1

Jordi Alba powinien dostać czerwoną kartkę z bardzo chamskie zachowanie.

0

Drugim Messim nigdy nie będzie ale drugim Bojanem może być.

0

Jaki prezydent takie karty przetargowe, po co nam przeciętny grajek za 30 baniek, mamy Rafinhe który jest owiele lepszym piłkarzem.

0

To nie jest maksymalny poziom Neymara jeszcze on ma sporo potencjału,on ma papiery na zostanie piłkarzem roku w najbliższych latach.

0

Ronaldo jest świętą krową jemu za zmasakrowanie przeciwnika dali ledwo 2 mecze kary, a przyczepiają się głupich okrzyków na trybunach.

0

Nie zdziwiłbym się jakby ta kontuzja po raz kolejny się odnowiła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?