wacek572
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam nadzieje że Barca przejdzie dalej nawet jeżeli nadzieja matką głupich wierze że oni mogą to zrobić i że to zrobią
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Barcy !!!
0
Gramy w 12-stu i ja typuje 4-0 dla Barcelonki :D Heniek wsadzi
0
1. Pomimo dobrego meczu Sergio uważam że Yaya jest o wile lepszy na tej pozycj.
2. W środę od pierwszych minut zamiast Ibry wolał bym zobaczyć Henia ja cały czas mam nadzieje że się nie wypalił i dzisiaj pokazał że tak nie jest bez Zlatana Barca grała dzisiaj swoją katalońską klepkę a nie ciągłe durne dośrodkowania .
3. Co prawda wygraliśmy ale nie mam do tego zaufania Messi jedyny motor napędowy zespoły co będzie gdy go zabraknie w końcu musi trochę odpocząć .
4. VV poraz kolejny udowodnił że zasługuję na grę w Barcelonie i w końcu raz na zawsze ci
0
Barce czekają teraz trudne mecze w niedziele gramy z valencia a w środe lige mistrzów w dodatku ligowy bez podstawowego napastnika chociaż mam nadzieje że bojan sobie poradzi :D cieszy mnie przegrana realu ale bardziej ucieszy mnie wygranie tych spotkań
0
jeżeli Pep dalej nie zamierza dawać szansy Bojanowi to powinni go wypożyczyć na rok może dwa żeby się ograł w jakimś klubie
ale nie mogą go sprzedać młody i bardzo utalentowany jeszcze dwa góra 3 sezony i będzie wymiatał :D
0
W tamtym sezonie był taki moment kiedy eto miał przestój i też nic nie grał w tedy każdy pisał żeby go sprzedać i kupić jakiegoś lepszego technicznie napastnika i tak się stało doszło do wymiany eto za zlatana co prawda moim zdaniem barcelona przepłaciła bo zlatan nie był tyle warty w tej cenie mogliśmy kupić ville i silve no ale tak sie nie stało przyszedł zlatan nie szło mu z początku ale się rozkręcił nie są to jego pełne obroty jakie pokazywał w interze ale mam nadzieję że już w następnym sezonie będzie to główny gracz zespołu który będzie zdobywał wiele bramek dla drużyny a i dodam jeszcze to że bojan powinien dostac więcej szans na grę od pierwszych minut
VeB
0
własnie zrobilem i nic nie dalo wszystko wszystkie inne canal plusy dzialaja tylko ten nie mogl by ktos mi podac parametry cyfry plus bo jakos na ich stronie sie nie doszukałem
0
własnie zrobilem i nic nie dalo wszystko wszystkie inne canal plusy dzialaja tylko ten nie mogl by ktos mi podac parametry cyfry plus bo jakos na ich stronie sie nie doszukałem
0
moze zadam glupie pytanie ale od dzisiaj dopiero mam cyfre i na kanale 25 powinien byc canal plus sport 2 a kanal jest podpisany jako 4413 i jest niedostepny wie ktoś o co chodzi ??
0
http://www.vshare.tv/live/39054/SS3
elegancka jakość co prawda nie po polsku ale na pełnym ekranie można śmiało oglądać
0
Losowanie będzie również na N sport :D mam nadzieje że Milan
0
TVUplayer kanał 21500
0
Ktoś się wie na jakim kanale będzie można obejrzeć mecz ??
0
Ja bym chciał któryś z tych
Milan
CSKA
Porto
0
Jak by nie patrzeć szacunek dla Dynamo i Rubina te dwie drużyny były wspaniałe a nam jako kibicom Fc Barcelony przysporzyły sporo emocji i niezmiernie mnie to cieszy miałem nadzieje że Rubin wyjdzie z grupy i trafi na Chelsea no niestety podejrzewam że inter nie podoła ale mam nadzieje że się mylę i że zaskoczą wszystkich i zajdą naprawdę daleko oczywiście jeżeli będą grać piękna piłkę bo awans z tak zaciętej grupy zobowiązuje jeżeli polegną to znaczy że po prostu nie zasłużyli bo moim zdaniem Rubin i Dynamo bardziej w tym roku zasłużyli na awans niż Inter i Barca
0
http://atdhe.net/10793/watch-deportivo-la-coruna-vs-barcelona
0
sop://sop.rojadirecta.com:3912/85361
0
no i teraz się pewnie zacznie :D
0
O piwo że będzie 5-0 ??? :D
0
Jak to się mówi nie ważne jak ale ważne że może i Barcelona nie zasłużyła na wygraną w tym meczu bo zagrała słabo ale jak się spojrzy na ich cały sezon to chce się powiedzieć tylko że należy im się potrójna korona i na to właśnie mam nadzieje VeB
0
Co tu dużo gadać już po realu a chelsea też ma przewalone :P
0
2 bramki strzeli Iniesta i jedna Henry
0
podobno szczęście sprzyja lepszym dlatego uważam że sevilla dzisiaj wygra z realem :D
0
Mam nadzieje że na LM będzie już w dobrej formie :D
0
atl madryt wygrywa hehe :D dobrze dla nas :D
0
sędzie to chyba sam nie wie co się dzieje
0
teraz nie można już stracić bramki co najwyżej możemy jeszcze coś strzelić :D
0
jak tak dalej będzie to real ma mistrzostwo w kieszeni
0
pierwsza bramka błąd bramkarza przy drugiej mógł się chociaż przyłożyć
0
jeszcze wygraja