27 grudnia 2010, 12:42
0
hehehe jaka grzyweczka;D duzo lepiej wygląda jak stawia sobie włosy tak do góry;)
21 grudnia 2010, 22:44
Dowiedziałam się na stronie realu że nadszedł dla nas kryzys;) To co, zmieniamy klub? ;D
20 grudnia 2010, 20:50
"Jestem bardzo towarzyską osobą" - a jak wiadomo grzyby to najlepsze towarzystwo;D
20 grudnia 2010, 19:36
no nic zobaczę jutro jak nie bedzie to spytam czy jeszcze beda zamawiać jak nie to może rzeczywiście na allegro
20 grudnia 2010, 19:33
kurczę to nieciekawie;/ ale dzięki za info;)
13 października 2010, 20:48
oglądałam ten mecz Hiszpanie grali świetnie :) co do Pique to gdyby zremisowali to nie wiem czy bym mu wybaczyła;] ale na szczęście wszedł Llorente.
2 grudnia 2010, 00:04
zgadzam się z opiniami że Villa i Xavi powinni mieć 10. Czy mozna w ogóle jeszcze zagrać lepiej? chyba że oczekiwaliście ze bedą biegać na rzęsach albo coś w ten deseń...
20 listopada 2010, 23:22
coldelizabeth tak powinien wyglądać każdy komentarz o przeciwniku;)
4 grudnia 2010, 19:07
i teraz po tym wszystkim pewnie trudno będzie znaleźć jakąś przyzwoitą transmisję w necie;/
20 listopada 2010, 23:23
No mi też się podobał ten komentarz o "chłopie" ;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
hehehe jaka grzyweczka;D duzo lepiej wygląda jak stawia sobie włosy tak do góry;)
0
Dowiedziałam się na stronie realu że nadszedł dla nas kryzys;) To co, zmieniamy klub? ;D
0
"Jestem bardzo towarzyską osobą" - a jak wiadomo grzyby to najlepsze towarzystwo;D
0
no nic zobaczę jutro jak nie bedzie to spytam czy jeszcze beda zamawiać jak nie to może rzeczywiście na allegro
0
kurczę to nieciekawie;/ ale dzięki za info;)
0
oglądałam ten mecz Hiszpanie grali świetnie :)
co do Pique to gdyby zremisowali to nie wiem czy bym mu wybaczyła;]
ale na szczęście wszedł Llorente.
0
zgadzam się z opiniami że Villa i Xavi powinni mieć 10. Czy mozna w ogóle jeszcze zagrać lepiej? chyba że oczekiwaliście ze bedą biegać na rzęsach albo coś w ten deseń...
0
coldelizabeth
tak powinien wyglądać każdy komentarz o przeciwniku;)
0
i teraz po tym wszystkim pewnie trudno będzie znaleźć jakąś przyzwoitą transmisję w necie;/
0
No mi też się podobał ten komentarz o "chłopie" ;D