vivera986
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Savic pokazuje coś dobrego i jest wart 100mln?
0
Kułczino najlepszy na boisku?
0
Ziomeczku ale to musi być dobra oferta nie jakieś wypożyczenie w grze jest tylko +40mln ;)
3
Jest ekstra
0
Kawa obniża ciśnienie
3
Ja bym Firmino wystawił za Jesusa
6
AUF WIEDERSEHEN SOMSIAD
0
Merkel posmarowała!!!!!!
0
Lew podsunął swoje smierdzące łapska sędziemu że tak odleciał
1
Ale urwał w torbe xD
6
Rudy z Korei na bramce pewniejszy niż boski Nojer
2
Co oni tam tworzą
1
AC Milan wykluczony z europejskich pucharów na dwa sezony. Szejk się smieje
0
Podobają mi się takie opinie daje okejkę
0
Dla obecnego zarządu wszystko jest trudnością. Niestety
1
Chorwacja na remis Argentyna wygrywa i przechodzi? Ogólnie dobrze graja czy jak dziady?
19
Marca nigdy nic nie wie. Wielcy dziennikarze z Madrytu o odejściu ZZ i zatrudnieniu Lopetegui nic nie wiedzieli ale za to o taktykach Barcy wiedzą
1
Dokładnie to było tylko przebranie na haloween ale lewaki w USA doprowadziły do tej sytuacji że na czarnych nie można będzie popatrzeć
2
Siknął w Dembele wodą. Griezmann nie przyszedł do Barcy dlatego że jest rasistą bo wiecie woda a czarni
1
Eriksen to nie gwiazda to jest całkowita prawda
2
Cymbał Bartek się już na pewno zainteresował tematem. Cienko to będziemy piszczeć jak to wypali.
3
Bo to najlepsza lewa noga we wszechświecie. Podobno
1
Tylko że Sport to poziom Don Balon ;)
6
Asensio: Pojawił się temat Liverpoolu, porozmawiamy po mundialu. Sport podał że mogą go sprzedać podobno za 180mln do LFC i inwestować w Crymar
2
Odszedł szatan z Algierii i od razu wszyscy chcą odchodzić bo wiedzą co się szykuje. Kovacic teraz Asensio.
5
We Francji wiedzą co to rotacja https://pbs.twimg.com/media/DgnmPxJWsAYJIge.jpg:large
7
To nie będzie 100mln na Griezmanna???
0
AHA
0
18
Te cymbały dalej nie widzą czerwonej dla tego swojego modela