumowanie tego pana
0
Xavi co za podanie
0
przerwa a zobaczcie co leci na polsat play buhaha
0
Co to sie dzieje masakra
0
Tello ten sam schemat
0
Alexis takiego chcemy ogladac
0
Durda komentuje Barce ciekawie
0
Bez komentarza
0
goooool el zhar bravo
0
Kur.... ramos 1;1
0
Baba goool
0
"Ten to sie zbiera do strzału jak........no słabo sie zbiera " L.Orłowski hehe
0
Portero Barcy naprawde ma fenomenalny okres, oby świetne występy pozostały do końca rozgrywek veb
0
Nic dodac, nic ując veb
0
Mam taka nadzieje ,lecz to dopiero 2 lepsze wystepy .Widac ze potrzebuje gry ktora daje mu pewnosc oby jak najdluzsza veb
0
Song sie nagra ulala
0
Cesc bravo
0
Zaraz mnie jasny grom z jasnego nieba i siarczyste pioruny strzelą !!! dlaczego nie ma po raz kolejny silnego Songa? ..... o to jest pytanie ... Niestety lecz chłop powienien uciekac i nie pisze to po raz pierwszy . A pisanie, że jeszcze sie nagra ,jest poprostu smieszne veb oby po 3pkt
0
Tak zdaje sobie sprawe, że juz zakonczył kariere, lecz warto o nim wspomniec .
0
Brakuje mi wybitnego obroncy. Pan Oleguer Presas.Bardzo przyjemny artykul veb
0
Portero z charakterem, którego ciężko bedzie zastąpić veb
0
ale zapasy
0
Costaaa bravo
0
Valdes ma wybuchowy temperament nie od dzis wiadomo, że to bramkarz z charakterem , lecz ta sytuacja mnie zaciekawiła z meczu z RSS
0
Pique na grzybach i slabsza forma wszystko jasne :)
0
No Bartra niezle
0
Poprostu super Messi uraz mam nadzieje że nie powazny a my gramy naprawde słabo oby tata cos poradził veb
0
cos z messim super