O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5753
  • Liczba komentarzy 64
  • Polecenia 0

Komentarze

0

hehehe jaka grzyweczka;D duzo lepiej wygląda jak stawia sobie włosy tak do góry;)

0

Dowiedziałam się na stronie realu że nadszedł dla nas kryzys;) To co, zmieniamy klub? ;D

0

"Jestem bardzo towarzyską osobą" - a jak wiadomo grzyby to najlepsze towarzystwo;D

0

no nic zobaczę jutro jak nie bedzie to spytam czy jeszcze beda zamawiać jak nie to może rzeczywiście na allegro

0

kurczę to nieciekawie;/ ale dzięki za info;)

Zobacz wszystkie

0

oglądałam ten mecz Hiszpanie grali świetnie :)

co do Pique to gdyby zremisowali to nie wiem czy bym mu wybaczyła;]

ale na szczęście wszedł Llorente.

0

zgadzam się z opiniami że Villa i Xavi powinni mieć 10. Czy mozna w ogóle jeszcze zagrać lepiej? chyba że oczekiwaliście ze bedą biegać na rzęsach albo coś w ten deseń...

0

coldelizabeth

tak powinien wyglądać każdy komentarz o przeciwniku;)

0

i teraz po tym wszystkim pewnie trudno będzie znaleźć jakąś przyzwoitą transmisję w necie;/

0

No mi też się podobał ten komentarz o "chłopie" ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?