0

hehehe jaka grzyweczka;D duzo lepiej wygląda jak stawia sobie włosy tak do góry;)

0

Dowiedziałam się na stronie realu że nadszedł dla nas kryzys;) To co, zmieniamy klub? ;D

0

"Jestem bardzo towarzyską osobą" - a jak wiadomo grzyby to najlepsze towarzystwo;D

0

no nic zobaczę jutro jak nie bedzie to spytam czy jeszcze beda zamawiać jak nie to może rzeczywiście na allegro

0

kurczę to nieciekawie;/ ale dzięki za info;)

0

sorry że nie na temat ale wie ktos może czy ksiązkę Andresa mozna kupić w sklepach empik?

0

manieq

dzięki za filmik, az się popłakałam:)

0

brak słów... chyba na następny mecz spiszę sobie listę przymiotników i epitetów jakimi można podsumować grę Barcy;)

P.S. W artykule nie pisze że za Iniestę wszedł Keita, to tak na marginesie;) pozdr.

0

Mam pytanie: czy Fabiański nie jest przypadkiem kontuzjowany?

0

Kurcze ale smiesznie moja siostra to zagorzała fanka Arsenalu;) Jak przegrają to sie do mnie chyba przez rok nie będzie odzywac;]

0

zxcvbnmasdqwe

mądrze prawisz:)

0

leomessi#10

no wiem o tym v - b/w ale ja osobiście wolę mówić bardziej "w" no bo bez przesady że Villa to "Dabid Bija" ;D pozdr;]

0

karci0

Tak Rosell czyta sie Rosej:) dopiero zaczynam sie uczyć hiszpańskiego ale wiem że ll czyta sie j (chociaz to zależy w jakim rejonie ale to nie wazne :) Z resztą możesz zobaczyć na przykładzie Villa --> Vija, Casillas --> Casijas ;]

0

gregu

oczywiście że przeczytalismy, tylko się zastanawiamy na jakiej podstawie autor tekstu uważa że Iniesta - jeden z czołowych graczy Barcy - ma nie grać w tym meczu.

0

a gdzie Iniesta?

0

no cóż można powiedzieć...;) tylko podresle to co już któryś kolega niżej powiedział: on jest nasz!!! ;]

0

Prawie się popłakałam;) genialny artykuł;]

0

Wie ktoś na jakim kanale będzie na sopcascie?

0

i teraz po tym wszystkim pewnie trudno będzie znaleźć jakąś przyzwoitą transmisję w necie;/

0

jak nie bedzie meczu to sobie obejrzę Gran Derbi drugi raz, ma ktoś może link? ;]

0

Redakcja jest nieczuła na nasze apele ;) chociaż niektórzy piszą długie i sensowne argumentacje...

0

zgadzam się z opiniami że Villa i Xavi powinni mieć 10. Czy mozna w ogóle jeszcze zagrać lepiej? chyba że oczekiwaliście ze bedą biegać na rzęsach albo coś w ten deseń...

0

A tak w ogóle to bardzo fajny ten artykuł, świetnie napisany;] szacun IceMan

piątka! ;P

0

słowa Puyola po meczu: "Mamy dużo przyjaciół w Realu, a to co się dzieje na boisku - zostaje na boisku" szacun;]

0

biedny Dudek ;]

0

driegel

tak-przy golu Pedro asystował Villa;)

0

ode mnie kilka słow: BARCA, BARCA i BARCA oraz BARCA:)

aa i byłabym zapomniała: BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

dziekuję za uwage;)

0

wygramy z hat trickiem Villi ;)

0

Ja za każdym razem jak widzę lub słysze "Gran Derbi" to mnie cos w brzuchu sciska ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?