21 lutego 2015, 17:56
1
Jordi Alba powinien dostać czerwoną kartkę z bardzo chamskie zachowanie.
21 lutego 2015, 12:27
0
Drugim Messim nigdy nie będzie ale drugim Bojanem może być.
19 lutego 2015, 13:17
Jaki prezydent takie karty przetargowe, po co nam przeciętny grajek za 30 baniek, mamy Rafinhe który jest owiele lepszym piłkarzem.
18 lutego 2015, 17:23
To nie jest maksymalny poziom Neymara jeszcze on ma sporo potencjału,on ma papiery na zostanie piłkarzem roku w najbliższych latach.
17 lutego 2015, 20:47
Ronaldo jest świętą krową jemu za zmasakrowanie przeciwnika dali ledwo 2 mecze kary, a przyczepiają się głupich okrzyków na trybunach.
17 lutego 2015, 10:45
Nie zdziwiłbym się jakby ta kontuzja po raz kolejny się odnowiła
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Jordi Alba powinien dostać czerwoną kartkę z bardzo chamskie zachowanie.
0
Drugim Messim nigdy nie będzie ale drugim Bojanem może być.
0
Jaki prezydent takie karty przetargowe, po co nam przeciętny grajek za 30 baniek, mamy Rafinhe który jest owiele lepszym piłkarzem.
0
To nie jest maksymalny poziom Neymara jeszcze on ma sporo potencjału,on ma papiery na zostanie piłkarzem roku w najbliższych latach.
0
Ronaldo jest świętą krową jemu za zmasakrowanie przeciwnika dali ledwo 2 mecze kary, a przyczepiają się głupich okrzyków na trybunach.
1
Jordi Alba powinien dostać czerwoną kartkę z bardzo chamskie zachowanie.
0
Nie zdziwiłbym się jakby ta kontuzja po raz kolejny się odnowiła
0
To nie jest maksymalny poziom Neymara jeszcze on ma sporo potencjału,on ma papiery na zostanie piłkarzem roku w najbliższych latach.
0
Ronaldo jest świętą krową jemu za zmasakrowanie przeciwnika dali ledwo 2 mecze kary, a przyczepiają się głupich okrzyków na trybunach.
0
Jaki prezydent takie karty przetargowe, po co nam przeciętny grajek za 30 baniek, mamy Rafinhe który jest owiele lepszym piłkarzem.