0

Gallaret - ale skad wiesz ze przekombinowal ,widocznie ta 11 byla w tym momencie najlepsza ,najlepiej sie prezntowala ,inni byli zmeczni czy cos ,Pp tam jest i widzi ich i specjalnie by nie kombinowal zeby nie musial ,faktem jest ze ta 11 byla za slaba na Real i sie z tym godze bo to nie wstyd przegrac mecz z Realem po 5 latach u nas ,onie przegrali duzo czesciej i wyzej ostatnimi laty

0

daj spokoj on nawet nie potafi poprawnie nazwy duzyny napisac

0

bede sie czepial kogo bede chcial -czyli uwazasz ze bez trenera Barcelona tez zdobyla te tytuly ,tak??? skoro to nie on zdobyl ,chyba cos Ci sie pomerdalo chlopaku ,wychodzi na to ze takich wspanialych zawodnikow moz prowadic byle kto i tak wygraja ,tak???

0

Jaki tu fachowiec artykul napisal ,jakie to Pep bledy popelnil ,chlopaczku marny ,przez niemal cztery sezony z du.y nie wylaziles ,rozplywajac sie na temat wspanialego prowadzenia druzyny przez naszego trenera ,a teraz po dwoch porazkach wielki fachowiec i wytykacz bledow,a kimze ty jestes ???Pracujesz z druzyna na codzien ,widzisz co graja na treningach,jakie maja podejscie??? widzisz to ??? to przestan bzdury pisac i wytykac szaraczku ,twoim marnym zdaniem bledy komus takiemu jak Pep ,bo zapewniam cie ze przez dziesiatki lat nikt w takim krotkim czasie tego nie powtorzy

0

Superpuchar europy ,Hiszpanii i klubowe mistzosto swiata

0

Gratuluje Realowi zwyciestwa ,ale jak czytam wiekszosc komentarzy to smiech mnie ogarnia,jak to oni nas zmietli i wogole :) wygraliscie poraz pierwszy od 5 lat u nas ,i poraz pierwszy w regulaminowym czasie gry za czasow Mou ,oczywiscie gratulacje ale bez przesady z tym jacy to jestescie najlepsi,wygraliscie u nas my u was jeszcze wyzej i to nie raz w tym sezonie ,pozatym my w tym sezonie mamy juz 2 puchary i w finale trzeciego ,wy na razie "prawie" jeden :),Od trzech lat jestesmy na szczycie i w koncu kazda seria ma swoj koniec ,kiedys wygrac musieliscie ,ale przypominam ze do wczoraj przez dlugi czas dostawaliscie baty na kazdym froncie ,LM ,Liga i puchar Krola a takze superpuchar ,cieszcie sie tym zwyciestwem bo to byl wasz dobry mecze ale szacunek nam sie nalezy ,szczegolnie od tych kibicow Realu co przed GD wypisywal jak "jak Barcelona nas rozjedzie itp" sami nie wierztliscie w swoj sukces a jak wygraliscie to jazda na calego ,najlepsi na swiecie i mecz cudowny ,wspanialy ,mieliscie pilke przez pol godziny w meczu ,wykorzystaliscie to i chwala wam za to ,ja jestem dumny z Barcelony ,walczyli ile mieli sil i to ze przegrali nic nie zmienia z stosunku do mojej ukochanej druzyny VISCA EL BARSA!!!

0

no pewnie ze moze przegrac jak z kazdym ,to sa tylko ludzie,sa swietnymi zawodnikami ale ludzmi ,zreszta jak ekipa Realu i kazda inna,tak samo nie stawialem wygranej w Mediolanie ,to sa druzyne najlepsze w europie i kazdy wynik jest mozliwy,wierze w Barcelone ,ale to nie znaczy ze reszte druzyn lekcewaze ,nawet jesli ich nie lubie,tez czytam komentarze ,nawet kibicow Ralu ze jutro ich rozwalimy ,ale naprawde kazdy wynik jest mozliwy

0

akurat stawialem remis 1;1 ,i w dalszym ciagu obstawiam final Barca -Bayern,ogladam mecze czesto i zawsze wynik jest otwarty ,wiec nie wiem czemu skrsliles Barcelone ,komu kibicujesz?

0

jkiebula -chetnie sie z toba zaloze ze przynajmniej LM nie przegramy

0

co sie dzieje z Cesc-iekm ,slabo gra,i jeszcze nie moz trafic w pilke do pustej bramki ,Xavi tez nie widoczny

0

trzeba szybko bramke u siebie strzelic ,bo jeszcze znowu angolom sie cos fuksnie i beda w 15 stac przd swoja bramka

0

tosiek93 dlaczego twierdzisz ze nie mialo na to liczba strzelonych bramek?

0

Leo !!!

0

dajcie spokoj dla cuenci ,stara sie chlopak jak reszta ale cizko gra sie w Lvante ,Real tez tam przegal a juz przed meczem sobie 3 punkty dopisali co niektorzy

0

malo strzalow bardzo

0

alez blisko...:)

0

Alez ciezko idzie ,masakra

0

i to ze Barca zaczela wszystko wygrywac to ogromna zasluga Mistera ,bardzo fajnie zdjal presje z pilkarzy ze liga jest juz przegrana a Mou i caly Madryt w to uwierzyl ,jest najlepszym trenerem na swiecie .

0

Panowie ja tez sie ciesze ze ral stracil punkty i walka trwa ale my tez mamy ciezkie mecze i nie odwazylbym sie dopisac nam 3 punktow w GD ,albo w ostaniej kolejce na wyjezdzie z Betisem

0

duch toma joad- poprostu mieli ciezkie mecze i moze troszke slabiej grali a nie ze im nie zalezalo,piszesz ze na zwyciestwo w lidze pracuje sie caly rok ,to co za roznica ze nasi mieli pare potknic wczesniej a real ma teraz ,to przeciez caly czas ten sam sezon

0

kochamunited-z dupy to ty wyszedles i jeszcze caly w gownie jestes :P tam sobie final LM przypomnij ,podaj wynik i idz spac :)

0

Jak na stronie srealu placza i wyzywaja sie na wzajem ,prawie wszyscy juz pisza ze z taka gra z 15 dostana u nas :) srealowcy to jst poprostu sprawiedliwosc ,cieszcie sie ze tego nie przegraliscie bo juz nic by od was nie zalezalo ,a z drugiej strony to zadziwia mnie jak po stracie punktow "kibice " tego klubu reaguja ,tak juz szpaler widzieli a teraz swoich wyzywaja:) Podoba mi sie nasza skromnosc ,szacunek i liczenie na siebie ,poprostu staramy sie wygrac kazdy mecz i siedzimy cichutko :) pewnie znowu mister nobody powie ze to przez sedziego heh:) czekamy na kolejny mecz w ciszy i spokoju hihi :) visca el Barca !

0

moim zdaniem szanse ze Ral straci punkty sa w Bilbao i z rywalem zza miedzy ,dzisiaj raczej Valencia nic nie urwie ,ale bede w nich wierzyl a co :)

0

JurnyGerwazy- w Mediolanie tez nam pomogl?

0

santiago- a czy oni wszyscy ktorzy pisza ze kupujemy sedziego i ze karne na nas sa z kapelusza sa obiektywni ,poprostu kibice Barcelony sie wku... jak im sie cos takiego zarzuca,a tak obiektywnie w meczu tydzien temu tez karnych nie bylo?

0

murdock -ja mysle inaczej ale zobaczymy ,my mamy chelsea i trzeba na tym sie skupic a wczsniej liga bo Saragossa wygrywac zaczela i bedzie ciezko bo o utrzymanie walcza a Valencia nie powalczy w Madrycie bo wszystko ostatnio w plecy

0

murdock- to jest mister nobody :) wiem wiem on zawsze przegrywa przz sedziow ,a tego finalu z Ralem nie jestem taki pewny bo Bayern bedzie im ciezko przejsc i to bardzo

0

dobry261 to wez kibicuj Milanowi a w kolejnym sezonie komus innemu jak Cie tak Barcelona wkurza

0

murdock - przeciez Pan z Madrytu powidzial ze ten mecz go nie interesuje wiec pewnie nie widzial :)

0

to sie Ibra wypowiedzial ,Mou przyjezdza na Camp Nou wkur.. bo wie ze jak u siebie baty od Barclony dostaje (tak dla jasnosci .ostatnio czesciej niz u nas ) to wie ze nie ma sposobu na Barcelone i musi na a kogos zrzucic wine a na sedziego najlatwiej ! Mieliscie mecz u siebie i trzeba bylo strzelac a nie cieszyc sie z wyniku 0;0 i to wlasnie u was sedzia wam podarowal ten wynik bo tam to dopiero karne byly ewidentne a sedzia milczal Panie Zlatan :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?