victor1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
Gdańsk
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pier... znowu dyskusja o karnych i otym jak sedzia podarowal nam to i owo ,zamknac mordy zazdrosni srealowcy,a jak tydzien temu byly dwa ewidentne karne to nikt z madrytu procz Marc-i (gazeta z Madrytu) nie widzial tego ,''kibice srealu" oczywiscie tego nie widzieli tak jak i tego jak im sedzia wydrukowal 7 meczy w lidze ,pobudka pajacyki ,jestescie liderem wlasnie dzieki SEDZIOM i tylko dlatego bo od nas regularnie w pape dostajecie czy moze szczgolnie u w was tez nam sedzie pomagal ?? Jestescie slabsi i a wiekszosc kibicow to tacy sami frustraci jak wasz trener ,Pepe ,Ramos czy Krystyna !!! (przepraszam normalnych kibicow Realu ale juz mnie te dzieciaki wkur...)
0
spodziwalem sie ciezkiego meczu i taki byl ,gramy dalej ,teraz ciezki mecz w lidze a potem bedziemy martwic sie o to jak pokonac Milan,Jstem spokojny o to ale to sport i moze byc roznie.To fakt ze Barca jakas ospala byla dzisiaj ale tez szczegolnie w piewszej polowie Milan stal na 20 metrze w 8 zawodnikow,probowali nasi nawet indywidualnie ale Leo dosc duzo pilek gubil, za to bardzo dobry mecz Pique ,bardzo dobrze wyprzdzal i przerywal akcje,glowa do gory wynik nie jest taki zly,a Real bedzie mial podobne klopoty z Bayernem,zobaczycie damy rade :)
0
na livescore jest ze alexis strzelil
0
oczus zejdz na ziemie dzieciaku ,bo cos Ci sie udzielila goraca glowa Twoich pilkarzy ,o tym wlasnie pisalem ,brak szacunku ,po tym poznac kibica Realu ,ale Ty pewnie prezentujesz poziom niktorych polskich kibicow tych ktorzy w trojmiescie dzieci bija jesli wiesz o czym mowie :)
0
I znowu płacz białych ,połowa pewnie meczu nie widziała i komentuje, ja obejrzalem , a jak tak na sedziow narzekaja to niech sie ciesza ze do przerwy nie przgrywali bo karny ewidentny na Nilmarze, czerwien dla Ramosa jak najbardziej zasluzona,a to ze po stracie bramki beda robic szopke to nomalne ,zawsze tak robia z tym ich marnym trenerzyna , biali grali slabo i nawet w relacji live na ich stronie sami o tym pisza.Real to nie druzyna ,zespol tylko najemnicy chwilowo w Madrycie dopuki jest Mu tak jak bylo w Chelsea,my mamy wiekszosc zawodnikow ktorzy sie tu w Barcelonie wychowali i sa jak rodzina ,a oni tylko jak cos nie idzie to wina wszystkich tylko nie ich,niech sobie obejrza mecze Barcelony i Realu i policza ile punktow zabral poszczegolnej druzynie sedzia ,daleko szukac nie trzeba Betis -Real ,pozatym czgo sie tak boja skoro to tylko przypadek i wina sedziego ,przeciez maja jeszcze 6 punktow przewagi,ale wiedza dobrze ze kryzyz jest i trzeba odwrocic uwage od wlasnych slabosci a juz wiekszosc szpaler planowala :)My tez teraz ciezki wyjazd na Malorke bo bez Alvesa i Adriano a wiemy ze Gerard jest pod forma ,ale oczywiscie wierze ze wygramy :)jestesmy zupelnie inna druzyna niz Real bo szanujemy innych a u nich poza Casillasem nikt tak wysokiego poziomu intelektualnego nie prezentuje ,tylko zlosc i frustracja ,po trupach do celu,nigdy nie moglym kibicowac takiej druzynie. ps i nie jestem szonowcem bo kibicuje Barcelonie od 20 lat jak jeszcze Pep gral ,razem z Bakero i Hristo min :) VISCA EL BARCA!!!