villena
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hehehe jaka grzyweczka;D duzo lepiej wygląda jak stawia sobie włosy tak do góry;)
0
Dowiedziałam się na stronie realu że nadszedł dla nas kryzys;) To co, zmieniamy klub? ;D
0
"Jestem bardzo towarzyską osobą" - a jak wiadomo grzyby to najlepsze towarzystwo;D
0
no nic zobaczę jutro jak nie bedzie to spytam czy jeszcze beda zamawiać jak nie to może rzeczywiście na allegro
0
kurczę to nieciekawie;/ ale dzięki za info;)
0
sorry że nie na temat ale wie ktos może czy ksiązkę Andresa mozna kupić w sklepach empik?
0
manieq
dzięki za filmik, az się popłakałam:)
0
brak słów... chyba na następny mecz spiszę sobie listę przymiotników i epitetów jakimi można podsumować grę Barcy;)
P.S. W artykule nie pisze że za Iniestę wszedł Keita, to tak na marginesie;) pozdr.
0
Mam pytanie: czy Fabiański nie jest przypadkiem kontuzjowany?
0
Kurcze ale smiesznie moja siostra to zagorzała fanka Arsenalu;) Jak przegrają to sie do mnie chyba przez rok nie będzie odzywac;]
0
zxcvbnmasdqwe
mądrze prawisz:)
0
leomessi#10
no wiem o tym v - b/w ale ja osobiście wolę mówić bardziej "w" no bo bez przesady że Villa to "Dabid Bija" ;D pozdr;]
0
karci0
Tak Rosell czyta sie Rosej:) dopiero zaczynam sie uczyć hiszpańskiego ale wiem że ll czyta sie j (chociaz to zależy w jakim rejonie ale to nie wazne :) Z resztą możesz zobaczyć na przykładzie Villa --> Vija, Casillas --> Casijas ;]
0
gregu
oczywiście że przeczytalismy, tylko się zastanawiamy na jakiej podstawie autor tekstu uważa że Iniesta - jeden z czołowych graczy Barcy - ma nie grać w tym meczu.
0
a gdzie Iniesta?
0
no cóż można powiedzieć...;) tylko podresle to co już któryś kolega niżej powiedział: on jest nasz!!! ;]
0
Prawie się popłakałam;) genialny artykuł;]
0
Wie ktoś na jakim kanale będzie na sopcascie?
0
i teraz po tym wszystkim pewnie trudno będzie znaleźć jakąś przyzwoitą transmisję w necie;/
0
jak nie bedzie meczu to sobie obejrzę Gran Derbi drugi raz, ma ktoś może link? ;]
0
looknijcie na to: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1123.snc4/148506_1573917784264_1125145488_31679210_2514513_n.jpg
i na to: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1136.snc4/149798_1760716216595_1199734652_31974730_990467_n.jpg
to tak jeszcze odnośnie Gran Derbi ;]
0
Redakcja jest nieczuła na nasze apele ;) chociaż niektórzy piszą długie i sensowne argumentacje...
0
zgadzam się z opiniami że Villa i Xavi powinni mieć 10. Czy mozna w ogóle jeszcze zagrać lepiej? chyba że oczekiwaliście ze bedą biegać na rzęsach albo coś w ten deseń...
0
A tak w ogóle to bardzo fajny ten artykuł, świetnie napisany;] szacun IceMan
piątka! ;P
0
słowa Puyola po meczu: "Mamy dużo przyjaciół w Realu, a to co się dzieje na boisku - zostaje na boisku" szacun;]
0
biedny Dudek ;]
0
driegel
tak-przy golu Pedro asystował Villa;)
0
ode mnie kilka słow: BARCA, BARCA i BARCA oraz BARCA:)
aa i byłabym zapomniała: BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
dziekuję za uwage;)
0
wygramy z hat trickiem Villi ;)
0
Ja za każdym razem jak widzę lub słysze "Gran Derbi" to mnie cos w brzuchu sciska ;)