vivera986
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma głowę jak upychać swoje kieszenie hajsem ;)
0
https://x.com/cwiakala/status/1016010467830099968 Skoro Cwiaki daje officialke to chyba tak się dzieje
0
Ale o Rafinha też tak było mówione (:
2
Lisek stajesz się memem tej strony :)
0
Bartek znów na bakier z prawem pierze forse?
0
Ernia musi boleć głowa od tych wszystkich transferów. Ufał Paulinho to go sprzedadzą a drewnioki których nie chciał dalej w klubie
0
Sarri to też przecież niezły buc i może wnieść dużo dziadostwa do drużyny
0
Poczynia sobie z gwiazdkami o mocnym charakterze jak Pepik
0
Pewnie dlatego się to tak przeciąga że Romek dalej bez wizy
0
Nie będzie ;- )
6
3
Śmieszny człowiek musi szukać atencji w Turynie bo sobie wmówił że go nie doceniają w Madrycie
0
Rozdupcył się?
0
Willian i tak pewnie nie przyjdzie bo siwulec od dawna się na niego łasi. Jak go bardzo chce to przebija każdą ofertę, zagwarantuje pewny skład i da wyższy kontrakt
0
Argentyńczycy pochodzenia Chorwackiego
0
Francuskiego Urugwajczyka też mogą capnąć ;)
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_VNQfXhkQ8lbwUnV97DklbNCrba8YB83x,w400.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zapoda ktoś linka z TVP?
11
Ruskie na sybir władimirowicz klepie bilety
8
https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-VJvn-XLt6-kgA2_kolinda-grabar-kitarovic-664x0-nocrop.jpg
0
Cykaaaaa Władimirowicz posmarował
0
Cłopoki co to się wyprawio że Ruskie wcisnęły?
0
Były plotki że sam chce bardziej przejść do Realu/Barcy ale PSG wyjechało z ogromnym kontraktem
0
Fajny chłopaczek
3
Przecież sam chciał do PSG to o co biega?
0
Podobno przed munduialem Maradona mu na głowie stanął
0
Jego pindol
0
Dobry ale ciepły
0
CumbałOuli gratki