0

Savic pokazuje coś dobrego i jest wart 100mln?

0

Kułczino najlepszy na boisku?

0

Ziomeczku ale to musi być dobra oferta nie jakieś wypożyczenie w grze jest tylko +40mln ;)

3

Jest ekstra

0

Kawa obniża ciśnienie

3

Ja bym Firmino wystawił za Jesusa

6

AUF WIEDERSEHEN SOMSIAD

0

Merkel posmarowała!!!!!!

0

Lew podsunął swoje smierdzące łapska sędziemu że tak odleciał

1

Ale urwał w torbe xD

6

Rudy z Korei na bramce pewniejszy niż boski Nojer

2

Co oni tam tworzą

1

AC Milan wykluczony z europejskich pucharów na dwa sezony. Szejk się smieje

0

Podobają mi się takie opinie daje okejkę

0

Dla obecnego zarządu wszystko jest trudnością. Niestety

1

Chorwacja na remis Argentyna wygrywa i przechodzi? Ogólnie dobrze graja czy jak dziady?

19

Marca nigdy nic nie wie. Wielcy dziennikarze z Madrytu o odejściu ZZ i zatrudnieniu Lopetegui nic nie wiedzieli ale za to o taktykach Barcy wiedzą

1

Dokładnie to było tylko przebranie na haloween ale lewaki w USA doprowadziły do tej sytuacji że na czarnych nie można będzie popatrzeć

2

Siknął w Dembele wodą. Griezmann nie przyszedł do Barcy dlatego że jest rasistą bo wiecie woda a czarni

1

Eriksen to nie gwiazda to jest całkowita prawda

2

Cymbał Bartek się już na pewno zainteresował tematem. Cienko to będziemy piszczeć jak to wypali.

3

Bo to najlepsza lewa noga we wszechświecie. Podobno

1

Tylko że Sport to poziom Don Balon ;)

6

Asensio: Pojawił się temat Liverpoolu, porozmawiamy po mundialu. Sport podał że mogą go sprzedać podobno za 180mln do LFC i inwestować w Crymar

2

Odszedł szatan z Algierii i od razu wszyscy chcą odchodzić bo wiedzą co się szykuje. Kovacic teraz Asensio.

5

7

To nie będzie 100mln na Griezmanna???

0

AHA

0

Oczywiście że nie!

18

Te cymbały dalej nie widzą czerwonej dla tego swojego modela

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?