0

zobaczcie na to:

0

Nie zdziwiłabym się gdyby nawet jakiś hat-trick...;D

0

coldelizabeth

sorry ale ja Cię chyba zaczynam kochać ;D

0

No mi też się podobał ten komentarz o "chłopie" ;D

0

coldelizabeth

tak powinien wyglądać każdy komentarz o przeciwniku;)

0

To jest strona Barcy czy źle trafiłam?... ;/

0

Nie rozumiem gości co narzekają na Ville. Zagrał bardzo dobry mecz Poza tym gra na innej pozycji niż w Valencii, więc teraz więcej dogrywa Messiemu i innym lepiej ustawionym kolegom, jakby tylko sam próbował strzelac na bramke to byscie mówili że gra egoistycznie...

A tak btw czuję że pokaże na co go stać 29 listopada ;)

Poza tym brawa dla Bojana! :)

0

szpion

no chyba że tak, takich szczegółów nie znałam :)

0

szpion

Ozil jest z pochodzenia Turkiem tylko gra w reprezentacji Niemiec - coś jak Podolski ;)

0

Raiola... weź sie lepiej skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą...

0

właśnie czekamy na Cule a muerte - głos rozsądku ;)

0

Mi się najbardziej podobało jak Orłowski nazwał sędziego liniowego "szaleńcem z chorągiewką" ;D

0

Powiedzcie mi za co Villa dostał żółtą - transmisja mi się zacinała ;/

0

"Leczenie polega na bardzo bolesnych zastrzykach dokładnie w miejscu uszkodzenia ścięgna."

kurcze biedny Xavi współczuję mu :(

0

Mickey131

no to chyba jasne że nie kibice Barcy!

a poza tym nie "gwiżdżeli" tylko gwizdali ;]

0

KamilBlaugrana

zgadzam się mi też szkoda Villi... :( czy jego bramki wyczerpały się na mundialu? :(

0

Pyrzo_Barca

padłeś? powstań! powerade;D

a takich gości jak kiersna& trzeba olewać jak Pep zlatana;)

0

dolar108

a dzięki dzięki:) czasem mi się zdarza ;D

0

Ibrahimović ma wybitne uzdolnienia do bycia debilem

a Pep u mnie bardzo zaplusował pokazał co to znaczy mieć klasę :)

0

mackowskibarca1

zdj jest na tej stronie w newsie: "Puyol: Zespół wciąż jest głodny zwycięstw"

0

zxcvbnmasdqwe

lepiej tego nie można było ująć:) zgadzam się w pełni

0

HokusPokus

Messi zagrał dużo gorzej od Villi. David się bardzo starał a Leo prawie nie było widać...

kaer

ja też bym chciała zobaczyć mecz z takim ustawieniem:)

0

ja zrozumiałam michalsona2 bo sama byłam na tej stronie;)

bardzo ciekawie czyta się te komentarze;D

0

ja już od tygodnia się denerwuję ;]

0

w tym sezonie nie tylko Bojan gra słabo całej drużynie brak skuteczności

niestety:(

0

dziękować dziękować ;)

tylko niech jeszcze odzyska skuteczność i wszyscy będą szczęśliwi:)

0

oglądałam ten mecz Hiszpanie grali świetnie :)

co do Pique to gdyby zremisowali to nie wiem czy bym mu wybaczyła;]

ale na szczęście wszedł Llorente.

0

Tak jimmyjazz zacznijmy się modlić dobry pomysł;D

Tylko ciekawe co zrobi Bóg jak kibice realu też się zaczną modlić o nasze porażki ;]

0

MESSIvsCR7

w takich chwilach potrzebna jest nie tylko pomoc finansowa ale też jakieś wsparcie psychiczne. Dzięki gestowi Davida ci górnicy wiedzą że ludzie o nich pamiętają i to także ci bardziej znani. Dlatego moim zdaniem Villa pokazał się tu od dobrej strony:)

0

challenger świetnie się czyta Twoje artykuły:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?