wacek572
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no jeszcze jedna by sie przydala
0
jestttttt
0
http://www.ustream.tv/videoplayerpopup/channel/503010
0
do 80 minuty bedzie remis a do 90 bedziemy wygrywac 2-1
0
Niestety tracimy 3 punkty zostały już tylko 7 miejmy nadzieje że więcej ich już nie stracimy po prostu dzisiaj mieli gorszy dzień a w dodatku te faule no i oczywiście gra w 10 mam nadzieje że liga mistrzów pójdzie lepiej
0
na remis damy rade
0
http://www2.livetv.ru/pl/eventinfo/18922/ tu znajdziecie to co wam potrzeba :D
0
czy da rade obejrzeć gdzieś na cyfrowym polsacie ?????????????????