0

no David u mnie zaplusował :) każdy taki gest na pewno dodaje sił górnikom:)

0

jacek 181

może trochę kultury?

a jeśli Twoje słownictwo ogranicza się do przekleństw to może lepiej nic nie pisz

0

Villa został zawieszony na jedno spotkanie :)

ale ja się obawiam tego że będzie zbyt łagodny dla Valencii...

0

Moim zdaniem kartka dla Villi była dobrą decyzją sędziego ale przy tym powinien dać żółtą kartkę zawodnikowi Athleticu.

Osobiście bardzo lubię Davida i rozumie jego zachowanie ja też bym się wkurzyła ale mimo wszystko powinien bardziej panować nad emocjami :) dobrze że to tylko jeden mecz w którym on nie zagra bo mimo że może ostatnio nie błyszczy to wiem że to bardzo dobry zawodnik który jeszcze dużo zrobi dla barcy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?