villena
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zobaczcie na to:
0
Nie zdziwiłabym się gdyby nawet jakiś hat-trick...;D
0
coldelizabeth
sorry ale ja Cię chyba zaczynam kochać ;D
0
No mi też się podobał ten komentarz o "chłopie" ;D
0
coldelizabeth
tak powinien wyglądać każdy komentarz o przeciwniku;)
0
To jest strona Barcy czy źle trafiłam?... ;/
0
Nie rozumiem gości co narzekają na Ville. Zagrał bardzo dobry mecz Poza tym gra na innej pozycji niż w Valencii, więc teraz więcej dogrywa Messiemu i innym lepiej ustawionym kolegom, jakby tylko sam próbował strzelac na bramke to byscie mówili że gra egoistycznie...
A tak btw czuję że pokaże na co go stać 29 listopada ;)
Poza tym brawa dla Bojana! :)
0
szpion
no chyba że tak, takich szczegółów nie znałam :)
0
szpion
Ozil jest z pochodzenia Turkiem tylko gra w reprezentacji Niemiec - coś jak Podolski ;)
0
Raiola... weź sie lepiej skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą...
0
właśnie czekamy na Cule a muerte - głos rozsądku ;)
0
Mi się najbardziej podobało jak Orłowski nazwał sędziego liniowego "szaleńcem z chorągiewką" ;D
0
Powiedzcie mi za co Villa dostał żółtą - transmisja mi się zacinała ;/
0
"Leczenie polega na bardzo bolesnych zastrzykach dokładnie w miejscu uszkodzenia ścięgna."
kurcze biedny Xavi współczuję mu :(
0
Mickey131
no to chyba jasne że nie kibice Barcy!
a poza tym nie "gwiżdżeli" tylko gwizdali ;]
0
KamilBlaugrana
zgadzam się mi też szkoda Villi... :( czy jego bramki wyczerpały się na mundialu? :(
0
Pyrzo_Barca
padłeś? powstań! powerade;D
a takich gości jak kiersna& trzeba olewać jak Pep zlatana;)
0
dolar108
a dzięki dzięki:) czasem mi się zdarza ;D
0
Ibrahimović ma wybitne uzdolnienia do bycia debilem
a Pep u mnie bardzo zaplusował pokazał co to znaczy mieć klasę :)
0
mackowskibarca1
zdj jest na tej stronie w newsie: "Puyol: Zespół wciąż jest głodny zwycięstw"
0
zxcvbnmasdqwe
lepiej tego nie można było ująć:) zgadzam się w pełni
0
HokusPokus
Messi zagrał dużo gorzej od Villi. David się bardzo starał a Leo prawie nie było widać...
kaer
ja też bym chciała zobaczyć mecz z takim ustawieniem:)
0
ja zrozumiałam michalsona2 bo sama byłam na tej stronie;)
bardzo ciekawie czyta się te komentarze;D
0
ja już od tygodnia się denerwuję ;]
0
w tym sezonie nie tylko Bojan gra słabo całej drużynie brak skuteczności
niestety:(
0
dziękować dziękować ;)
tylko niech jeszcze odzyska skuteczność i wszyscy będą szczęśliwi:)
0
oglądałam ten mecz Hiszpanie grali świetnie :)
co do Pique to gdyby zremisowali to nie wiem czy bym mu wybaczyła;]
ale na szczęście wszedł Llorente.
0
Tak jimmyjazz zacznijmy się modlić dobry pomysł;D
Tylko ciekawe co zrobi Bóg jak kibice realu też się zaczną modlić o nasze porażki ;]
0
MESSIvsCR7
w takich chwilach potrzebna jest nie tylko pomoc finansowa ale też jakieś wsparcie psychiczne. Dzięki gestowi Davida ci górnicy wiedzą że ludzie o nich pamiętają i to także ci bardziej znani. Dlatego moim zdaniem Villa pokazał się tu od dobrej strony:)
0
challenger świetnie się czyta Twoje artykuły:)