0

no jeszcze jedna by sie przydala

0

jestttttt

0

do 80 minuty bedzie remis a do 90 bedziemy wygrywac 2-1

0

Niestety tracimy 3 punkty zostały już tylko 7 miejmy nadzieje że więcej ich już nie stracimy po prostu dzisiaj mieli gorszy dzień a w dodatku te faule no i oczywiście gra w 10 mam nadzieje że liga mistrzów pójdzie lepiej

0

na remis damy rade

0

http://www2.livetv.ru/pl/eventinfo/18922/ tu znajdziecie to co wam potrzeba :D

0

czy da rade obejrzeć gdzieś na cyfrowym polsacie ?????????????????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?